Општинска лига Инђија–Стара Пазова–Ириг: Кундак покренуо Јазачане

​​​​​​​Цар Урош - Слога (К) 2:1 (1:1)
fudbalska lopta

ЈАЗАК: Игралиште Цар Уроша, гледалаца 100, судија Пландић (Инђија). Стрелци: Гаврић у 29. и 74. за Цар Урош, а Кундак у 23. минуту за Слогу. Жути картони: Познан, Бабник (Цар Урош); Белић, Лешић (Слога).

ЦАР УРОШ: Видановић 9, Вукмировић 8, Жугић 8 (Антонијевић ), Грујић 9, Младеновић 7, Бојић 8, Нинковић 9, Гаврић 9, Миличевић 9, Познан 8 (Бабник 9), Ракта 9 (Опачић).

СЛОГА: Трифуновић 9, Лазић 8, Мулцан 8, Николић 7, Јовановић 8, Лешић 8, Белић 9, Јездић 8, Стошић 9, Туцетић 8, Кундак 8.

Први гол на утакмици за госте је постигао Кундак и тај брзи гол као да је надахнуо домаћине за победом. Домаћини су играли одлично до краја утакмице, а плод такве игре је и коначно славље уз два изванредна гола Гаврића после још лепших акција.

П. Михајловић

Фрушкогорац - Планинац 2:0 (1:0)

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Јарчев (Инђија). Стрелци: Д. Филиповић у 10. и Вујичић у 90. минуту.

ФРУШКОГОРАЦ: Котарац, Чортан, Н. Филиповић, Тртица, Дробац, Петковић, Д. Филиповић, Петровић, Вујичић (Крстић), Д. Вучић (Ливаја), С. Вучић.

ПЛАНИНАЦ: Кизић, Милошевић, Живанчевић, Митровић, Пејић, Миљковић, Илић, Пајић (Д. Ћирић), Пантелић,  Дудуковић (С. Ћирић), Цикота.

У динамичној и борбеној утакмици домаћини су се боље снашли имали су више прилика, уз то постигли и два гола што им је било довољно за освајање сва три бода.

С. Ранитовић

Дунав -Слога (М) 1:1 (1:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, гледалаца 102, судија Меничан (Врдник). Стрелци: У. Милешевић у 6. за Дунав, а Милошевић у 82. минуту за Слогу. Жути картони: Китић, Јанковић, Станчић, Јокић (Дунав), Ратковић, Милин, Ђокић, Богуновић (Слога).Црвени картон: Брадић (Слога).

ДУНАВ: Лошић, Л. Јанковић, Дудић, И. Јанковић, Станчић, Сурдучки, У. Милешевић, Китић, Поповић (Арсић), Јокић (Вукашин), Радуловић (Градић).

СЛОГА: Перић, Татић, Ђокић (Богуновић), Брадић, Белановић, Детелин, Радошевић (Милошевић), Милин, Н. Цурковић, Кусић (Гудаловић), Ратрковић.

Домаћини су били далеко бољи ривал у првом полувремену када су и постигли  гол. Што није било довољно и за коначну победу. У. Милешевић је постигао гол из контре, а у наставку скоро изједначена игра. Гости су успели и да постигну гол у великој гужви пред голом домаћина и да поравнају резултат.

Б. Вујаклија

Раднички (И) - ЧСК 2:0 (1:0)

ИРИГ: Стадион Радничког, гледалаца 100, судија Шљепица (Нови Бановци). Стрелци: Пазарски у 35. и Анђић у 80. минуту. Жути картони: М. Шевић, Васић (Раднички), П. Суботин (ЧСК).

РАДНИЧКИ: Васић 9, Брацић 8 (Митровић), Николић 8, М. Шевић 8, Пазарски 8 (Лончар), Боројевић 8, Станковић 8, Поповић 8, Еркановић 8 (Бјелица), Анђић 8, С. Шевић 8.

ЧСК: Војновић 7, Кнежевић 7, Перић 7, Бошњаковић 7, Ђокић 7, Душан Димић 7, Симић 7, Матош 7 (П. Суботин 7), Стаменковић 7 (Петровић), Драгичевић 7, Чича 7 (Радовановић 7).

У борбеној и динамичној утакмици гости из Чортановаца на почетку сусрета имали су неколико шанси, али су лопте прошле поред статива. После као да су стали. Домаћине су потом постигли два лепа гола после центаршутева, освојили три бода и преузели трон на табели.

П. Станчев

ИРИГ: Раднички - ЧСК 2:0, ЈАЗАК: Цар Урош - Слога (К) 2:1, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Слога (М) 1:1, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Планинац 2:0.Борац из Јарковаца је био слободан.

1. Раднички (И)  9      6      3      0      21:6  21

2. Дунав              9      6      2      1      15:6  20

3. Цар Урош       9      5      1      3      22:14        16

4. ЧСК                 9      4      3      1      18:9  15

5. Фрушкогорац 9      4      1      4      14:14        13

6. Слога (М)       9      3      3      3      20:15        12

7. Слога (К)       9      2      0      7      8:26  6

8. Борац (Ј)       8      1      3      4      10:20        6