ОЛ Шид: Преокрет у финишу

Све до 79. минута играчи Јединства су водили и били бољи ривал, онда су у игру ушли Медић-Недић и Лазић, постигли су три гола и уз помоћ Ђокића, гости долазе до убедљиве победе.
fudbal, pixabay

Јединство (Љ) - Једнота 1:4 (1:0)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 100, судија Милић (Бачинци). Стрелци: И. Томан у 20. за Јединство, Лазић у 79. и 86, Медић-Недић у 81. и Ђокић у 90. минуту за Једноту. Жути картони:Тадић, В. Томан, И. Томан, Хренка (Јединство), Хрчек, Ђокић, Тео Софтић (Једнота).

ЈЕДИНСТВО: Дубоваски, Шили, Сарваш, Руман, Ж. Сремчић, Тадић, Хренка, В. Томан, Б. Чалић, Р. Чалић, И. Томан (Рађевић).

ЈЕДНОТА: Харвличак, Полуга, Хрчек, Станкић, Миљеновић, Дујковић, Шуша, Ђокић (Медић-Недић), Недић (Митровић), Тарлаћ (Ваљевац), Софтић (Лазић).

Ј. Томан

Сремац (Б) - Бингула 0:3 (0:2)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 120, судија Вучетић (Сремска Митровица). Стрелци: Станковић у 16, Петровић у 45. и Стрешњак у 46. минуту. Жути картони: Симић (Сремац), Стрешњак (Бингула).

СРЕМАЦ: Јовић, Вранов (Курбалија), Остоић, С. Видовић, Н. Јовановић, Ранкић, Радосављевић, Симић, Д. Видовић, С. Јовановић, Митров (Билић).

БИНГУЛА: Волић, Маодуш, Тубић (Андрић), Џевер, Драгић, Крмар, Петровић (Велимир), Јелић, Станковић, Стрешњак, Ловас.

Играчи Бингуле, изненадили и игром и ефикашњошћу. Једностравно домаћин је био надигран.

С. Видовић

Граничар (Ј) - Братство 10:0 (2:0)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија вучетић (Сремска Митровица). Стрелци: Д. Јанковић у 28. и 85, Гојић у 35, Миловановић у 51, 52. и 78, Станковић у 54, 63. и 80. и Пејић у 71. минуту.Жути картони: И. Ђурић (Граничар), Будимир (Братство).

ГРАНИЧАР: Павловић, Д. Јанковић, Д. Јовић, И. Ђурић (Тимарац), Пејић, Рикић (Старчевић), Гојић, Петровић (Миловановић), Станковић, Ж. Зарић, С. Јанковић.

БРАТСТВО: И. Киш, Секулић, Д. Скленар, Мајхер, Н. Урсуз, Будимир, М. Менђан (С. Менђан), Балаћ, М. Урсуз (Поважан), Варга (Тривић), Бунчић.

Милан Станковић и Илија Миловановић, постигли су укупно шест голова, а могли су бар још толико.

М. Даниловић

БЕРКАСОВО: Сремац - Бингула 0:3, ЈАМЕНА: Граничар - Братство 10:0, ИЛИНЦИ: Борац - Омладинац (Б) 1:1, ШИД: Јединство (Љ) - Једнота 1:2. Синђелић из Гибарца био је слободан.

Бачки хајдук - Кривањ 3:6 (0:4)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког хајдука, гледалаца 100, судија Јакић (Бач). Стрелци: Дринић у 60. и Д. Николић у 71. и 77. за Бачки хајдук, Кончар у 3, Алекси у 18. и 42, Павлов у 21. и Карачоњи у 52. и 55. минуту за Кривањ. Жути картони: М. Јановић, Ишиковић, Реџић (Бачки хајдук), Гајић (Кривањ).

БАЧКИ ХАЈДУК: Јагодић (Реџић), М. Јановић, Трифкановић, Владислав, И. Јановић, Бојић, Марјанов (Ђрановић), Дринић (Јурчевић), Батиница, Д. Николић, Ишиковић, Т. Николић.

КРИВАЊ: Нађ, Алексић (Кочонда), А. Стрехарски, Кончар (Добош), Карачоњи, Павлов, Спасић (Јововић), М. Стрехарски (Гајдош), Алекси, Гајић, Хашка.

Ривали су одиграли праву првенствену утакмицу. Виђено је сијасет шанси, дуела, акција и девет ефектних голова. И наравно заслужена победа гостију, која је могла бити и убедљивија.

М. Малишић

Маглић - Славија (Б) 4:2 (3:1)

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, гледалаца 120, судија Фекете (Гложани). Стрелци: Стаменковић у 15, Б. Хорват у 32. и Јокић у 39. и 56. за Маглић, З. Јовановић у 34. и Зец у 80.  минуту за Славију. Жути картон: Скејо (Славија).

МАГЛИЋ: Гајић, Тадић, Милановић, Димитровић, Јокић, Стаменковић, Убипарип, Ковачевић, Кузмановић, Туцић.

