Омладинска лига Србије: Кокановић три пута у мету

У отвореној игри саа обе стране омалдинци Војводине су, предвођени расположеним Драганом Кокановићем, освојили бодове у дуелу са ОФК Београдом.
fudbalska lopta

Од првог минута домаћи играчи су кренули агресивно да би,  уз погођену стативу Мартинкевича и пречку Новевског, најбољи актер сусрета Кокановић прецизним ударцем довео свој тим у  вођство. Узвратили су гости, Попадић је погодио пречку, а потом је Јевтић надвисио одбрану за изједначење па се и поред неколико прилика на обе стране на одмор отишло нерешеним резултатом.

На почетку другог полувремена Кокановић се поново уписао у стрелце, а да се гости не надају боду потрудио се  Новевски  лепим голом. На пас Брборића трећи гол постигао је Драган Кокановић и поставио коначан резултат – 4:1.

Чињеница је да се Кокановић истакао  као троструки стрелац, али комплетна екипа Војводине је одиграла веома лепо и реално уз мало среће могла је да забележи и убедљивију победу.

М. По.

ВојводинаОФК Београд 4:1 (1:1)

НОВИ САД: ФЦ“Вујадин Бошков“. Гледалаца 100. Судија: Кристијан Чапо (Суботица), Стрелци: Кокановић у 19,47. и 75. и Новевски у 52. за Војводину, Јевтић у 24. за ОФК Београд. Жути картон: Павлов (ОФК Београд).

ВОЈВОДИНА: Дражић 7, Васиљев 8, Кљајић 7 (од 46.Станић 7), Ђурковић 7,5, Иван 7 ( од 72. Богдановић 7), Брборић 7,5 (од 78. Батос -), Грек 8 (од75. Пантић -), Кокановић 9, Мартинкевич 7 (од 66. Матковић 7,5), Ђурић 8, Новевски 8.

ОФК БЕОГРАД: Кнежевић 6,5, Дарабош 6,5, Марић 6,5, Јанковић7, Јевтић 7, Баyак 6 (од 46. Павловић 6,5),  Стевановић 6,5 (од 60. Башић 6,5), Јаковашић 7, Ристовић 6,5 (од 59. Лакушић 6,5), Лакић 6.5 (од 29. Зељајић 7), Попадић 7.