Општинска лига Рума - Ириг - Инђија - Стара Пазова: Грабовчани прате лидера

Граничар - Фрушкогорац 4:3 (2:1)
fudbal lopta

ГРАБОВЦИ: Игралиште Граничара, судија Тодоровић (Хртковци). Стрелци: Јовић у 20, Ристивојевић у 45, Митровић у 56. и  Таборовић у 71. за Граничар, Павловић у 39. и 76. и Малетић у 80. минуту за Фрушкогорац. Жути картони: Јовић, Митровић (Граничар), Бакић, Самарџија, Малетић (Фрушкогорац).

ГРАНИЧАР: Мијалчић 7, Ранкић 7, Вукашиновић 7, Митровић 8, Јовић 7, Ђорђић 7, Таборовић 8, Букорац 7, Новаковић 7 (М. Самарџић 6), С. Јовановић 6 (В. Самарџић 6), Ристивојевић 7 (Стевић 6).

ФРУШКОГОРАЦ: Грбић 5, Поповић 5, Малетић 7, Антонић 6, Павловић 8, Б. Граовац 6, Бајић 6 (Дакић), Зец 7 (Стојаковић), Бакић 7, Миоковић 5 (Гојковић), Самарџија 6.

У доста занимљивој игри фаворизовани домаћини су били много бољи ривал у току целе утакмице. Али, играчима Фрушкогорца, ипак, фалило је спортске среће па да освоје бод.

Д. Ристивојевић

Цар Урош - Војводина 3:4 (1:1)

ЈАЗАК: Игралиште  Цара Уроша, судија Васић (Ириг). С трелци: Паповић у 14, Јуришић у 64. и Врховац у 70. за Цар Урош, а Грубјешић у 35. и 48. (оба из пенала) и 80. и Стојановић у 55. минуту за Војводину. Жути картони: Ракита (Цар Урош), Бенежан, Талировић, Стојановић, Шкорић (Војводина).

ЦАР УРОШ: Губрански 7, Родић 6, Спасојевић 8, Бојић 8, Врховац 9, Јуришић 7, М. Вукмировић 7, Паповић 9, Грујић 9, Ракита 8, Младеновић 8.

ВОЈВОДИНА: Јовичић 8, Калушевић 7, Бенежан 7, Георгијевић 9, Ристић 8, Радинаревић 7 (М. Бизумић 7), Николић 8, Бјеливук 9, Грубјешић 8 (Талировић), Шкорић 8, Стојановић 9 (Васић).

Гости су играли чврсто у одбрани и на брзе контре, па су домаћи морали госте да заустављају недозвољено у свом казеном простору. Тако је Грубјешић, за госте, два пута био стрелац са пенала.

П. Михајловић

Борац (С) - Борац (Ј) 0:3 (0:0)

СТЕЈАНОВЦИ: Игралиште Борца, судија Јовановић (Рума). Стрелци: Пиљевић у 47, Недић у 67. и Бомештар у 87. минуту.

БОРАЦ (С): Кованџић, Нешковић, Л. Јанковић, Максић, Нинковић, Богнар, Кресојевић (Лукић), Љиљак (Стричевић), Пањак, Ратковић, Шивољски.

БОРАЦ (Ј): Горановић (Милић), Димитријевић, Тучић (Радоњић), Дробац, Бомештар, Радуловић, Јовановић, Пиљевић (Митровић), Наранџић (Бељић), Недић, Миљуш.

Домаћи нису могли пружити достојан отпор далеко бољим гостима из Јарковаца. Једноставно, играчи домаћег Борца већ су били укњижили бодове унапред, уз то су дали унапред и пет шест голова свом имењаку. Али, шта је било на крају говори резултат.

Д. Нинковић

Слога (М) - Доњи Петровци 2:2 (1:0)

МАРАДИК: Игралиште  Слоге, судија Белић (Ириг). Стрелци: Милин у 44. и М. Милошевић у 86. за Слогу, а Шаша у 52. и Тркуља у 72. минути за Доње Петровце. Жути картони: Ранков, Мујић (Слога), Диклић, Деврња, Шаша (Доњи Петровци). Црвени картон: Н. Милошевић (Слога).