СЛАВИЈА: Новаковић, Такач, Радојчић, Скеја, Д. Јовановић, Скејо, Зец, Лазаревић, Петковић, З. Јовановић, Б Хорват.

Гости из Бођана могли су и боље проћи, али, и домаћини, који су играли целу утакмицу са дест играча на крају су могли славити убедљивије. Домаћини су своје најбоље шансе искористили, док су гостујући стрелци били непрецизни.

Н. Стојисављевић

Стари град - Војводина (Т) 0:2 (0:0)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Старог града, гледалаца 100, судија Дражић (Бачка Баланка). Стрелци:  Д. Николић у 78. и Љ. Јованов у 89. минуту. Жути картони: Шкорић, Тури, Максић, Лучић (Стари град), Милованов, Љ. Јованов, М. Ранисављев, С. Јованов (Војводина).Црвени картон: Чубрило (Стари град).

СТАРИ ГРАД: Морц, Рибарски (Новаков), Бјелош, Шкорић (Узуров), Лучић (Павловић), В. Ђуришић, Н. Ђуришић (Гостовић), Чубрило, Максић (Пајкановић), Тури.

ВОЈВОДИНА: Васа Бугарски, Рамић, Т. Николић, Д. Ранисављев, Милованов, В. Јованов, С. Јованов (Башић), Љ. Јованов, Д. Николић, Веселин Бугарски (Л. Бугарски), М. Ранисављев.

Све до 78. минута домаћини су били скоро равноправан ривал, онда су дозволили гостима да поведе. Стрелац је био Д. Николић.

У самом финишу домаћа одбрана још једном погрешила.

Л. Кизић

Лабудњача - Младост (МБ) 1:1 (1:1)

ВАЈСКА: Игралиште Лабудњаче, гледалаца 100, судија Илинчић (Нови Сад). Стрелци: Лукић у 24. за Лабудњачу, а Загорчић у 28. минуту за Младост. Жути картони: Станковић (Лабудњача), С. Ђукић, Н. Ђукић, Штрбац, Загорчић, Дорошки (Младост). Црвени картон; Вулетић (Лабудњача).

ЛАБУДЊАЧА: С. Петровић, М. Стефановић, Бјеогрлић (Јагодић), Вулетић, Станковић, Петковић, Лукић (Јованић), Драган Петровић, Дејан Петровић (А. Стефановић), Лутров, Мрђанов.

МЛАДОСТ: Хлебец С. Ђукић, Младеновић, Н. Ђукић, Штрбац, Загорчић, Дорошки (Стефановић), Трусина, Добре, Модринић, Агбаба (Шкорић).

У Вајској је виђен динамичан фудбал, а резултат је реалан.

Н. Ђукић

Нештин - Кулпин 0:4 (0:2)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, гледалаца 150, судија Милешевић (Бачка Паланка). Стрелци: П. Мрђан у 20, Сурла у 23, С. Зеленак у 71. и Царић у 90.  минуту. Жути картони: С. Ћулибрк, Вукмировић, Гњатовић, Катанић (Нештин), (Кулпин). Црвени картон: Моравац (Нештин).

НЕШТИН: Гашић, Валентик, Радовић, Сич, Пуделка, С. Ћулибрк, Вукмировић (Томић), Л. Божин (Катанић), Гњатовић (Ахметовић), Увачек (Иконић).

КУЛПИН: Блошћанин, Хашка, М. Зеленак, М. Илић, Валентик, Царић, Николић, П. Мрђан, Занфировић (С. Зеленак), Трајковић (Г. Илић), Сурла.

Одлични гости лакше него што се очекивло дошли су до три бода. На крају, славили су са само четири гола разлике.

О. Василић

Славија (П) - Борац (В) 3:0 (0:0)

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славију, гледалаца 120, судија Радовановић (Бачка Паланка). Стрелци: Киртић у 61, Ђурић у 77. и Бабић у 86. минуту. Жути картони: Петковић, Миљевић (Борац).

СЛАВИЈА: Давид Шустер, Милан Грња, Белањи, Вујичић, Заскалицки, Марко Грња, Кухта (Забунов), Петровић (Николић), Ђурић, Кирти (Тркуља), Белехрадски (Трифуновић).

БОРАЦ:  Дејан Шмитран, Миклушев, Н. Арбутовић, Миљевић, Лукач, Петковић, О. Међедовић, Комад (М. Арбутовић), Нинковић (Требовац), Фабри, Грозница.

Било је прилика на обе стране у првом полувремену, а у наставку, домаћини су били бољи ривал, и плод такве игре су три гола у мрежи гостију.

Р. Брња

Резултати:

НЕШТИН: Нештин - Кулпин 0:4, БАЧКА ПАЛАНКА: Стари град -Војводина (Т) 0:2, ВАЈСКА: Лабудњача - Младост (МБ) 1:1, ПИВНИЦЕ: Славија -Борац (В) 3:0, МАГЛИЋ: Маглић - Славија 4:2, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки хајдук -Кривањ 3:6. Бачка из Деспотова је била слободна.