Општинска лига Пећинци: Прховчани уловили ловце

Прховчани су уписали лаку победу. Најбољи појединац на терену био је капитен Марко Крстић, који је гостима све одбранио.
fudbal

Младост (П) - Ловац 2:0 (0:0)

ПРХОВО: Игралиђште Младости, гледалаца 80, судија Михајловић (Шимановци).Стрелци: Лешић у 60. и Ђекић у 80. минуту.

МЛАДОСТ: Крстић, Милић, Тошић, Миловаовић, Крњулац, Пејчић, Вујановић, Рајић, Јовановић, Лешић, Ђекић.

ЛОВАЦ: О. Грашанин, Радосављевић, Павић, Митровић, Бојковић, М. Гарашанин, Јевђевић, Клинчаревић, Ђ. Деврња, Д. Грашанин, Рудић (Ристивојевић).

После продора Ђекића, лопту је примио на седам метара  Лешић и само је гурнуо у мрежу. Ђекић после брзе контре из близине је матирао О. Грашанина.

Д. Савић

Витез - Словен 2:0 (0:0)

СУБОТИШТЕ: Игралиште Витеза, гледалаца 60, судија Јовановић (Попинци).Стрелци: Б. Колџић у 58. и 68. минуту.

ВИТЕЗ: Новаковић, Миодраг Радаковић, Гордић, Рашковић, С. Тришић, Милош Радаковић, Л. Радаковић, Живковић (Живић), Б. Колџић (Грујичић), Д. Тришић (Ђурђевић).

СЛОВЕН: Козарев, Алексић, Тојага, Евђенић, Гајић, Чикић, Бероња, Н. Радаковић, Марковић, Миловановић, Кардаш.

У првом полувремену гости бољи, али нису реализовали неке своје шансе. У наставку, домаћини имају више снаге, а Колџић је искористио грешке гостујуће одбране и постао двоструки стрелац.

П. Грујић

Купиново - Камени 0:2 (0:0)

КУПИНОВО: Игралиште Купинова, гледалаца 100, судија Ћирак (Деч).Стрелци: Асани у 57. и Сали у 88, минуту.Жути картони: Н. Бошковић, Милутиновић, Радошевић (Купиново), Блануша, Асани, Лабухар (Камени).

КУПИНОВО: Јовичић, Будимчић, Јефтић, Д. Вукић, Стајчић (Зујић), Н. Вукић, Остојић, Плавшић, Н. Бошковић (Ј. Бошковић), Милутиновић (Радошевић), Михајловић (Гавриловић).

КАМЕНИ: Ивановић, Лабухар, Јовановић, Блануша, Мадацки, Радосављевић, Асани, С. Јовановић (Филиповић), Добриковић (Вишњић), Сали (Марковић), Кратковић (Ђорђевић).

У првом полувремену домаћини су били много бољи, али у наставку, гости су реализовали своје две шансе и тако славили.

Д. Вукић

Резултати:

КУПИНОВО: Купиново- Камени 0:2, СУБОТИШТЕ: Витез -Словен 2:0, ПРХОВО: Младост - Ловац 2:0. Брестач је био слободан.