Општинска лига Бачка Паланка: Контром до бодова

Бачки Хајдук - Бачка (Д) 0:1 (0:1)
fudbalska lopta

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког Хајдука, судија Милешевић (Бачка Паланка). Стрелац: Секуруш у 43. минуту. Жути картони: Грубјешић, Дринић, Н. Николић (Бачки Хајдук), Лакић, Секуруш (Бачка). Црвени картон: Пеулић, на клупи (Бачки Хајдук).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић,  О. Живановић, Хаџић, Петровић, Грубјешић (Ј. Николић), Ј. Јановић, Т. Николић,  Дринић, Д. Живановић, Д. Николић, Д. Радић (Карић).

БАЧКА: Пагач, Бајац, Лакић, Грујић (Данилов), Будић, Марковић (Гајић), Макар (И. Николић), Капетанов, Зелен, Шимун, Секуруш.

Играчи Бачке изненадили домаћине. Иако су фудбалери Бачког Хајдука имали неколоико прилика нису искористили. А и голман гостију Пагач, био је сјајан. ости извели једну контру постигли гол и дошли до победе.

М. Малишић

Младост - Бачка (БП) 6:1 (3:1)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, судија Девић (Бачка Паланка). Стрелци: Агбаба у 10, 65. и 72, Бјелобрк у 22, Дорошки у 38. и Загорчић у 81. за Младост, Мишков у 23. минуту за Бачку.Жути картони: Н. Ђурић (Младост), Ахметовић (Бачка).

МЛАДОСТ: Медић, С. Ђукић (Ковачевић), Бјелобрк, Н. Ђукић, Бабић, Загорчић, (Немет), Дорошки, Штрбац (Милетић), Станковић, Добре, Агбаба (Лукач).

БАЧКА: Јарић, Балиновић (В. Карпов), Б. Лукач, Б. Бјелош, Мишков, Д. Бјелош, Сталетовић, Павловић (Живановић), Нађ, Штајн, Ахметовић.

Домаћини су могли славити и много убедљивије.Имали су безброј повољних шанси.

Н. Ђукић

Орлови (БП) - Кривањ 1:1 (0:0)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Орлова судија Драгић (Бачка Паланка).Стрелци: Проле у 59. за Орлове, а Павлов у 82. минуту за Кривањ. Жути картони: Антонић, Марковић, Савић, Гајдобрански (Орлови), Кочонда, Спасић (Кривањ).Црвени картон: Салијевић (Кривањ).

ОРЛОВИ: Клисарић, Марчета, Копања, Марковић, Савић, Мајкић, Проле, Гајдобрански, Аврамовић, Антонић.

КРИВАЊ: Цехмајстер, Јововић, Павлов, Алекси, Драгић, Кончода, Салијевић, Спасић, Добош, М. Стрехски, Карачоњи.

И поред тога што су домаћини повели гости су кренули агресивније, бобеније и на крају плод такве игре је изједначење..

П. Бршадинац

Борац (В) - Соко 0:1 (0:0)

ВИЗИЋ: Игралиште  Борца, судија Лалић (Бачка Паланка).Стрелац: Борковић у 81. минуту (из пенала).Жути картони:  Требовац, Фабри, Дарко Шмитран, Н. Међедовић, Лекић (Борац), Драговић (Соко).

БОРАЦ: Петковић, Миклушев, Н. Арбутовић, Фабри, О. Међедовић, Грозница, Покрајац, Требовац, Дарко Шмитран, Лекић, М. Међедовић.

СОКО: Црнчевић, Борковић, Нешковић, Драговић, Стојановић, Гушић, Тасовац, М. Адамовић, Дангубић (Адамовић), Ђурица (Кнежевић), Д. Ратковић (Комад).

У лепој фудбалској игри домаћини, су били много бољи ривал.Створили су много прилика, извели много лепих акција, али нису успели да реализују ни једну шансу. А онда су погрешили и гости су славили с беле тачке.

С. Шмитран

Славија - Пролетер 2:3 (0:3)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, судија Јокић (Бачка Паланка).Стрелци: З. Јовановић у 67. и 74. за Славију, Стојанов у 23, Батез у 37. и Калаба у 63. минуту за Пролетер. Жути картон: Б. Хорват, Смољански, Петровић (Славија), Шешум (Пролетер).

СЛАВИЈА: Чупрот, Такач, Стефановић, Бабиућ, Б. Хорват, Девић, Петровић, Секулић  (Рацков), М. Драча (З. Јованповић), Л. Дрча (В. Хорват), Смољански.

ПРОЛЕТЕР: Андрејић, Херготић, Илић, Кончар, Шешум, Малиновић, Батез, Попадић, Р. Пелимиш,  Стојанов, Калаба.

Гости су у првом делу постигли три гола, али у наставку нису имали снаге. Међутим, домаћи стрелци су били непрецизни.

А. Хорват

Наша звезда - Нештин 5:0 (3:0)

СИЛБАШ: Игралиште Наше звезде, судија Хорњак (Гајдобра). Стрелци: Писарев у 14, 23.и 45, П. Владислав у 51. и Торић у 75. минуту. Жути картони: Писарев (Наша звезда), Пуделка (Нештин).

НАША ЗВЕЗДА: Митровић, Поткоњак (Мајсторовић), Грња, Инђић, Бабић (Данилов), П. Владислав (Торић), Пилиповић (Мирков), Јовицки, Чубрило, Писарев, М. Владислав.

НЕШТИН: Јакшић, М. Валентик, С. Ћулибрк, Пуделка, Бакош, Моравац, Л. Божин, Вујовић, С. Валентик, Вукмировић (Сич), Гњатовић.

Заслужена победа играча Наше звезде.Обзбедили су победу, квалитетном и ефикасном игром. Налепши тренутак на утакмици је гол Торића главом.Испружио се, и сигурно, летио кроз ваздух више од два метра и онда са пенала лопту главом послао у противничку мрежу.

М. Будић

КАРАЂОРЂЕВО: Орлови - Кривањ 1:1, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки Хајдук - Бачка (Д) 0:1, ВИЗИЋ: Борац - Соко 0:1, МАЛИ БАЧ: Младост - Бачка . 6:1, СИЛБАШ: Наша звезда - Нештин 5:0, БОЂАНИ: Славија - Пролетер 2:3.

1. Наша звезда  14     13     1      0      64:11        40

2. Бачка (Д)       14     10     1      3      52:15        31

3. Соко      14     9      2      3      32:11        29

4. Нештин  14     9      1      4      39:25        28

5. Кривањ 14     8      2      4      33:21        26

6. Орлови  14     6      2      6      32:25        20

7. Младост 14     6      1      7      32:29        19

8. Б. Хајдук       14     5      2      7      22:25        17