ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА: Аџић решио дерби

Тврђава - Маглић 1:0 (0:0)
fudbal lopta pix

БАЧ: Игралиште Тврђаве, гледалаца 150, судија Милешевић (Бачка Паланка).Стрелац: Аyић у 53. минуту. Жути картони: Андрић, Ковачевић, Кончар (Тврђава), Прерадовић, Ербез, Адамовић (Маглић).

ТВРЂАВА: Немет, Билобрк (Шомоши), Бундало, Вујиновић, Андрић, Ћосић (Тркуља), Агбаба, Стојчић, Штрбац (Ковачевић), Петровић, Аyић.

МАГЛИЋ: Гајић, Челић, Илић, О. Стјепановић, Јокић, Прерадовић, Адамовић, Убипарип, Н. Стјепановић (Тадић), Милановић, Ербез.

Победносни гол постигао је Лазар Аyић, и тако, свом тиму донео тријумф у дербију кола. Домаћи стрелци су били брзоплети.

М. Крчмар

Кулпин - Бачка (Д) 1:4 (0:3)

КУЛПИН: Игралиште Кулпина, гледалаца 100, судија Милешевић (Бачка Паланка).Стрелци: Танкосић у 67. за Кулпин, Секеруш у 10. и  Сантрач у 15, 30. и 80.  минуту за Бачку.

КУЛПИН: Миклуц (Кривак), Млкавник, Спевак, Валентик, Игић, Мрђан, Занфировић, Николић (Ожват), Јевремовић, Танкосић, Кајтез.

БАЧКА:  Пагхач, Гајић (Бањац), Лакић, Фабри, Петровић (Ј. Будић), Капетанов, Грујић, Шимун, Зелен, Сантрач, Секуруш.

Гостујућа одбрана је играла као швајцарски сат.Тачно.Чак је голман Пагач одбранио и домаћинима пенал. А навала гостију, на челу са Сантрачем троструким стрелцем, је била нерешива енигма за домаћу одбрану.

П. Микулц

Нештин - Славија (П) 2:3 (1:1)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, гледалаца 100, судија Боснић (Бачка Паланка).Стрелци: С. Ћулибрк у 36. и 88. за Нештин, а Белехрадски у 27, 57. и 86. минуту за Славију.Жути картони: С. Ћулибрк, Моравац, Јуришић (Нештин), Чобрда, Кирти, Кухта, Бенка (Славија).

НЕШТИН:  Петаковић, Сич, С. Божин, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк, Л. Божин (Вукмировић), Увачек (Вујасиновић), Јуришић (Бакош), Вујовић, Моравац.

СЛАВИЈА: Зелић, Белехрадски, Бенка, Кирти, Винковић, Обрадовић, Зацкалицки (Брња), Денис Шустер, Самарџић (Чутило), Чобрда, Кухта.

И поред тога што су Нештинци, имали своје добре шансе, стрелци су потпуно затајили, зато су бодови  припали далеко бољим стрелцима Славије.

Н. Василић

Орлови - Соко 2:0 (0:0)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Орлова, гледалаца 200, судија Дражић (Нови Сад).Стрелци: Антонић у 61. (из пенала) и Узуров у 92. минуту.Жути картони: Малетин, Калаба (Орлови), Нешковић (Соко).

ОРЛОВИ: Клисарић, Мишков, Конкољ, Бенка, Малетин, Проле, Ерак, Ковачевић, Антонић, Вигњевић (Калаба), Кајтез (Узуров).

СОКО: Црнчевић, Нешковић, Драговић, Стојановић, Гушић, Тасовац, Ђурица, В. Тривуновић, С. Адамовић, М. Тривуновић, Смајић.

Још у првом полувремену су орлићи пропустили две зреле шансе. После продора Пролета, Антонић је најстрожу казну претворио у гол.У финишу утакмице Кајтез је покренуо акцију, лопта је дошла до Антонића, који је упослио Узровом, коме после тога није било тешко да заресе гостујућу мрежу.

