ОПШТИНСКА ЛИГА БАЧКА ПАЛАНКА: Сигурни Маглићани

Маглић - Кулпин 3:1 (2:0)
fudbalska lopta

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, гледалаца 100, судија Милешевић (Бачка Паланка).Стрелци: Убипарип у 21. и 67. и Јокић у 32. за Маглић, Зеленак у 81. минуту за Кулпин. Жути картони: Милановић, Ербез, Челић, Јокић (Маглић), Кајтез, Мрђан, Јевремовић (Кулпин).

МАГЛИЋ: Гајић, Челић, Илић, Јокић (Крајновић), Прерадовић (Спасић), Адамовић, Убипарип, Тадић (Матијевић), Н. Стјепановић, Милановић, Ербез (Ковачевић).

КУЛПИН: Вученовић, Маковник (Миклуц), Спевак, Валентик, Игић, Мрђан, Влајнић (Ожват), Зеленак, Јевремовић (Шекез), Танкосић, Кајтез.

Играчи Маглића сигурном игром дошли до нова три бода. То што су постигли само три гола криви су стрелци који су више пута били непрецизни и брзоплети.

Н. Стојисављевић

Славија (П) - Младост (МБ) 2:0 (1:0)

ПИВНИЦЕ: Игралиште Славије, гледалаца 100, судија Кнежевић (Бачка Паланка).Стрелци: Белехрадски у 13. и Бенка у 68. минуту.

СЛАВИЈА: Зелић, Кухта, Бенка, Обрадовић, Зацкалицки, Денис Шустер (Данилов), Белехрадски, Самарџић, Белањи (Баћанов), Грња, Чобрда (Винковић).

МЛАДОСТ: Хлебец, Стефановић (Косовац), С. Ђукић, Добре, Станковић, Н. Ђукић, Милетић, Бундало, Бабић, Дорошки, Агбаба.

Домаћини су били много бољи ривал, од борбених гостију, и заслужили су и убедљивију победу.

Р. Брња

Славија (Б) - Борац (В) 6:1 (3:0)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, гледалаца 100, судија Поповић (Бачка Паланка).Стрелци: Петковић у 12, Скеја у 36, 42, 75. и 76.и Секулић у 63. за Славију, а Фабри у 70. минуту за Борац. Жути картони: Радојчић, Кутина (Славија).Црвени картони:  О. Међедовић, Н. Међедовић (Борац).

СЛАВИЈА: Новаковић, Б. Хорват, Радојчић (Стефановић), Девић, Кутина, Петковић, Секулић (Б. Јовановић), Скеја, Смољановић (З. Јовановић), Л. Дрча, Петровић.

БОРАЦ: Ђурица, Живановић, О. Међедовић, Требовац, Покрајац, М. Арбутовић, Лекић, Фабри, Стојанов, Миклушев, Н. Међедовић.

Играчи Славије, су, славили убедљиво, а имали су још, три, четири, баш добре прилике. И тако су остварили историјски успех.Последњи пут су славили пре равно три године.

А. Хорват

Нештин - Тврђава 2:4 (1:3)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, гледалаца 100, судија Крнета (Бачка Паланка).Стрелци: С. Ћулибрк у 24. и Бакош у 75. за Нештин, Ковачевић у 12, Аyић у 20, Давидов у 27. и Тркуља у 71. минуту за Тврђаву.Жути картон: Штрбац (Тврђава).

НЕШТИН: Петковић, Вујасиновић, Сич, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк, Л. Божин, Увачек, Бакош, Василић, С. Божин.

ТВРЂАВА: Немет, Билобрк, Бундало, Вучић (Милиновић), Андрић, Ћосић, Агбаба, Ковачевић, Давидов (Тркуља), Штрбац, Аџић (Стојчић).          Играчи Трвђаве су псвојили три  бода, и тако су потврдили прво место и јесењу титулу.

Н. Василић

Соко - Бачка (Д) 4:0 (2:0)

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште Сокола , гледалаца 100, судија Дражић (Бачка Паланка).Стрелци: М. Тасовац у 3, Адамовић у 15. и Ратковић у 73. и 81. минуту.Црвени картон: С. Адамовић (Соко).

