ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА Нештинци изненадили Паланчане

ОФК Стари град - Нештин 1:2 (1:1)
fudbal lopta pix

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште ОФК Старог града, гледалаца 300, судија: М.Милешевић (Бачка Паланка), стрелци: Фамилић у 37. за ОФК Стари град, а Вујасиновић у 41. и у 84. минуту за Нештин, жути картони: Максић, Грбић (ОФК Стари град), а Т. Поповић, Гашић, Моравац, Божин (Нештин), црвени картон: Чубрило (ОФК Стари град) у 90. минуту.

ОФК СТАРИ ГРАД: А. Мориц, Ненадов (Рибарски), С. Малетин, Шкорић (Новаков), С. Валентик, П. Дражић (Чубрило), Фамилић (Грбић), Максић (Смајић), Радовић, О. Балиновић, С. Тури.

НЕШТИН: С.Дукић, М. Валентик, Живановић (Божин), М. Гњатовић, Пуделка, Д. Марковић, Ахметовић, Вујовић (Дмитровић), Вујасиновић, Т. Поповић, Моравац.

Док нештинци ‘славе свог најбољег стрелца Милана Вујасиновића, дотле фудбалери ОФК Старог града тугују за пропуштеним повољним шансама.У ствари, Бачкопаланчани доживели су други пораз ове сезоне. А, ово им је први кикс на домаћем терену, са вештачком травом.

Младост (МБ) - Славија (П) 2:1 (0:0)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, гледалаца: 300, судија: М.Боснић (Бачка Паланка), стрелци: Димић у 48. и  А.Давидов у  90. за Младост, а Ђ. Бабић у 71.минуту за Славију, жути картони: Милиновић, Матић (Младост), а Властислав Кухта (Славија), црвени картон: Милиновић (Младост) у 55.минуту.

МЛАДОСТ:  А.Хлебец, Милиновић, Н. Ђукић, Зец, Загорчић, А. Давидов, Стојчић, С. Штрбац, Матић (Д. Агбаба), Димић, Немет (Д. Ковачевић).

СЛАВИЈА: П. Марковић, М. Николић, Белањи (Ђ. Бабић), Грња, Вујичић, Родић, Властислав Кухта (Стевановић), Б. Петровић, Секеруш, З. Кирти, Болехрадски (Г. Козомора).

Фудбалери Младости срушили су Пивничане. У финишу утакмице, бивши интернацианалац Александар Давидов је са двадесетак метара упутио пројектил у леви горњи угао голмана гостију Предрага Марковића, који био је, том приликом, потпуно немоћан.

Војводина (Т) - Маглић 2:0 (0:0)

ТОВАРИШЕВО: Стадион СЦ „Миладин Вујин”, гледалаца: 300, судија: Н. Јакић (Бач), стрелац: Љ. Јованов у 70.и у 87.минуту, жути картони: Мирковић, Вујановић (Војводина), а Г.Илић, Јакуш, Торбица (Маглић).

ВОЈВОДИНА: В. Бугарски, Мирковић, Д. Ранисављев, Т. Николић, Цвијић (М. Ранисављев), Вујановић, Љ. Јованов (Петковић), Вучић (Башић), Милованов, В. Јованов (И. Рамић), Скејо (С. Јованов).

МАГЛИЋ: А. Гајић, Спевак, Г. Илић, Прерадовић (Зеленак), Фејђи, Игић, Добровољски, Ђордан (Стојковић), Јакуш, Торбица, Н. Илић.

Победника су одлучили двојица фудбалера домаћег тима,  рођена браћа.  Агилни ‘’резервиста’’Срђан Јованов два пута асистирао је луцидном Љубиши Јованову, који постигао је два ефектна гола.

Борац (В) - Кривањ 1:5 (0:1)

ВИЗИЋ: Игралиште Борца, гледалаца: 300, судија: Н. Јакић (Бач), стрелци: Нинковић у 87. за Борац, а М. Ковачевић у 38. Д.Павлов у 61. Бундало у 76. и у 90. и Карачоњи у 82. минуту за Кривањ, жути картони: Покрајац, Комад (Борац), а М. Алексић, А. Хашка (Кривањ).

