Општинска лига Бачка Паланка: Тривуновић у обе мреже

​​​​​​​Соко - Кривањ 3:1 (2:0)

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште Сокола, судија Дудук (Гложанио). Стрелци: Тасовац у 24. и 36. и Тривуновић у 93. за Соко, Тривуновић у 82. минуту (аутогол) за Кривањ. Жути картони: Ратковић, М. Адамовић, Борковић (Соко), Јовановић, Бујак (Кривањ).

СОКО: Црнчевић, С. Адамовић, Борковић, Стојановић, Драговић, М. Адамовић, Тасовац, Комад (Ратковић), Ђурица (Лучић), Тривуновић (Квржић), Ћурић.

КРИВАЊ: Нађ, Алексић, Мучај, Станковић (Бујак), Алекси, Васиљевић, Јовановић (Кочић), Павлов, Кочонда, Васиљевић, М. Стрехски (Добош), Салијевић.

На игралишту Сокола одиграна је фина, добра и права фудбалска утакмица.И да није било кише играо би се још бољи фудбал, јер за то су ривали били веома расположени. Домаћини су ипак,били бољи ривал. Тривуновић је после корнера гостију, неспретно главом лопту послао у сопстрвену мрежу, али је  у надокнади времена застресао и гостујућу мрежу.

Р. Анђелић

Бачка (БП) - Бачки Хајдук 4:2 (0:0)

БАЧКА ПАЛАНКА: Игралиште Бачке, судија Боснић (Бачка Паланка). Стрелци: Павловић у 70. и Ахметовић у 76, 85. и 88. за Бачку, Д. Радић у 68. и О. Живановић у 75. минуту за Бачки Хајдук. Жути картони: Балиновић, Лукач, Ахметовић, Карпов, Павловић (Бачка), Хаџић, И. Јановић, Грубјешић (Бачки Хајдук).

БАЧКА: Јарић, Гостовић, Балиновић, Б. Лукач, Б. Бјелош, Ахметовић, Д. Бјелош, Мишков, Соколовић (Батез), В. Карпов (Букор), Павловић (Живановић).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, М. Јановић, Хаџић, Грубјешић, И. Јановић, Петровић, В. Радић, Дринић, Д. Живановић, Бадивук, О. Живанбовић (Д. Радић).

Била је то игра са пуно акција, посебно су се истицали домаћини, који су од многобројних шанси постигли четири гола, а брзоноги Ахметовић чак три. Гости из Бачког Новог Села два пута су водили, и играли су отворено до самог краја.

З. Карпов

Младост - Пролетер 1:2 (0:1)

МАЛИ БАЧ: Игралиште Младости, судија Дражић (Бачка Паланка). Стрелци: Загорчић у 74. за Младост, Кајтез у 15. и З. Пелиниш у 49. минуту за Пролетер. Жути картони: Станковић, Добре (Младост), Калаба, З. Пелиниш, Лазаревић, Поповић (Пролетер).

МЛАДОСТ: Недић, С. Ђукић, Фин, Добре, Станковић, Н. Ђукић, Ћулибрк, Стефановић, Кецман (Лукач), Бабић (Немет), Загорчић.

ПРОЛЕТЕР: Јелача, Андрејић, Коленц, Конкољ, Кончар, Шешум, Лазаревић, Илић, З. ПеленИш, Попопвић, Р. Пелениш, Антонић.

Домаћини су играли одлично, створили су много шанси, а постигли само један гол преко Загорчића. Гости из Карађорђева, из два шута, два пута су погодили мрежу и освојили сва три бода.

Н. Ђукић

Славија - Наша звезда 0:9 (0:2)

БОЂАНИ: Игралиште Славије, судија Јакић (Бач). Стрелци: Писарев у 19, 54, 60. и 83, Бабић у 24, Сарлетовић у 62, Зец у 64, Пилиповић у 70. и Кепчија у 85. минуту. Жути картони: Дуспара, Девић, Наумов (Славија). Црвени картони: Дуспара, Девић (Славија).

СЛАВИЈА: Драча, Такач, Стефановић, Девић (Хорват), Кутаина, Дуспара, Секулић, Наумов, Скеја, З. Јовановић, Смољански.

НАША ЗВЕЗДА: Дукић, М. Владислав, П. Владислав, Мајсторовић (Данилов), Инђић, Бабић, Лаћарак (Спасић), Пилиповић, Зец (Кепчија), Писарев (Сталетовић), Поткоњак (Јовицки).

Гости из Силбаша, потуно су надиграли  домаћу одбрану.

М. Будић

Бачка (Д) - Орлови 5:2 (2:0)

ДЕСПОТОВО: Игралиште Бачке, судија Малић (Бачка Паланка). Стрелци: Секеруш у 5, 32. и 65, Макар у 47. и Малацко у 77. за Бачку, а Фодора у 85. и Савић у 90. минуту за Орлове. Жути картони: Данилов (Бачка), Малешевић (Орлови).

БАЧКА: Вученовић, Капетанов (Лакић), Марковић, П. Лукић, Милић, Будић (Шимун), Макар, Секуруш (Николић), Малацко (Бајац), Зелен, Данилов (Гајић).

ОРЛОВИ: Д. Гашић, Малешевић (Довичин), Чубрило, Бенка (Бршадинац), Томић (Аврамовић), Антонић, Малетин (М. Гашић), Јајчевић, Савић, Фодора, Проле.

Код резултата 5:0, домаћини су мало стали, увели млађане резервисте, па су на крају гости успели да ублаже висок пораз.У домаћем тиму није било слабог играча, сви су одлично играли, али за нијансу су одскакали Малацко, Зелен и Капетанов.

Г. Ћулибрк

Нештин - Борац (В) 5:1 (3:0)

НЕШТИН: Игралиште Нештина, судија Бојанић (Бачка Паланка). Стрелци: Вукмировић 15, С. Валентик у 25. и 63. Божин у 43. и Сич у 67. за Нештин, а Шмитран у 60. минуту за Борац.

НЕШТИН: В. Ћулибрк, Пуделка, Савић, С. Ћулибрк, Фабри, Вукмировић, Моравац, Сич, М. Валентик,  Вујовић, Божин, (Шмидт, Гњатовић, С. Валентик, Маринковић).

БОРАЦ: Петковић, О. Међедовић, Н. Арбутовић, Миљевић, Боцков, Грозница, Шикман, Шмитран, Требовац, Раданов (Лекић, М. Арбутовић, Миклушев, Н. Међедовиоћ, Покрајац).

Заслужена победа домаћина у комшијском дербију. Лепе голове су постигли Вукмировић из шута са око 20 метара и  С. Валетијк у 63. минуту, из волеја.

Н. Василић

ДЕСПОТОВО: Бачка - Орлови 5:2, НОВА ГАЈДОБРА: Соко - Кривањ 3:1, БАЧКА ПАЛАНКА: Бачка (БП) - Бачки Хајдук 4:2, НЕШТИН: Нештин -Борац (В) 5:1, МАЛИ БАЧ: Младост - Пролетер 1:2, БОЂАНИ: Славија - Нова звезда 0:9.

1. Наша звезда  5      4      1      0      32:6  13

2. Бачка (Д)       5      4      0      1      20:7  12

3. Соко      5      4      0      1      16:8  12

4. Нештин  5      3      0      2      20:8  9

5. Кривањ 5      3      0      2      10:10        9

6. Бачка (БП)     5      2      1      2      15:9  7

7. Орлови  5      2      0      3      12:10        6

8. Бачки Хајдук 5      2      0      3      8:9    6