ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА: Празне мреже

Славија (П) - Бачка (Д) 0:0
fudbal lopta pix

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славије, гледалаца 300, судија Дражић (Бачка Паланка). Жути картони: Белехрадски (Славија), Зелен (Бачка).Црвени картон: Секуруш (Бачка).

СЛАВИЈА: Зелић, Кухта, Бенка, Обрадовић, Зацкалицки, Винковић (Чутило), Белехадски, Самарџић, Чобрда (Белањи), Грња, Денис Шустер (Данилов).

БАЧКА: Пагач, Гајић (Шимун), Лакић, Ј. Будић, Зелен, Капетанов, Томић, Бајац, Петровић (Фабри), Сантрач, Секуруш.

Домаћа одбрана је играла одлично.А и у целости домаћини су били бољи од фаворизованих гостију.

Р. Брња

Нештин - Славија (Б) 7:1 (4:1)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, гледалаца 100, судија Шево (Челарево). Стрелци: Вујовић у 10. и 34, Увачек у 18, Сич у 31. и моравац у 50, 70. и 75. за Нештин, а Петровић у 25. минуту за Славију.

НЕШТИН:  Петаковић, Вујасиновић, С. Божин, Сич, С. Божин, Пуделка, С. Ћулибрк, Л. Божин (Вукмировић), Увачек, Вујовић, Бакош, Моравац.

СЛАВИЈА: Новаковић, Б. Хорват, Радојчић, Девић, Скеја, Петковић, Секулић, Б. Јовановић, З. Јовановић, Петровић.

Нештинци су славили убедљиво, а имали су још добрих неискоришћених шанси.

Н. Василић

Соко - Бачки Хајдук 6:0 (2:0)

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште Сокола, гледалаца 200, судија Милешевић (Бачка Паланка). Стрелци: Дангубић у 6. и 37, А. Адамовић у 70, Родић у 73, Ђурица у 80.и Гушић у 90. минуту.Жути картони: Драговић, С. Адамовић (Соко), О. Живановић, Д. Николић, Шећеров (Бачки Хајдук).Црвени картони: М. Јановић, Пеулић на клупи  (Бачки Хајдук).

СОКО: Црнчевић, Миљевић, С. Адамовић, Драговић, Стојановић (Родић), Гушић, Тасовац (Ђурица), Дангубић (Ратковић), В. Тривуновић, М. Адамовић (Жарковић), М. Тривуновић (Смајић).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, М. Јановић, Милош, Грубјешић, Бојић, Шећеров, И. Јановић, М. Николић, О. Живановић, Д. Николић, Ишиковић, Дринић.

Играчи Сокола својом игром заслужили су и убедљивије славље.

М. С.

Маглић - Орлови 1:1 (1:0)

МАГЛИЋ: Игралишзе Маглића, гледалаца 150, судија Милешевић (Бачка Паланка). Стрелци: Адамовић у 37. за Маглић, а Антонић у 90. минуту Орлове.Жути картони: Милановић, Матијевић (Маглић).

МАГЛИЋ: Гајић, Илић, О. Стјепановић, Јокић (Н. Стјепановић), Прерадовић, Челић (Матијевић), Адамовић, Убипарип, Тадић, Милановић, Ербез (Спасић).

ОРЛОВИ: Клисарић, Ђурић, Конкољ, Бенка, Малетин, Проле, Ерак, Јајчевић, Антонић, Ковачевић, Кајтез (Калаба).

Гледаоци су видели  два изванредна поготка. Адамовић је постигао гол с 20 метара, а Антонић, за госте, био је стрелац са чак 40 метара.

Н. Стојисављевић

Бачка (БП) - Борац (В) 2:2 (1:1)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија Малић (Бачка Паланка). Стрелци: Јовицки у 44. и Ахметовић у 58. за Бачку, Н. Међедовић у 4. и  О. Међедовић у 73. минуту за Борац. Жути картони: Петковић, Б. Бјелош, Ахметовић, Нештицки (Бачка), Лекић, Дејан Шмитран (Борац).

БАЧКА: Козић, Н. Ђуричић, Б. Лукач, Б. Бјелош, Попадић, Ахметовић, Д. Бјелош, Нештицки (В. Ђуричић), Јовицки, Павловић, Петковић (Лазић).

БОРАЦ: Ђурица, Н. Арбутовић, Живановић, О. Међедовић, Требовац, Дарко Шмитран, М. Арбутовић, Лекић, Фабри (Дејан Шмитран), Миклушев, Н. Међедовић.

Коначан резултат је и најреалнији.

Л. Козић

Кривањ - Тврђава 0:2 (0:1)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, гледалаца 100, судија Дудок (Бачка Паланка). Стрелци: Стојчић у 28. и Бундало у 75. минуту.Жути картони: Липтак, Кончар (Кривањ), Билобрк (Тврђава).

КРИВАЊ: Нађ, А. Стрехски, Хашко, Цвијић (Гајдош), Кончар, Карачоњи, Павлов, Добош (Липтак), Мучај (Ристић), Радомироивић (Бујак), Кочонда.

ТВРЂАВА: Немет, Билобрк, Бундало, Вујиновић (Тркуља), Вучић, Андрић, Агбаба, Стојчић,  Ковачевић, Штрбац, Аyић (Чичевски).

Домаћини су били ослабљебни неиграњем неколико стандардних играча, одмах се то и остило.

Д. Јововић

ПИВНИЦЕ: Славија - Бачка (Д) 0:0, МАЛИ БАЧ: Младост - Кулпин 3:0 (гости нису дошли), НОВА ГАЈДОБРА: Соко - Бачки Хајдук 6:0, МАГЛИЋ: Маглић - Орлови 1:1, СЕЛЕНЧА: Кривањ -Трвђава 0:2, БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка - Борац (В) 2:2, НЕШТИН: Нештин - Славија (Б) 7:1.

1. Тврђава 10     9      0      1      31:4  27

2. Бачка (Д)      10     7      1      2      36:12        22

3. Соко     10     7      1      2      28:6  22

4. Маглић  10     6      2      2      28:6  20

5. Орлови  10     6      1      3      14:14        19

6. Славија (П)   10     4      3      3      16:10        15

7. Нештин 10     4      2      4      27:19        14

8. Кривањ 10     4      1      5      20:24        13