ОПШТИНСКА ЛИГА ПЕЋИНЦИ Контрама до бодова

У Оптиштинској лиги Пећинци си постигнути ови резултати:
fudbalska lopta

Витез - Сремац 1:2 (1:0)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, гледалаца 100, судија Деспотовић (Огар).Стрелци: Цуцић у 20. за Витез, а Милић у 56.и Жутић у 66. минуту за Сремац. Жути картон: Арсенијевић (Сремац).

ВИТЕЗ: Новаковић, Л. Радаковић, Милић, Матић, Живић, Ердељан, Милош Радаковић, Н. Радаковић, Гајић,  Николић, Цуцић.

СРЕМАЦ: Паликућа, Даниловић 7, М. Лудајић, Недељковић, Жутић, Б. Кресојевић, Младеновић , Јуришић, Милић, Бачевац (Арсенијевић), В. Кресојевић.

Играо се одличан фудбал за овај ранг такмичења. Гости играли на контре, а домаћини, док, су имали снаге били су много бољи ривал.    П. Грујић

Младост (П) - Хајдук (Ш) 1:3 (0:2)

ПРХОВО: Игралиште Младости, гледалаца 60, судија Лазић (Ашања).Стрелци: Радосављевић за Младост,  а Живановић, Јовановић и Карић за Хајдук. Жути картони: Којић (Младост).

МЛАДОСТ: Н. Васић, Којић, Д. Васић, Стојшић, Радосављевић, Тошић, Савић, Позановић, Томашевић, Крњулац, Д. Крњајић.

ХАЈДУК: Вулетић, Лемајић, Вукашиновић, Јовановић, Карић, Тошовић, Арачић, Живановић, Босанчић, Михић, Лукић.

Н. Дрљић

Камени - ОФК Брестач 1:1 (0:0)

АШАЊА: Игралиште Каменог, гледалаца 100, судија Јовановић (Ашања). Стрелци: Филиповић у 55. за Кмени, Стевановић у 60. минуту за ОФК Брестач.

КАМЕНИ: Урошевић 7, Цвејић 7, А. Станчић 7, Лабахур 8 (Балабан 7), Јевтић 8 (Николић 7), Мадацки 7,  А. Јовановић 7, Добриковић 8, П. Марковић 7, М. Филиповић 7 (Поповић 7), Радојчић 7.

ОФК БРЕСТАЧ: Сретковић 7, В. Ковачевић 7, Белић 7, Лозанчић 7, Јокић 8, Марковић 7, Глушац 7, Стојковски 7, Инајетовић 7, Стевановић 8 (Цветковић 7), Милетић 7.

М. Филиповић

Срем - Словен 4:0 (прекинуто у 45. минуту)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Стадион Срема, гледалаца 50, судија Поповић (Шимановци).Стрелци: Бајловић, С.Ранковић, А. Ранковић и Бабић.

СРЕМ: Анђелић, Турудић, С. Ранковић, И. Бантић, Бајловић, А. Ранковић, С. Матић, З. Драгосавац, Андрић, Бабић.

СЛОВЕН: Кардаш, Бељин, Пејић, Пајић, Вукин, Гмизић, Небригић, Станојевић, Смиљанић.

Могли су фаворизовани домаћини, који су наступили са само десет играча остварити и убедљивију победу. Али, гости који су наступили са девет играча, су се испровеђивали, чак тројица, до полувремена и нису наставили утакмицу.

Ж. Јовановић

ПРХОВО: Младост - Хајдук (Ш) 1:3, СУБОТИШТЕ: Витез - Сремац 1:2, АШАЊА: Камени - ОФК Брестач 1:1, СРЕМСКИ МИХАЛЉЕВЦИ: Срем - Словен 4:0 (прекинуто у 45.минуту).Ловац из Карловчића је био слободан.

1. Сремац            11     9      1      1      28:8         28

2. ОФК Брестач  11     8      2      1      41:12        26

3. Срем               11     8      1      2      28:16        25

4.  Камени          11     5      1      5      22:27        16

5. Хајдук (Ш)      11     4      0      7      16:28        12

6. Младост (П)   10     3      2      5      24:24        11

7. Ловац             10     3      1      6      21:19        10

8. Витез               11     2      0      9      11:46        6