Општинска лига Пећинци: Лидер сигуран

Хајдук (Ш) - Младост (П) 6:0 (2:0)
lopta1

ШИМАНОВЦИ: Стадион Хајдука, судија Павловић (Огар). Стрелци: Белић у 11, Илић у 12. и 52, Врачевић у 64, Мркајић у 81. и Масникоса у 90. минуту. Жути картони: Скопљак, Милошевић (Хајдук), Крњајић, Будимчић (Младост).

ХАЈДУК: Милојевић, Ј.  Јовановић, Војкић (Масал), Милошевић, Ђурђевић, Живановић, Врачевић, Динчић, Белић, Илић Скопљак. Играли су још Масникоса, Мркајић, Драгојевић и Вагић.

МЛАДОСТ: Крстић (Д.  Васић), Стојшић, Ђурђевић, Крњајић, Познановић (Вујаклија), Будулица, Будимчић, Савић (Рајић), Ђекић, Радосављевић, Н. Васић.

Шимановчани су пропустили прилику да постигну бар још шест-  седам голова.

Д.  Драгојевић

Витез - Словен 2:3 (0:2)

СУБОТИШТЕ: Игралиште Витеза, судија Михајловић (Шимановци). Стрелци: М.  Матић и Обреновић за Витез, а Смиљанић, Станојевић и Гмизић за Словен.

ВИТЕЗ: Новаковић, Пентовић, Милић, Ивановић, Ђуричић, Живић, Милош Радаковић, М. Матић, Николић, Колџић, Д. Матић (Обреновић, Миодраг Радаковић).

СЛОВЕН: Н. Небригић, Ненадов, Гмизић, М. Смиљанић, Лука Небригић, Станојевић, Гајић, Симић, Лазар Небригић, Ј. Гмизић, Радаковић (Кардаш, Сљепчевић).

Играло се фер и коректно, а победио је срећнији и спретнији тим.

П.  Грујић

Купиново - Ловац 1:1 (0:1)

КУПИНОВО: Игралиште  Купинова, судија Ћирак (Деч). Стрелци: Станковић у 90.  за Купиново, а Миличевић у 13. минуту за Ловац. Жути картони: Балог, Стајчић (Купиново).

КУПИНОВО: М.  Јанковић, Лазић, Балог, Вукић, Маџаревић, Марјановић, Зујић, Ј.  Бошковић, Стајчић (Станковић), Радовановић, Н.  Бошковић (Опачић).

ЛОВАЦ: Мирковић, Клинчаревић, Миличевић, Вукашиновић, Мирковић, И. Гмизић, Бошковић, Д. Грачанин, М. Грачанин, Ђ. Деврња (Бојковић), П. Деврња (Радосављевић).

Веома добра игра ривала. Домаћини су искористили своју једину шансу. Гости су били бољи, пропустили су низ прилика, а погодили су и два пута у стативу.

Д. Вукић

КУПИНОВО: Купиново - Ловац 1:1, СУБОТИШТЕ: Витез - Словен 2:3, ШИМАНОВЦИ: Хајдук - Младост (П) 6:0.

1. Хајдук (Ш)     4      4      0      0      17:1  12

2. Ловац    4      2      1      1      13:8  7

3. Младост (П)   4      2      0      2      5:16  6

4. Словен  4      1      1      2      6:8    4

5. Купиново       4      0      3      1      3:7    3

6. Витез     4      0      1      3      5:9    1