ОЛ Шид: Ревија голова у Моровићу

Играло се отворено, нападачи па је постигнуто чак 10 погодака.
lopta2

Јединство (М) - ОФК Бингула 8:2 (2:0)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, судија Гавриловић (Шид).Стрелци: Миловановић у првој минути, Медић у 39, Симић у 65. и 87, Ристић у 69. и 74, Влајсевић у 78. и М. Јањатовић у 81. за Јединство, а Пишчевић у 51. и 68. минуту за ОФК Бингулу.Жути картон: Станковић (ОФК Бингула).

ЈЕДИНСТВО: Секуловић, Маовац, Арбић, М. Јањатовић, Грачанин, Влајсевић (Ристић), Медић, Д. Јањатовић, Иванковић (Симић), Миловановић, Босанац (Харвличак).

ОФК БИНГУЛА: Волић, Франциски, Џевер, Павловић, Шумарски, Крамар, Ловас, Руман, Хорват, Станковић, Пишчевић, Марјановић.

Р. Кукић

Синђелић - Борац (И) 4:0 (2:0)

ГИБАРАЦ: Стадион Синђелића, судија Вучетић (Ердевик).Стрелци: Саџак у 35, Вудрак у 40, Марчетић у 55. и Савић у 57. минуту.

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић, Милетић, Тодоровић, Мраовић, Стојановић (Марчетић), Шарац, Саџак, Вудрак, Шпановић, Ђ. Дамјановић (Лазић), Савић (Дреновац, Чолић).

БОРАЦ: Станковић, И. Филиповић, Пејић, Циганков, Панић (Сарапа), Остојић, Тривић, Урсуз, Стефановић (Сарап), Стојшић, Моравец.

Домаћини су приказали добар, допадљив и ефикасан фудбал, у оба полувремена, а гости могу бити много задовољни коначним резултатом, јер домаћини нису искористили све своје шансе.

В. Милетић

ОФК Бачинци - Напредак 2:5 (1:4)

БАЧИНЦИ: Игралиште ОФК Бачинаца, судија Тадић (Сот).Стрелци: С. Гачић у 45. и Калинић у 78. за ОФК Бачинце, А. Младеновић у 3. И 54,  С. Ђачанин у 38. И 42. и Блашко у 60. минуту за Напредак.Жути картони: Радека, Митровић, Вурдеља (ОФК Бачинци), Веиновић, П, Петровић, А. Младеновић, С. Ђачанин (Напредак).

ОФК БАЧИНЦИ: Барјактаровић, Миленковић, Калинић, Џуња, Чавић, Н. Гачић, М. Илић, Радека, Д. Радивојшић, С. Гачић (У. Радивојшић), Радин (Вурдеља, Митровић, Јанузовић).

НАПРЕДАК: Нединић, Веиновић, Брекић, Гавриловић, П. Петровић (В. Петровић), С. Кулачанин (Б. Кулачанин), Б. Младеновић, А. Младеновић, Јурошевић, С. Ђачанин, Блашко.

Изванредано су играли гости из Вашице,  постигли су пет голова, и пропустијли још толико сјајних шанси.Домаћини сагорели у жељи.

М. Радин

Јединство (Љ) - Граничар (Ј) 2:0 (прекинуто у 75. минуту)

ЉУБА: Игралиште Јединства, судија Малкенић (Шид).Стрелци: Поважан у 15. и Руман у 42. минуту. Жути картон: Пунош (Јединство).Црвени картони: Поважан (Јединство), Стојановић, Зарић (Граничар). .

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић, Сарваш, Пунош, Руман, Рамић, П. Сремчић, Поважан, Ганић, Манојловић (Б. Радичевић), Б. Чалић (Зечевић), Р. Чалић

ГРАНИЧАР: Павловић, С. Ђурић, Јовић, С. Ђукић, Стевић, Н. Јанковић, С. Јанковић, И. Ђурић, Рикић, Зарић, Стојановић.

Домаћини су потпуно надиграли борбене госте из Јамене. Могли су их и убедљивије да савладају.П. Сремчић је уз то промашио пенал.Тукао је поред стативе. Гости су после другог црвеног  картона, напустили терен.

Д. Шаготлић

Резултати:

ГИБАРАЦ: Синђелић - Борац (И) 4:0, МОРОВИЋ: Јединство - ОФК Бингула 8:2, ЉУБА: Јединство - Граничар 2:0 (прекинуто у 75. минуту), БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци - Напредак 2:5. Омладинац из Батроваца је био  слободан.