М. Антонић

Бачки хајдук - Младост (МБ) 2:1 (0:1)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког Хајдука, гледалаца 100, судија Хорњак (Врбас).Стрелци: Кекоц у 48. и Дринић у 65. (из пенала) за Бачки х ајдук, Н. Ђукић у 25. минуту за Младост.

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, Милош Грубјешић, Т. Николић, Дринић, Шећеров, Трифкановић (Бојић), Владислав (М. Јановић), Малишић, Дринић (Емић), Д. Николић (О. Живановић), Ишиковић, Кекоц (Марјанов).

МЛАДОСТ: Хлебец, С. Ђукћ, Ковачевић, Добре, Станковић, Н. Ђукић, Ушчимлић, Бундало, Бабић, Дорошки (Милетић), Агбаба (Косовац).

Н. Ђукић је довео госте у вођство из шута с 20 метара.Кекоц је поравнао резултат после центаршута, а Дринић је донео победу домаћину са пенала. Претходно је био срушен Д. Николић.

М. Малишић

Славија (Б) - Бачка (БП) 1:2 (0:1)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, гледалаца 100, судија Бојанић (Бачка Паланка).Стрелци: Смољановић у 70. за Славију, а Б. Бјелош у 70. и Ахметовић у 88. минуту за Бачку. Жути картони: Стефановић, М. Драча, Радојчић (Славија). Црвени картон: Л. Драча  (Славија).

СЛАВИЈА: Новаковић, Такач, Стефановић, Девић (Скеја), Л. Дрча, Петковић, Секулић (Петровић), Б. Јовановић, М. Дрча, Б. Хорват (Радојчић), Смољановић. (З. Јовановић).

БАЧКА: Козић, Келенц, Н. Ђуричић, Б. Лукач, Б. Бјелош, Петковић, Ахметовић, Д. Бјелош, Попадић, Јовицки, Павловић.    Играчима Славије спортска срећа је окренула леђа.Имали су и бод домаћини, али су у финишу утакмице гости постигли погодак.

А. Хорват

Борац (В) - Кривањ 0:2 (0:2)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Кнежевић (Бачка Паланка).Стрелци: Павлов у 9. и Кочонда у 33. минуту.Жути картони: Н. Арбутовић (Борац), Павлов, Спасић (Кривањ).Црвени картон: Б. Арбутовић (Борац).

БОРАЦ: Ђурица (Дејан Шмитран), Н. Арбутовић, Живановић, О. Међедовић, Требовац, Дарко Шмитран, М. Арбутовић, Фабри, Покрајац (Нинковић), Б. Арбутовић, Миклушев.

КРИВАЊ: Нађ, Хашко, Цвијић (Гајдош), Кончар, Карачоњи, Павлов, Спасић (Добош), Липтак (Ристић), Мучај, Радомироивић, Кочонда.

После искључења Б. Арбутовића, гости су искористили играча више, и славили.

Л. Коменић

НЕШТИН: Нештин - Славија (П) 2:3, БОЂАНИ: Славија - Бачка (БП) 1:2, ВИЗИЋ: Борац - Кривањ 0:2, БАЧ: Тврђава - Маглић 1:0, КАРАЂОРЂЕВИО: Орлови -Соко 2:0, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки хајдук - Младост (МБ) 2:1, КУЛПИН: Кулпин -Бачка (Д) 1:4.

1. Тврђава 9      8      0      1      29:4  24

2. Бачка (Д)      9      7      0      2      36:12        21

3. Маглић  9      6      1      2      27:5  19

4. Соко     9      6      1      2      22:6 19

5. Орлови  9      6      0      3      13:13        18

6. Славија (П)   9      4      2      3      16:10        14

7. Кривањ 9      4      1      4      20:22        13

8. Бачки хајдук 9      4      1      4      17:22        13