Општинска лига Бачка Паланка: Сигурни Нештинци

Нештин - Кривањ 4:1 (1:1)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, судија Бојанић (Бачка Паланка). Стрелци: Василић у 37, Моравац у 59, С. Валентик у 71. и Луделка у 84.за Нештин, а Павлов у 28. минуту за Кривањ. Жути картони: В. Ћулибрк, Сич (Нештин), Васиљевић (Кривањ).

НЕШТИН: В. Ћулибрк, М. Валентик, Сич, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк (Фабри), Божин, Вукмировић (Вујовић), С. Валентик (Рожа), Василић, Моравац.

КРИВАЊ: Нађ, Јововић, Мучај, Станковић, Васиљевић, Јовановић, Павлов, Кочонда, М. Стрески (Коцић), Карачоњи (Добош, Цехмајстер), Салијевић (Бујак).

Била је то игра са пуно акција, посебно су се истицали домаћини, у другом полувремену, од многобројних шанси постигли само још три гола.

Н. Василић

Славија - Борац (В) 0:4 (0:1)

БОЂАНИ: Игралиште  Славије, судија Радун (Бачка Паланка). Стрелци: Н. Међедовић у 14, Шмитран у 60. и 70. и О. Међедовић у 65. минуту.

СЛАВИЈА: Драча, Такач, Стефановић, Скеја, Девић, Смољански, Секулић, Хорват, З. Јовановић, Кутина, Наумов.

БОРАЦ:  Ђурица (Петковић), Миклушев, О. Међедовић, Н. Арбутовић, Миљевић, Покрајац, Шмитран, Требовац, Боцка, М. Арбутовић (Алексић), Н. Међедовић (Керкез).

Гости из Визића играли су одлично.

А. Хорват

Бачка (БП) - Бачка (Д) 3:1 (1:1)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Бачке, судија Латиновић (Бачка Паланка). Стрелци: Ахметовић у 45, Б. Лукач у 79. и Соколовић у 89. за домаће, а Макар у 10. мимнути за госте. Жути картони: Гостовић, В. Карпов (домаћи), Капетанов (гости).

БАЧКА (БП): Јарић, Гостовић, Балиновић, Б. Лукач, Б. Бјелош (Голић), Д. Бјелош, Ахметовић, Мишков, Соколовић, В. Карпов, Павловић.

БАЧКА (Д): Вученовић, Будић, Лакић, Капетанов, Ђаковић, Милић, Лукић (Бајац), Малацко (Гајић), Макар (Парошки), Зелен (Николић) Данилов.

У дуелу два имењака, одиграна је фина, добра и права фудбалска утакмица.Домаћини су пропустили доста повољних прилика после раног вођства гостију.Тек у наставку домаћини су постигли, још два гола, и тако остварили очекивану победу.

З. Карпов

Наша звезда - Младост 4:1 (2:0)

СИЛБАШ: Игралиште Наше звезде, судија Мудринић (Бачка Паланка). Стрелци: Писарев два, Зец и Јовицки за Нашу звезду, Загорчић за Младост.

НАША ЗВЕЗДА: Дукић, М. Владислав, П. Владислав (Данилов), Поткоњак, Инђић (Бабић), Лаћарак (Торић), Јовицки, Пилиповић, Зец (Панић), Писарев (Сталетовић), Мајсторовић.

МЛАДОСТ: Недић, Ковачевић, Фин (Добре, Кецман), Станковић, Н. Ђукић, Ћулибрк, С. Ђукић, Лукач, Бабић, Бјелобрк, Стефановић, Загорчић.

У лепој фудбалској игри, домаћини, су били бољи ривал.

М. Будић

Соко - Орлови 1:1 (1:1)

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште Сокола, судија Дражић (Бачка Паланка). Стрелци: Тривуновић у 19. за Соко, а Проле у 6. минуту за Орлове. Жути картони: Лучић, Ћурчић (Соко). Црвени картон: Томић (Орлови).

СОКО: Црнчевић, Матковић, С. Адамовић, Драговић, С. Ратковић (Д. Ратковић), М. Адамовић (Лучић), Ћурчић, Комад (Гушић), Тривуновић, Албијанић, Ђурица(Родић).

ОРЛОВИ: Д. Гашић, Полић, Бенка, Малетин, Фодора, Чубрило, Бундало, Антонић (Томић), Проле, Аврамовић, Довичин.

Изненађење у Новој Гајдобри. Гости су  неочекивано повели, а домаћи су брзо изједначили, али су потом пропустили неколико прилика. Гости у наставку борбеном игром освојили велики бод.

Р. Анђелић

Пролетер - Бачки Хајдук 0:2 (0:1)

КАРАЂОРЂЕВО: Игралиште Пролетера, судија Бојанић (Бачка Паланка). Стрелци: Т. Николић и Д. Николић.

ПРОЛЕТЕР: Андрејић, Келенц, Конкољ, Кончар, Калаба, Попадић (Р. Пелениш), З. Пелениш, Батез,  Поповић, Кајтез, Илић.

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, Сегеди, М. Јановић, Хаџић, Бојић, В. Радић, Д. Николић, Д. Живановић, Бадивук, О. Живановић, Т. Николић.

Могли су играчи Бачког Хајдука славити и убедљивије.

М. Милишић

НОВА ГАЈДОБРА: Соко - Орлови 1:1, БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка - Бачка (Д) 3:1 , НЕШТИН: Нештин - Кривањ 4:1, КАРАЂОРЂЕВО: Пролетер - Бачки Хајдук 0:2, БОЂАНИ: Славија - Борац (В) 0:4, СИЛБАШ: Наша звезда - Младост 4:1.

1. Наша звезда  7      6      1      0      40:8  19

2. Соко      7      4      2      1      18:10        14

3. Нештин  7      4      1      2      27:12        13

4. Бачка (Д)       7      4      1      2      22:11        13

5. Бачка (БП)     7      3      2      2      19:11        11

6. Бачки Хајдук 7      3      1      3      13:12        10

7. Кривањ 7      3      1      3      12:15        10

8. Младост 7      3      0      4      20:15        9