СЛОГА: Перић 7, Новаковић 7, детелин 7, Мујић 7, мишчевић 7, Лазаревић 7, Кусић 7, Милошевић 7, Сибинкић 7, Богуновић 7, Татић 7

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 7, Видовић 6, Динић 7, Диклић 6, Вујовић 7 (Тркуља), Зекановић 7, Сладоја 6,  Н. Опарушић 8, Јовановић 6, Деврња 7 (Јекић), Сечански 7 (Шаша).

Играчи Слоге имали више зрелих прилика, али нису успели да их реализују. Зато су гости казнили домаће промашаје и освојили бод.

З. Давидовски

Полет - 27. октобар 7:1 (2:1)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, судија Радовац (Рума). Стрелци: Јокић у 10. и 21, Милетић у 54, Нешковић у 65. (из пенала), Марковић у 66, Јовић у 73. и Стевановић у 76. за Полет, а Фекете у 20. минуту за 27. октобар.

ПОЛЕТ: М. Ликић, Живић 7, Видић 7, Б. Ликић 8, Дамјановић 7 (Нешковић 7), Марић 7 (Цвијановић 7),  Милетић 7, Стевановић 7 (Паравил 7), Јокић 8 (Кулић 8), Марковић 8 (Васић 7).

27. ОКТОБАР: Лекић 6, Павин 6, Бирињи 6, Фекете 6, Варга 6, Мишљеновић 6, Сабо 6, Митрић 6, С. Јухас 6, Сегеди 6, Пушић 6.

Играла се права викторија пред голом гостију, а домаћи су из сијасет прилика, погодили гостујућу мрежу седам пута. Јесте да су се гости много трудили, играли борбено, али када им је понестало снаге, домаћа екипа је дошла до изражаја. Јовић је постигао фантастичан гол с 35 метара, лопта је завршила у  самим рашљама.

Н. Петровић

Планинац - Слога (К) 4:1 (1:0)

РИВИЦА: Игралиште Планинца, судија Бјелан (Хртковци).Стрелци: Ћирић у 41, Поповић у 47, Хајоли у 53. и Николић у 72. за Планинац, а Великић у 65. минуту за Слогу. Жути картон: Лешић (Слога).

ПЛАНИНАЦ: Иванушић 7, Јовановић 7, Живанчевић 7 (Малешевић), Чернуш 7, Ђукић 7, Николић 7, Петровић 7, Степанов 7, Поповић 7 (Милошевић), Ћирић 8, Хајоли 7.

СЛОГА: Катић 6, Антонијевић 6, Лешић 6, Бурсаћ 6, Кокотовић 6, Дунчић 6, Великић 6, Лабан 7, Јовановић 6, Кнежевић 6, С. Урошевић 6 (У. Урошевић).

Играчи Планинца стварали су више шанси, а постигли су и четири гола. Најлепши је био Ћирићев из волеј ударца с 16 метара. Од гостију се више очекивало.

И. Смиљанић

РИВИЦА: Планинац - Слога (К) 4:1, НИКИНЦИ: Полет - 27.октобар 7:1, ЈАЗАК: Цар Урош - Војводина 3:4, МАРАДИК: Слога - Доњи Петровци 2:2, СТЕЈАНОВЦИ: Борац - Борац (Ј) 0:3, ГРАБОВЦИ: Граничар - Фрушкогорац 4:3. Јединство из Краљеваца је било слободно.

1. Једин. (К)      11     9      1      1      40:12        28

2. Граничар (Г)  11     8      1      2      33:16        25

3. Полет    11     7      1      3      29:18        22

4. Цар Урош       11     6      1      4      38:22        19

5. Војводина      11     5      4      2      31:16        19

6. Фрушког.       11     6      1      4      33:23        19

7. Планинац       11     6      0      5      21:19        18

8. Д. Петровци   11     5      3      3      19:15        18