Општинска лига Пећинци: Сумњив пенал у Купинову

Купиново - Ловац 0:1 (0:0)
lopta2

КУПИНОВО: Игралиште Купинова судија Михајловић  (Шимановци). Стрелац: Вукашиновић у 47. минуту (из пенала). Жути картони: (Купиново), (Ловац).

КУПИНОВО: М. Ђуричић 7, Лазић 6 (Маџаревић 7), Радовановић 6, Вукић 8 (Станковић 6), Марјановић 7 (О. Ђуричић 6), Плавшић 6,  (Вилотијевић 6), Милијашевић 6, Стајчић 8, Ј. Бошковић 7, Н. Бошковић 8, Зујић 7.

ЛОВАЦ: Мирковић 8, Клинчаревић 7, Радосављевић 7, Митровић 7, Павић 6, Вукашиновић 8, М. Бошковић 8, Грачанин 7, Борковац 6, Јовановић 7 (Л. Деврња), Гмизић 8.

Гост је славио из сумњиво досуђеног пенала. Судија је видио неки фаул домаћих играча.  Домаћини су промашили две колосалне шансе са пет метара.

Д. Вукић

Витез - Словен 1:4 (0:2)

СУБОТИШТЕ: Игтралиште Витеза, судија Ћирак (Деч). Стрелци: Николић у 52. за Витез, а Чикић у 15. и 28. и Грујић у 76. и 80. минуту за Словен.

ВИТЕЗ: Миодраг Радаковић 7, Д. Колџић 7, Марко Матић 7, Јокић 7, Цуцић 7, Живић 7, Милош Радаковић 7, Дамјановић 7, Николић 7, Б. Колџић 7, Пентовић 7.

СЛОВЕН: Кардаш 7, Н. Небригић 7, Чикић 8, Гмизић 7 (Станојевић 7), Пејић 7, Гајић 7, Грујић 9, Ковачевић 7, Н. Радаковић 8, Б. Небригић 7, М. Смиљанић 7.

Гости из Сибача тек у наставку су доказали да су били фаворити у овом мечу. Да су гостујући стрелци били мало прецизнији, коначан резултат би био сигурно много убедљивији, мада су и играчи Витеза пропустили неке шансе.

П. Грујић

Хајдук (Ш) - Младост (П) 3:1 (0:1)

ШИМАНОВЦИ: Игралиште Хајдука, судија Јовановић (Попинци). Стрелци: Арсеновић у 53. и 63. и Михић у 73. за Хајдук, а Будимчић у 15. минуту за Младост.

ХАЈДУК: Милојевић, Белић, Војкић, Скопљак, Масал, Лемајић, Арсеновић, Динчић, С. Белић (Михић), Ковачевић, Крстовић.

МЛАДОСТ: Крњајић, Ђурђевић, Будимчић, Тошић, Н. Васић, Познановић, Миловановић, Рајић, Д. Васић, Добриловић, М. Васић.

Вођство гостима донео је Будимчић.Али, то није било довољно ни за бод. Домаћи су преокренули резултат захваљујући сналажљивости Арсеновића, стрелца два гола, и Михића.

Д. Драгојевић

КУПИНОВО: Купиново  -Ловац 0:1, СУБОТИШТЕ: Витез - Словен 1:4, ШИМАНОВЦИ: Хајдук - Младост (П) 3:1.

1. Хајдук (Ш)     16     15     1      0      80:8  46

2. Ловац    16     13     1      2      68:26        40

3. Младост (П)   18     8      0      10     31:64        24

4. Купиново       18     5      6      7      26:36        21

5. Словен  8      5      3      10     36:56        18

6. Витез     18     0      1      17     20:66        1