ОЛ ШИД: Сигурни Вашичани

Вашичани су могли испрашити госте са још више голова, да на голу  није стајао А. Манојловић.
fudbal, pixabay

Напредак - Омладинац (Б) 3:1 (2:0)

ВАШИЦА: Игралиште Напретка, гледалаца 260, судија Стојески (Шид).Стрелци: А. Младеновић у 21.и 23.и С. Ђачанин у 82. за Напредак, а Теслић у 33. минуту за Омладинац. Жути картон: Малешевић (Омладинац).

НАПРЕДАК: Нединић, Берекић, В. Петровић, Ивковић, Б. Младеновић, Кртинић, Новаковић,  А. Младеновић (Јакшић), Гавриловић, С. Ђачанин (Јастребић), Чавић.

ОМЛАДИНАЦ: А. Манојовић, Рукавина, Симић, Теслић, Адамец, У. Манојловић (Вићентић), Јакшић, Мијатовић, Дујаковић, Фаркаш (Андрић), Ж. Малешевић.

Д. Јастребић

Јединство (М) - Јединство (Љ) 1:8 (0:4)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, гледалаца 50, судија Тадић (Сот).Стрелци: Болић у 65. за домаће, а Чалић у 16. и 88, Ширадовић у 36, 44. и 86, Поважан у 43.и 75. и Руман у 70. минуту за госте.Жути картони: Нишевић (домаћи), Петровић, Чалић (гости).

ЈЕДИНСТВО (М): Лукић 7, Харвличак 7, Нишевић 7 (Медић 7), Алимпијевић 6 (Грачанин 6), С. Пајић 7, Симић 6, Протић 6 (Секуловић), Ђурачевић 7 (Малић), Болић 7, Јовановић 6, Маовац 6.

ЈЕДИНСТВО (Љ): Мркоњић 7, Тележар 7, Манојловић 7, Пунош 7, Рамић 7 (Тадић), Д. Руман 8, Ж. Сремчић 7, Поважан 8 (Добрић), Ганић 7, Чалић 7, Ширадовић 9.

У Моровићу се играо ефикасан фудбал. Гости су могли постићи још који гол, посебно се то односи на Ширадовића троструког стрелца, који је био у прилици да удвостручи постигнуте голове.

Р. Кукић

Борац (И) - Граничар (Ј) 0:1 (0:1)

ИЛИНЦИ: Игрфалиште Борца, гледалаца 50, судија Малинић (Шид). Стрелац: Моловановић у 14. минутзу. Жути картон: Стојановић (Граничар).

БОРАЦ: Б. Ђурић, Медић, Д. Филиповић, Пејић, Циганков, Сарапа, И. Филиповић (М. Ђурић), Стојшић (Сарапа), Симеуновић (Крњајић, Тривић), Стефановић, Панић.

ГРАНИЧАР:  Павловић, С. Ђурић, Д. Јовић, Н. Тимарац, Стевић, И. Ђурић, Рикић (Г. Тимарац), С. Јанковић, Гојић, Миловановић (Ђукић), Стојановић (П. Јанковић).

У првом полувремену Јаменчни су били доста агресивнији, и нису искорстили могобројне шансе.Мада је једну Миловановић претворио у победоносни гол.

Д. Стојшић

ОФК Бингула- ОФК Бачинци 0:1 (0:1)

БИНГУЛА: Игралиште ОФК Бингуле, гледалаца 100, судија Петровић (Шид).Стрелац: С. Илић у 45. минуту. Жути картон: Раић (ОФК Бингула), Цетић, Радека (ОФК Бачинци).

ОФК БИНГУЛА: Волић, А. Алимановић, Франциски, Џевер, Раић, Ловас (Рајић), Д. Алимановић,  Станковић, Хорват, Шумарски, Марчок (Петаковић, Самарyић).

ОФК БАЧИНЦИ: Барјактаровић, Цетић, Дудић (Јанузовић), Радека, Yуња, Вучић, С. Илић, Калинић, Цупер, Милинковић (Меничанин), Никола Перишић (Ненад Перишић).

Илић је постигао гол, после грешке домаће одбране.Домаћини нису у наставку имали снаге да преокрену резултат, иако су гости играли опуштено и комотно, као да су водили са више разлике.

С. Ћосић

Ердевик - Синђелић 5:0 (3:0)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Девић (Шид).Стрелци: Шафарик у 20. и 28, Цветковић у 32, Д. Босанац у 49. и Радановић у 80. минуту. Жути картон: Штрбац (Ердевик).

ЕРДЕВИК: Мергл 8, Герик 8, Вукадиновић 8, М. Босанац 8, Јелчић 9 (Бојанић 7), Штрбац 9, Шафарик 8 (Томан 7), Пап 9 (Радановић 7), Д. Босанац 8, Заблаћански 8, Цветковић 9.

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић 7, В. Милетић 7, Будимир 7, Дреновац 6, Мраовић 6, Вудрак 6, Тодоровић 6 (Стојановић 7), Марчетић 7 (Шарац 7), Ковачевић 6, Саџак 6 (Чолић), Дамјановић 6 (Вукшић 6).

Гибарчани су били немоћни, а домаћини пропустили прилику да гостима нанесу тежи пораз. Пропустили су да реализују чак четири зицера.

С. Матијевић

МОРОВИЋ: Јединство - Јединство (Љ) 1:8, БИНГУЛА: ОФК Бингула -ОФК Бачинци 0:1, ЕРДЕВИК: Ердевик  – Синђелић 5:0, ВАШИЦА: Напредак -Омладинац (Б) 3:1, ИЛИНЦИ: Борац - Граничар (Ј) 0:1.