ОЛ Шид: Веиновићу коњић за опроштај

Прво полувреме доста изједначено.У наставку Шиђани су били агресивнији, али нису искористили прилике.
Fudbal

Једнота - Омладинац (Б) 2:0 (1:0)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 50, судија Грковић (Ердевик). Стрелац: С. Хрчек у 21. и 90. минуту.

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Ђурђевић, Трлајић, Шумаруна, Ханчовски, С. Хрчек, Радоњић (Остојић),  Ђорђевић, Јанковић (Рогуља), Думитровић, Полуга.

ОМЛАДИНАЦ: А. Манојловић, Рукавина, Н. Веиновић, Букарица, Теслић, Симић, Фаркаш (Бодо),  Дујаковић, Вучковић, Мијатовић, Лазић.

Тек у финишу утакмице С. Хрчек се још једном уписао у листу стрелаца и тако свом тиму донео сигурну победу.

А, код гостију опростио се од фудбала Небојша Веиновић и то у 45 години. А, његови саиграчи су му купили малог коњића да му буде занимљивији живот без фудбала.

Е. Хрчек

Јединство (Љ) - ОФК Бачинци 0:4 (0:1)

ЉУБА: Стадион Јединства, гледалаца 50, судија Васиљевић (Адашевци).Стрелци: Ален Софтић у 37, 47. и 77.и Џуња у 50. минуту.

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић 8, Тележар 6, Радивојевић 7, Пунош 6 (Рамић 6), Тадић 6 (Д. Руман), Добрић 7, Ж. Сремчић 7, П. Сремчић 6, Ганић 6, Чалић 6, Ширадовић 6.

ОФК БАЧИНЦИ: Тубић 8, Џуња 7, С. Илић 9,  Цетић 7, Дудић 7, Гачић 8 (Ненад Перишић), Радивојшић 8, М. Илић 8 (Вурдеља), Милинковић 7, Поповић 7 (Никола Перишић), А. Софтић 9.

У Љуби се играо добар фудбал. Гости, су могли, постићи још који гол, посебно се то односи на Алена Софтића троструког стрелца. Али, домаћини су ипак пружили снажан отпор фаворизованим гостима.

Д. Шаготлић

Сремац - Синђелић 3:3 (3:0)

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 60, судија Гавриловић (Шид).Стрелци: Мијатовић у 5, Ерор у 17. и Влаисављевић у 31. за Сремац, а Марчетић у 55. и 62. и Дреновац у 73. минуту за Синђелић.

СРЕМАЦ: Милановић 6, Вранов 6 (Арежина 7), Остојић 6, Леваја 7, Мијатовић 6, Влаисављевић 7, Чалић 7 (Субић 6), Ерор 7 (Шолаја), З. Смајић 6 (Миличић), Н. Смајић 7 (Ненадовић).

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић 7, В. Милетић 7, Ђ. Дамјановић 7, Савић 7 (Вукшић 7), Мраовић 7, Дреновац 7, Вудрак 7, Марчетић 8, Тодоровић 7 (Шарац 7), Блашко 7 (Ј. Дамјановић 7), Шпановић 7.

Лидери на табели иако, ће од јесени играти у вишем рангу, углас су говорили како ће госте испратити са пет, шест комада. Али, на крају је испало другачије. Гибарчани су против њих могли чак и славити. Сано је срећа помогла домачинима да до тога недође.

З. В.

Граничар (Ј) - ОФК Бингула 5:1 (2:0)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Тодић (Сот). Стрелци: Миловановић у 5, И. Јурошевић у 45. и 62, Г. Тимарац у 49.и Стојановић у 70.за Граничар, Микић у 51. минуту за ОФК Бингулу. Жути картони: Миловановић, Стојановић (Граничар), Станковић, Рајић, Фаркаш (ОФК Бингула).

ГРАНИЧАР: Богдан Цвијановић 9, С. Ђурић 9, Д. Јовић 9, Г. Тимарац 9, Стевић 9 (Вечић 7), Јанковић 9, Рикић 9, Гојић 8, Миловановић 9, Стојановић 9, И. Јурошевић 9 (Д. Јурошевић 7).

ОФК БИНГУЛА: Волић 7, Рајић 6, Франциски 6, Џевер 6, Крамар 6, Микић 6, Фаркаш 6, Б. Радичевић 6, Шућак 6, Стамболија 6, Станковић 6.

Стојановић и Г. Тимарац су у другом полувремену постигли изванредне голове.Из шутева са десетак метара. Иначе, домаћини, су просто самлели госте из Бингуле.

М. Даниловић

Јединство (М) - Борац (И) 3:0 (1:0)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, гледалаца 80, судија Николина Станивуковић (Ердевик).Стрелци: Ж. Малић у 15. и 65. и Ханчовски у 83. минуту.

ЈЕДИНСТВО: Лукић 7, Ивковић 7, Арбић 7, М. Малић 7, Адамец 7 (Јовановић 8), Ж. Малић 8,  Алимпијевић 7, Шибалић 7, Д. Јањатовић 7 (Болић), Нишевић 7, С. Пејић 7 (Харвличак 7).

БОРАЦ: М. Ђурић 7, Николић 7, И. Филиповић 7, Д. Филиповић 7, Пејић 7, Стојшић 7, Сарапа 7, Панић 7 (Степановић), Медић 7, Станковић 7 (Тривић 7), Шаркановић 7.

Доста, добра, утакмица, у којој, су домаћини били нешто бољи у игри у другом полувремену, када су могли постићи више од два гола. Гости су имали неколко прилика, у самом финишу, али нису реализовали ни једну сансу.

Р. Кукић

Напредак - Ердевик 4:0 (2:0)

ВАШИЦА: Игралиште Напретка, гледалаца 200, судија Аврамовић (Моловин).Стрелци: Гавриловић у 23, Чавић у 42. и  57. и Новаковић у 86. минуту. Жути картони: П. Петровић (Напредак), Цвијановић (Ердевик).

НАПРЕДАК: Д. Нединић 9, В. Петровић 9, Брекић 9, Гавриловић 9, П. Петровић 9, Б. Младеновић 9 (Станојчић 9), Новаковић 9, А. Младеновић 9, Милекић 9, Чавић 9, Веиновић 9 (Башић 9).

ЕРДЕВИК: Јанковић 6, Герик 6, Везировић 6 (С. Шафарик 7), Цвијановић 6, Јелчић 6, Штрбац 6, Пап 6, Анђелић 6, Бојанић 6, Заблаћански 6, Цветковић 6 (Матијевић 7).

Ердевичани су били немоћни. Најбољи појединац сусрета био је Никола Гавриловић.

Д. Јастребић

ВАШИЦА: Напредак - Ердевик 4:0, ШИД: Једнота - Омладинац (Б) 2:0, МОРОВИЋ: Јединство - Борац (И) 3:0, ЉУБА: Јединство - ОФК Бачинци 0:4, БЕРКАСОВО: Сремац - Синђелић 3:3, ЈАМЕНА: Граничар - ОФК Бингула 5:1.