СОКО: Црнчевић, С. Адамовић, Стојановић, Гушић, Тасовац, Ђурица (Ратковић), Дангубић (Смајић), В. Тривуновић, М. Адамовић (Родић), Нешковић (Миљевић), Ћурић (Жарковић).

БАЧКА: Пагач, Гајић (Марковић), Лакић (М. Будић), Ј. Будић, Томић, Фабри, Капетанов, Бајац, Петровић, Грујић (Шимун), Зелен (Попин).

Била је то веома занимљива борбена и квалитена утакмица. Мада су домаћини славили, и то убедљивио, не може се рећи да су гости били преслаби, а по резултату јесу.Једноставно гости нису искористили своје шансе, а домаћини су то остварили.

М. Савчић

Кривањ - Бачки Хајдук 2:0 (1:0)

СЕЛЕНЧА: Игралиште Кривња, гледалаца 100, судија Кисић (Бачка Паланка).Стрелци: Хашка у 40. и Кочонда у 60. минуту.Жути картони: Јововић, А. Стрехски, Бујак, Карачоњи, Липтак (Кривањ), М. Јановић, Милош Грубјешић (Бачки Хајдук).

КРИВАЊ: Нађ, А, Стрехски, Јововић, Хашка, Цвијић (Бујак), Кончар (Кочонда), Карачоњи, Павлов, Добош, Липтак (Гајдош), Мучај (Ристић).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, М. Јановић, Милош Грубјешић, Бојић, Шећеров (Пеулић), М. Николић, Дринић (Кекоц), Владислав, О. Живановић, Т. Николић, И. Јановић.

Гости су били потпуно надиграни.А, само су постали стрелци Хашка, који је после центаршута, дочекао лопту на 12 метра и вољеј удрацем је послао у мрежу. Кочонда је избио сам испред голмана гостију и лако га матирао.

Д. Јововић

Бачка (БП) - Орлови 1:4 (1:2)

БАЧКА ПАЛАНКА: Стадион Бачке, гледалаца 150, судија Гакић (Бач).Стрелци: Петковић у 38. за Бачку, Антонић у 16. (из пенала), 75. и 88. и Проле у 36. минуту за Орлове.Жути картон: (Бачка), (Орлови).

БАЧКА: Хашка, Н. Ђуричић, Б. Лукач, Б. Бјелош, Попадић, Ахметовић, Келенц, Јовицки, Павловић, Петковић, В. Ђуричић.

ОРЛОВИ: Клисарић, Ђурић, Конкољ, Бенка (Узуров), Малетин, Проле, Ерак, Јајчевић (Калаба), Антонић, Ковачевић, Кајтез (Мишков).

Млађани Орлови још једном су заслужено тријумфовали.Надиграли су градског ривала. Вођство гостима је донео Антонић са пенала. Казнио је домаћу одбрану, која је лопту играла руком.Повисио је Проле после успешне акције. Смањили су домаћини после прекида.У наставку Антонић је постигао још два гола.У 75. из слободног ударца с 22 метра и у 88. после једне течне и брзе акције.

Л. Козић

ПИВНИЦЕ: Славија - Младост (МБ) 2:0, НОВА ГАЈДОБРА: Соко - Бачка (Д) 4:0, МАГЛИЋ: Маглић - Кулпин 3:1, СЕЛЕНЧА: Кривањ - Бачки Хајдук 2:0, БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка - Орлови 1:4,  НЕШТИН: Нештин - Трвђава 2:4, БОЂАНИ: Славија - Борац (В) 6:1.

1. Тврђава 12     11     0      1      39:6  33

2. Соко     12     9      1      2      33:6  28

3. Маглић  12     8      2      2      33:8  26

4. Бачка (Д)      12     8      1      3      42:18        25

5. Орлови  12     8      1      3      23:16        25

6. Славија (П)   12     6      3      3      23:10        21

7. Нештин  12     5      2      5      32:23        17

8. Кривањ 12     5      1      6      23:29        16