ОЛ Рума, Ириг, Инђија-Стара Пазова: Радинчани разиграни у наставку

У доста занимљивој игри, ипак, фаворизовани домаћини нису били много бољи ривал у току целе утакмице.
fudbal

Фрушкогорац - Борац (С) 5:2 (1:1)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, судија Данчуло (Инђија). Стрелци: Павловић у 8, Поповић у 53, Малетић у 55, Самарџија у 74. и Бајић у 83. за Фрушкогорац, Љиљак у 30. и Лукић у 74. минуту за Борац.

ФРУШКОГОРАЦ: Грбић, Поповић, Малетић, Антонић, Павловић, Б. Граовац (Бајић), Дакић, Зец (Стојаковић), Бакић, Миоковић, Гојковић (Самарџија).

БОРАЦ: Кованџић, Нешковић, Л. Јанковић (Дејан Јанковић), Максић, Нинковић, Кескеновић, Богнар (Лукић), Ђаковић (Стричевић), Љиљак, Ратковић, Шивољски.

Али, играчима Фрушкогорца било је довољно једно полувреме да савладају убедљивим резултатом госте из Стејановаца.

Б. Кнежевић

Војводина - Полет 2:2 (2:0)

НЕРАДИН: Игралиште  Војводине, судија Мушицки (Рума).Стрелци: Митић у 34. и 39. за Војводину, а Стевановић у 58. и 68. минуту (оба из пенала) за Полет.

ВОЈВОДИНА: Јовичић 7, Бенежан 7, Георгијевић 7, Ристић 7, Радинаревић 6, М. Бизумић 7, Николић 6 (Бјеливук), Грубјешић 7, Митић 8 (Талировић), Шкорић 7, Стојановић 7 (Васић).

ПОЛЕТ: Дер 7, Живић 7, Н. Петровић 6 (Нешковић 6), Цвијановић 7, Ликић 7, Милетић 7, Стевановић 7, Јокић 7, Кулић 7 (Васић), Дамјановић 7 (Марковић).

Гости су играли чврсто у одбрани и на контре. То им је уродило плодом тек у наставку, када су домаћини два пута на недозвољен начин зауставили акције гостију у свом казеном простору. Стевановић је оба пута био сигуран извођач најстзрожих казни.

М. Стевановић

Борац (Ј) - Слога (М) 0:2 (0:1)

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, судија Гаврић (Нови Бановци).Стрелци: Милошевић у 21. и Мујић у 83. минуту.Жути картон: Наранџић (Борац). Црвени картони: Гаковић (Борац), Детелин (Слога).

БОРАЦ: Милић, Тучић, Пиљевић, Гаковић, Бомештар, Јовановић (Митровић), Радуловић (Бељић), Дробац,  Наранџић, Недић, Миљуш.

СЛОГА: Перић, Новаковић, Детелин, Мујић, Мишчевић, Лазаревић, Кусић, Милошевић, Сибинкић, Богуновић, Татић.

Домаћини нису могли пружити достојан отпор далеко бољим гостима из Марадика.У 21. минути Милошевић је после корнера постао стрелац, Мујић постигао ретко леп гол из шута са преко 20 метара.Лопта је улетела у мрежу као тане.

З. Давидовски

Доњи Петровци - Јединство (К) 0:3 (0:1)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игралиште Доњих Петроваца, судија Суџум (Инђија).Стрелци: М. Н Лазаревић у 4, М. Л. Лазаревић у 65.и Томић у 79. минуту. Жути картони: Вујовић, Сладоја, Зекановић (Доњи Петровци), С. Лазаревић (Јединство).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 7, Видовић 6, Динић 7, Диклић 6, Вујовић 7 (Тркуља), Зекановић 7, Сладоја 6,  Н. Опарушић 8, Јовановић 6, Деврња 7 (Јекић), Сечански 7 (Шаша).

ЈЕДИНСТВО: Башић 8, Г. Станковић 8, Бељин 8, Влајин 8 (Дерета 7), Степановић 8, Томић 8, Нешковић 8, М. Л. Лазаревић 8, Зељајић 8, С. Лазаревић 9, М. Н. Лазаревић 8 (Богдановић 7).

Играчи Јединства пПобеду су остварили головима М. Н. Лазаревића, који је из шута с 20 метара начео домаћу мрежу. М. Л. Лазаревић је био стрелац са 14 метара, док је Томић избио сам испред имењака и лако га савладао из близине. Најбољи појединац сусрета био је Стефан Лазаревић, нерешива енигма за домаћу одбрану.

В. Михајловић

27. октобар - Слога (К) 0:3 (0:1)

ШАТРИНЦИ: Игралиште  27. октобра, судија Арамбашић (Рума). Стрелци: Лабан у 45, Дунчић у 78. и Кнежевић у 87. минуту.

27. ОКТОБАР: Сабо 6 (Павин 6), Михајлик 6, Радојчић 6, Јовић 6, Фекете 6, Варга 6, Мишљеновић 6 (И. Бирињи 7), Митрић 6, С. Јухас 6, Репаш 6, Сегеди 6 (Пушић).

СЛОГА: Катић 7, Несторовић 8, Антонијевић 7, Кокотовић 6, Голубовић 6, Дунчић 8, Лабан 7, Кнежевић 6, Великић 6, Гламочак 7, Махо 8.

Играла се права викторија пред голом домаћина, а гости су из сијасет прилика погодили домаћу мрежу само три пута.

Д. Трифуновић

Граничар (Г) - Планинац 3:1 (2:0)

ГРАБОВЦИ: Игралиште  Граничара, судија Васић (Ириг). Стрелци: Таборовић, М. Самарџић (из пенала) и Митровић за Граничар, Петровић за Планинац.

ГРАНИЧАР: Мијалчић 8, Ристивојевић 7, Ранкић 7, Вукашиновић 7, Митровић 8, М. Самарџић 8 (Ђорђић 7), Јовић 8 (Костић), Таборовић 8, Букорац 7 (Рајачић 7), Новаковић 6 (В. Самарџић 7).

ПЛАНИНАЦ: Иванушић 7, Јовановић 7, Живанчевић 7 (Малешевић), В. Марковић 7, Ђукић 7, Николић 7, Петровић 7, Степанов 7, Поповић 7 (Милошевић), Ћирић 7 (Илић), Шабић 7.

Играчи Граничара стварали су више шанси, а постигли само три гола. Најлепши је био Таборовићев из слободног ударца са 18 метара.Од гостију се више очекивало.

В. Самарџић

Резултати:

ГРАБОВЦИ: Граничар - Планинац 3:1, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац -Борац (С) 5:2, ЈАРКОВЦИ: Борац - Слога (М) 0:2, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Јединствио (К) 0:3, НЕРАДИН: Војводина - Полет 2:2, ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Слога (К) 0:3. Цар Урош из Јаска је био слободан.