ОПШТИНСКА ЛИГА ИНЂИЈА – СТАРА ПАЗОВА – ИРИГ Ирижани силни у наставку

У последњем колу оптшинске лиге Инђије, Старе Пазове и Ирига постигнути су следећи резултати:
fudbalska lopta

Слога (К) - Раднички (И) 0:5 (0:0)

КРЊЕШЕВЦИ: Стадион Слоге, гледалаца 100, судија Мандић (Инђија). Стрелци: Митровић у 47, М. Шевић у 68. и 77, Бјелица у 82. и Еркановић у 86. минуту. Жути картони: Лазић (Слога), Бакаи (Раднички).

СЛОГА: Стојшић 5, Мулћан 6 (Лазић 6), Махо 7, Деспић 6, Миловановић 6, Јовановић 7, Данчетовић 5, Лешић 6, Белић 6, Јездић 6 (Михајловић 6), Кундак 6 (Тубић 5).

РАДНИЧКИ: Васић 7, Брацић 6, Николић 8, Митровић 6, Пазарски 6,Боројевић 6 (Бјелица), Станковић 8, Поповић 6 (Бакаи), Еркановић 8, М. Шевић 6 (Лончар), Новаковић 6 (Савић).

Домаћи добри само једно полувреме, а у наставку када им је понестало и кондиције Ирижани су лако решетали мрежу неискусног голмана домаћих Стојшића.

Д. Трифуновић

Планинац - Дунав 0:4 (0:3)

РИВИЦА: Стадион Планинца, гледалаца 100, судија Шљепица (Нови Бановци).Стрелци: Поповић у 3, У. Милешевић у 25, Л. Јанковић у 45. и Радуловић у 55. минуту. Жути картон: Малешевић (Планинац).

ПЛАНИНАЦ: С. Кизић, Ј. Кизић, Живанчевић, Митровић, Опачић, Васиљевић (Д. Ћирић), Пантелић, Стевановић (Н. Срећковић), Дудуковић (О. Срећковић), Цикота, Малешевић.

ДУНАВ: Лошић, М. Милешевић, И. Јанковић, Станчић, Вукашин, Сурдучки, Поповић, Јокић, Л. Јанковић, Радуловић (Китић, Градић), У. Милешевић.

У динамичној и борбеној утакмици, гости су се боље снашли, имали су више прилика, уз то постигли и четири гола, што им је било довољно за освајање сва три бода.    И. Смиљанић

Слога (М) - Цар Урош 1:0 (1:0)

МАРАДИК: Игралиште Слоге, гледалаца 102, судија Радић (Ириг).Стрелац: Миливојевић у 32. минуту. Жути картони: Милин, Милошевић (Слога), Шмит, Вукмировић, Антонијевић (Цар Урош).Црвени картон: Младеновић (Цар Урош). .

СЛОГА: Перић 8, Татић 7, П. Ђокић 8, Богуновић 8, Милошевић 7, Белановић 8, Милин 8, Детелин 9, Цурковић 8, Кусић 8 (Гудаловић 7), Миливојевић 9 (Н. Ђокић).

ЦАР УРОШ: Видановић 9, Вукмировић 7, Жугић 8, Грујић 8, Узуновић 7, Бабник 8, Нинковић 7, Гаврић 8 (Младеновић 7), Опачић 9, Ракита 8 (Антонијевић), Шмит 9.

Домаћини су били далеко бољи ривал у првом полувремену када су и постигли  гол. Иначе, голман гостију Видановић је у неколко наврата одбанио и оно што је било већ виђено у његовој мрежи.

З. Давидовски

ЧСК - Борац (Ј) 6:0 (3:0)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, гледалаца 100, судија Калинић (Инђија).Стрелци: Кнежевић у 14, Матош у 34, Стаменковић у 38, Симић у 48.и 88. и Радовановић у 60. минуту. Жути картон: Наранyић (Борац).

ЧСК: Војновић 9, Кнежевић 9, Пејић 9, Ђокић 9, Бошњаковић 9, Душан Димић 9, Симић 9 (Бончић), П. Суботин 9, Стаменковић 9 (Петричевић), Драгичевић 9 (Радовановић 9), Матош 9 (Милић).

БОРАЦ: Видановић 6, Мраовић 6, Димитријевић 6, Инђић 6, Митровић 6, Срјемац 6, Станковић 6, Пенев 6, Радиновић 6 (Шовљански), Наранyић 6 (Грба), Јовановић 6.

У борбеној и динамичној утакмици, гости из Јарковаца, су добро и прошли. Домаћини су пропустили низ лепих прилика. Два пута су погодили пречку и стативу, а, гледаоци су могли да виде и леп гол Матоша и два гола Симића.

П. Станчев

РИВИЦА: Планинац - Дунав 0:4, МАРАДИК: Слога - Цар Урош 1:0, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Раднички (И) 0:5, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Борац (Ј) 6:0. Фрушкогорац из Крчедина је био слободан.