Општинска лига Инђија – Стара Пазова – Ириг: Живићева мајсторија

Борац (Ј) - Фрушкогорац 0:3 (0:1)

ЈАРКОВЦИ: Стадион Борца, гледалаца 30, судија Радић (Инђија). Стрелци: Живић у 7. и Д. Филиповић у 57. и 65. минуту. Жути картони: Варда, Наранџић (Борац).

БОРАЦ: Видановић, Димитријевић, Варда, Инђић, Наранџић, Радуловић, (Гаковић), Несторовић, Пенев, Трбојевић, Марчић, Мандић (Срјемац).

ФРУШКОГОРАЦ: Н. Филиповић, Ранђеловић, Раденовић, Крнета, Петковић, Д. Филиповић, Петровић, Живић, Тртица (Маковски), Вујичић (Д. Вучић), С. Вучић (Крцановић).

У 7. минуту Живић је лобовао голмана Видановића за вођство Фрушкогорца. У наставку капитен гостију Драган Филиповић из две контре постигао је и два гола што је гостима донело убедљиву победу.

С. Ранитовић

Слога (К) - Слога (М) 1:0 (1:0)

КРЊЕШЕВЦИ: Стадион Слоге, гледалаца 50, судија Радић (Ириг). Стрелац: Белић у 9. минуту. Жути картони: Кундак, Белић, Миловановић (домаћи).

СЛОГА (К): Трифуновић 7, Миловановић 6, Каракљајић 7, Лешић 7, Махо 8, Ј. Јовановић 7 (С.Јовановић 7), Кундак 7, Дукић 6 Белић 7, Котоленко 5, Никетић 5.

СЛОГА (М): Перић 7, Лагунџић 7, Детелин 7, Богуновић 7, Живановић 6, Белановић 6, Радошевић 6, Вокић 7, Милин 6, Н. Цурковић 6, М. Цурковић 6.

Гости ништа нису показали шта знају. Домаћини су играли одлично. Таквом игром су и заслужили очекивану победу, али минималну. Мада је она могла бити још убедљивија. Победника је одлучио одличан шут Белића са десет метара. Одбрана гостију оставила је Белића самог, па му  није било тешко да савлада немоћног голмана Перића.

Д. Трифуновић

ЧСК - Планинац 4:0 (2:0)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, гледалаца 52, судија Калинић (Инђија). Стрелци: Стаменковић у 30, Суботин у 41. и Симић у 62. и 70. минуту. Жути картон: Митровић (Планинац).

ЧСК: Војновић 8 (Добројевић), Кнежевић 8, Станишљевић 7, Бошњаковић – (Симић 8), Душан Димић 7, Гајић 7,  Матош 7, Першић 7 (Ковач), Стаменковић 8, П. Суботин 8, Шпоња 8.

ПЛАНИНАЦ: Кизић 7, Милошевић 7, Живанчевић 7, Д.Ћирић 7, Ратковић 7, Цикота 7, Митровић 7, Илић 7, Пејић 7, Мишкулин 7.

У борбеној игри домаћини заслужено славили. По пропуштеним шансама играчи ЧСК-а могли су убедљивије победити. Зато гости из Ривице могу бити срећни коначним резултатом. Уз то гости су целу одиграли са само десет играча.

П. Станчев

Раднички (И) - Дунав 0:0

ИРИГ: Стадион Радничког, гледалаца 100, судија Џомбић (Стара Пазова). Жути картони: Станковић, Шевић, Матић (Раднички), Сурдучки, М. Милешевић, Јанковић, Јокић (Дунав).

РАДНИЧКИ: Васић (Малешев), Митровић, Николић, Бакаи, Керлета, Пазарски, Станковић, Боројевић, Поповић, Матић, Шевић.

ДУНАВ: Тарбук, М. Милешевић, Тошковић, Сурдучки (Дудић), У. Милешевић, Јанковић, Станчић (Нинић), Радуловић, Јокић, Корачевић (Поповић), Николић.

У борбеној и динамичној утакмици гости из Новог Сланкамена дошли су по бод.

Б. Вујаклија

СРИГ: Раднички-Дунав 0:0, ЈАРКОВЦИ: Борац-Фрушкогорац 0:3, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК-Планинац 4:0, КРЊЕШЕВЦИ: Слога-Слога (М) 1:0.Цар Урош из Јазака је био слободан.

1. Дунав                5      4      1      0      9:2    13

1. Цар Урош         5      4      0      1      16:7  12

3. Раднички (И)    6      3      3      0      12:4  12

4. ЧСК                   5      2      2      1      13:6  8

5. Фрушкогорац    5      2      0      3      8:10  6

6. Слога (К)           5      2      0      3      5:12  6

7. Борац (Ј)            5      1      2      2      7:11  5

8. Слога (М)           6      1      2      3      8:14  5