Општинска лига Пећинци: Сибачани бољи, али изгубили

Словен - Младост (П) 1:2 (1:0)
fudbalska lopta

СИБАЧ: Игралиште  Словена судија Ћирак (Деч).Стрелци: Чикић у 65. (из пенала) за Словен, Н. Васић у 75. (из пенака) и 80. минуту за Младост.

СЛОВЕН: Кардаш 8, николић 8, Пејић 8, Н. Радаковић 8, Чикић 8, М. Смиљанић 8, Бероња 8 (Балиновић), гајић 8 (Лукић), Ј. Гмизић 8 (Станојевић), Ненадов 8, Ковачевић 8.

МЛАДОСТ: Крстић 8, Н. Васић 8, Томић 8, Будимчић 8, Познановић 8, Крњајић 8, Будулица 8, Добриковић 8, Д. Васић 8, Гајић 8, Петровић 8.

Домаћин су били много бољи у току утакмице. Али, гости су успели из своје две шансе да постигну и два гола и тако славе.

Ђ. Смиљанић

Купиново - Витез 3:1 (1:0)

КУПИНОВО: Игралиште Купинова, судија Михајловић  (Шимановци).Стрелци: Маџаревић у 27, Н. Бошковић у 51. и 89. за Купиново, Марјановић у 67. минуту (аутогол) за Витез.

КУПИНОВО: Ђуричић 8, Радовановић 8, Вилотијевић 9, Плавшић 8, Лазић 8 (Опачић), Марјановић 7 (Маџаревић 8), Стајчић 7, Зујић 8, Н. Бошковић 9, Вукић 6 Ј. Бошковић 8.

ВИТЕЗ: Пентовић 7, Новаковић 7, Милић 7, Шобић 7, Дамјановић 7, Милош Радаковић 7, Миодраг Радаковић 7, Ђурчић 7, Матић 7 (Николић), Б. Колyић 7 (Д. Колyић), Цуцић 7.

Само на моменте гости су могли да парирају веома добрим домаћинима.Уствари, гости могу бити срећни што су примили само три гола.

Д. Вукић

КУПИНОВО: Купиново - Витез 3:1, КАРЛОВЧИЋ: Ловац - Хајдук (Ш) одложено, СИБАЧ: Словен-Младост (П) 1:2.

1. Хајдук (Ш)    9      9      0      0            49:7    27

2. Ловац   9      6      1      2                    32:17  19

3. Младост (П)   10     5      0      5           16:32   15

4. Купиново      10     3      3      4           13:22   12

5. Словен  10     3      1      6                   16:25   10

6. Витез    10     0      1      9                     9:30  1