Општинска лига Пећинци: Ревија голова

Брестач - Младост (П) 5:3 (3:1)
fudbal lopta

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача, гледалаца 50, судија Ћирак (Деч). Стрелци: Цветковић у 21. и 80,Балиновић у 24, Глушац у 34. и Стојков ски у 73. за Брестач, а Стојшић у 12, Крњулац у 55. и Д. Васић у 64. минуту за Младост.Жути картон:Ђурђевић (Младост).Црвени картон: Стојшић (Младост).

БРЕСТАЧ: А. Сретковић 6, Балиновић 7 (Н. Сретковић 6), Петаковић 7, Лозанчић 7, Јокић 6, Глушац 7, Цветковић 8, Савић - (Стојковски 8), Стевановић 7, Свилар 6, М. Ковачевић 6.

МЛАДОСТ: Крстић 6, Којић 6, Петровић 5, Н. Васић 6, Д.Васић 7, Стојшић 7, Тешић 6 (Будулица 7), Ђекић 6, Ђурђевић 6 (Познановић 8), Крњулац 7.

Домаћини, нису дозволили, никакво изненађење, иако су гости повели. До краја првог полувремена домаћини су преокренули резултат. У наставку домаћини су кренуили још жешће, и убедљива победа није изостала.

Д. Брацановић

Словен - Витез 5:0 (2:0)

СИБАЧ: Игралиште Словена, гледалаца 50, судија Лазић (Ашања). Стрелци: Ј. Гмизић у 28. и 69, Вукин у 40, Јанков у 65.и М. Смиљанић у 74. минуту. Жути картони: Петковић (Витез). Црвени картон. Живић (Витез).

СЛОВЕН: Петровић 8, Симић 7, Ж. Илић 8, М. Смиљанић 9, Пејић 8, Кардаш 7, Вукин 7, Николић 7, Ј. Гмизић 8, Јанков 8.

ВИТЕЗ: Петковић 5 (Новаковић 6), Н. Ранковић 6, Ивановић 7, Милић 7, Лучић 6, Белић 6 (М. Радаковић), Николић 6, Гајић 6, Милош Ранковић 6, Живић 5, Дамјановић 6.

Домаћини, су имали, прилику да славе и убедљивијим резултатом, и играли су целу утакмицу са десет играча, али њихови стрелци, нису били прецизни ни са неколико метара. А, гол Марка Симљанића с 40 метара је за памћење.

Ђ. Смиљанић

Сремац - Ловац 1:0 (1:0)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, гледалаца 100, судија Максић (Сремски Михаљевци). Стрелац: Надер Ковачевић у 17.  минуту (аутогол).

СРЕМАЦ: С. Даниловић, Жутић, М. Даниловић, Недељковић, Мијатовић, Јуришић, Г. Лудајић (М. Лудајић), М. Илић, Кресојевић, Бачевац, Милић (Ж. Јовановић, Секулић, М. Јовановић).

ЛОВАЦ: Мирковић, Глушац, Миличевић, Новаковић, Бошковић, Додовски, Ђорђевић, Надер Ковачевић, Павловић, Вукашиновић (Д. Гарашанин), Никола Ковачевић.

Д. Јуришић

Срем - Камени 8:1 (3:0)

СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Игралиште Срема, гледалаца 50, судија Бербер (Пећинци). Стрелци: Ф. Матић у 4. и 17, Анрић у 10, Бајуновић у 60, 75. и 80. и Накић у 68. и 72. за Срем, К. Марковић у 48. минуту за Камени.

СРЕМ: Д. Бантић 7, Накић 8,  И. Бантић 7, Ф. Матић 8 (З. Драгосавац 7), С. Ранковић 8, Турудић 8, Андрић 8, С. Матић 8, А. Ранковић 8,  Бајловић 8 (Огњеновић 7).

КАМЕНИ: Цвејић 6, Матић 6, Балабан 7, А. Станчић 7, Драгаш 6, К. Марковић 7, М. Филиповић 6, Бошковић 6, Радојчић 6, П. Марковић 6, Јовановић 6.

Ж. Јовановић

ДЕЧ: Сремац - Ловац 1:0, БРЕСТАЧ: Брестач - Младост (П) 5:3, СИБАЧ: Словен - Витез 5:0, СРЕМСКИ МИХАЉЕВЦИ: Срем - Камени 8:1.Хајдук из Шимановаца је био слободан.

1. Брестач             5      4      0      1      24:9  12

2. Сремац             4      4      0      0      14:2  12

3. Ловац                4      3      0      1      15:3  9

4. Срем                 4      3      0      1      13:6  9

5. Младост (П)     3      1      0      2      8:9    3

6. Словен             4      1      0      3      6:9    3

7. Хајдук (Ш)        4      1      0      3      5:15  3

8. Камени             5      1      0      4      9:21  3