БОРАЦ (В): В. Живановић, Покрајац, Миљевић, О. Међедовић (Петковић), Дарко Шмитран, Комад (Дејан Шмитран), Фабри, Нинковић, П. Лукић (М. Арбутовић), Миклушев, Требавац.

КРИВАЊ: П. Нађ, М. Алексић (Д. Гајић), Бундало, М. Ковачевић, Гајдош (Алекси), Карачоњи, Д. Павлов, Добош, Ђурчиански (Спасић), А. Хашка, С. Хашка.

Још једном фудбалери Кривања доказали су да им прија клима у Срему. После недавне убедљиве победе у Нештину, Селенчани били су још убедљивији на гостовању код Визићана.

Лабудњача - Пролетер (К) 1:2 (0:0)

ВАЈСКА: Игралиште Лабудњаче, гледалаца: 300, судија: Н. Радун (Бачка Паланка), стрелци: Стефановић у 58. за Лабудњачу, а Н. Кајтес у 65. и С. Батез у 89. минуту за Пролетер, жути картони: Радојчић, Дуспара, Вулетић (Лабудњача), а С. Батез, Калаба (Пролетер).

ЛАБУДЊАЧА: Н. Јованић, Драган Петровић, Радојчић, Дуспара, Зорић, Вулетић, Стефановић, Петковић, Маливук (Д. Јовановић), Кекоц (З. Јовановић), Секулић (Дејан Петровић).

ПРОЛЕТЕР (К): Г. Новаковић, Конкољ (Јандрић), Накичевић, Б. Поповић, Радман (Калаба), З. Струхар, Попадић, Малиновић (А. Струхар), Чоловић, Ћућуз (С. Батез), Н. Кајтес.

Дерби зачеља припао је гостима из Карађорђева. Гол одлуке постигао је агилни „резервиста” Пролетера Срђан Батез, који на терену боравио је двадесетак минута. Он искористио је прву повољну у прилику, која указала му се у овој утакмици.

Наша звезда - Тврђава 4:0 (4:0) (прекинуто у 48. минуту)

СИЛБАШ: Игралиште Наше звезде, гледалаца: 300, судија: Н.Илинчић (Бачка Паланка), стрелци: Сантрач у 8. П.Лукић у 28. Шимун у 31. и П.Владисав у 39. минуту, жути картон: С. Ступар (Тврђава), црвени картон: С. Ступар (Тврђава) у 33.минуту.

НАША ЗВЕЗДА: Н. Остојић, Шимун, Кепчија, Пејак, М. Владисав, Стрехарски, Панић (Хорватић), Перишић, П. Владисав (С. Митровић), Сантрач, П. Лукић.

ТВРЂАВА: И. Немет, Недимовић, Грубјешић, Градина, М. Кончар, С. Ступар, Н. Николић, Дорошки, Ђенадија, П. Козомора, Медић.

Почетком другог полувремена утакмица је прекинута. За кратко време нагло су се „повредила” четворица фудбалера Тврђаве, тако да гости са шесторицом играча, сходно пропозицијама, нису могли да наставе надметање.

Припремико: ЂШтрбац

Војводина - Маглић 2:0, Наша звезда - Тврђава 4:0, Младост - Славија (П) 2:1, Борац - Кривањ 1:5, ОФК Стари град - Нештин 1:2, Лабудњача - Пролетер 1:2, Слободни су били: Бачки Хајдук и Бачка.

1. Кривањ 10     9      1      0      39:7  28

2. Стари град    10     8      0      2      43:14        24

3. Војводина     10     7      2      1      28:6  23

4. Нештин 10     7      0      3      33:13        21

5. Наша звезда  10     7      0      3      35:16        21

6. Славија (П)   12     5      2      5      31:20        17

7. Младост        10     5      2      3      26:18        17

8. Бачки Хајдук 11     5      1      5      31:28        16