ОПШТИНСКА ЛИГА РУМА, ИРИГ, ИНЂИЈА-СТАРА ПАЗОВА Крњешевчани напали судију

Слога (К) - Полет 0:1 (прекинуто у 33. минуту)
lopta1

Играчи Слоге у 33. минути напустил су терен, јер нису били задовољни судијском одлуком.

Испљували су и извређали главног судију. Епилог свега су и два црвена картона код домаћих за  Гламочака и Богуновића (на клупи) и прекид утакмице.

Н. Петровић

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, судија Јовановић (Рума).Стрелац: Стевановић у 13. минуту.

СЛОГА: Катић, Антонијевић, Гламочак, Урошевић, Дунчић, Великић, Кокотовић, Лабан, Кнежевић, Голубовић, Милановић.

ПОЛЕТ: Вељовић, Живић, Видић, Б. Ликић, Дамјановић, Милетић, Марић, Јовић, Стевановић, Јокић, Марковић.

Фрушкогорац  - Планинац 4:2 (1:2)

У доста занимљивој игри фаворизовани домаћини су били много бољи ривал у току целе утакмице. Али, играчима Планинца недостајало је мало спортске среће. Светозар Малетић био је стрелац за домаће, а имао је још четири, пет изузетних шанси.

Б. Кнежевић

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, судија Митровић (Добринци). Стрелци: Павловић у 43. и 46, Малетић у 63. и Зец у 73. за Фрушкогорац, а Николић у 24. и 35. минуту за Планинац. Жути картони: Поповић, Малетић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Грбић, Поповић, Малетић, Стојаковић, Павловић, Бајић, Дакић, Зец, Бакић, Гојковић, Миоковић.

ПЛАНИНАЦ: Иванушић, Хајоли (Јовановић), Живанчевић, Малешевић, Ђукић, Николић, Петровић, Степанов, Поповић, Ћирић, Илић.

Војводина - Јединство (К) 1:1 (0:0)

Гости су играли чврсто у одбрани и на брзе контре. Ипак, домаћи играчи дошли су први у вођство и то са пеналтика. Све до 84. минута домаћин је одолевао нападима гостију. Онда је домаћа одбрана непотребно погибљено стартовала и гости су извојевали пенал. М. Ј. Лазаревић је био сигуран стрелац са једанаест метара.

В. Михајловић

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, судија Познан (Рума). Стрелци: Делић у 54. (из пенала) за Војводину, а М. Ј. Лазаревић у 84. минуту (из пенала) за Јединство. Жути картони: Калушевић, Бенежан, Бјеливук (Војводина), Бељин, Вилотић (Јединство). Црвени картон: Стојановић (Војводина).

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Калушевић, Бенежан, Георгијевић, Ристић, Шкорић, Радинаревић (Бизумић),  Бјеливук, Митић, Делић, Стојановић (Васић).

ЈЕДИНСТВО: Башић, Г. Станковић, Бељин, Вилотић, Влајин, Степановић, М. Ј. Лазаревић, Нешковић (Симић), Томић (С. Лазаревић), Деврња (Дерета), М. Н. Лазаревић.

Борац (Ј) - Граничар (Г) 1:3 (1:2)

Домаћи нису могли да пруже достојан отпор далеко бољим играчима из Грабоваца. Једноставно, играчи домаћег Борца, нису имали снаге, а гости су одиграли онолико колико им било потребно за планирану победу.

Д. Ристивојевић

ЈАРКОВЦИ: Игралиште Борца, судија Ђурић (Инђија). Стрелци: Недић у 42. за Борац, С. Јовановић у 11. и 62. и Јовић у 38. минуту за Граничар. Жути картони: Пиљевић (Борац), Јовић, С. Јовановић, В. Самарџић (Граничар).

БОРАЦ: Горановић 6, Милић 6, Радоњић 6, Дробац 6, Пиљевић 7, Димитријевић 6 (Тучић), Јовановић 7, Митровић 7, Наранџић 8, Недић 8, Миљуш 6.

ГРАНИЧАР:  Мијалчић 7, стевић 7, Ранкић 7, М. Самарџић 7, Јовић 9, Таборовић 7, Букорац 7, С. Јовановић 9,  Рајачић 8 (В. Самарџић 7), Новаковић 8 (Лазић 7), Ристивојевић 7.

Доњи Петровци - Борац (С) 5:0 (1:0)

Домаћи играчи су имали више зрелих прилика, али су успели да реализују само пет. Гости  чак могу бити  задовољни коначним резултатом.

К. Јовановић Бели

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игралиште Доњих Петроваца, судија Гаврић (Нови Бановци). Стрелци: Н. Опарушић у 10. и 72, Н. Јовановић у 58, Видовић у 65. и Шаша у 82. минуту.

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Томић 6,5, В. Опарушић 6, Видовић 7, Динић 8, Диклић 6,5, Вујовић 7, Тркуља 6,5,  Сладоја 6, Н. Опарушић 8 (Р. Јовановић), Н. Јовановић 8 (Деврња), Шаша 8 (Јекић).

БОРАЦ: Томашевић 6, Л. Јанковић 6, Дејан Јанковић 6, Максић 6, Нинковић 6, Богнар 6, Љиљак 6, Недић 6, Стричевић 6, Пањак 6, Ратковић 6.

27. октобар - Цар Урош 2:4 (0:3)

Гости су имали прегршт прилика, а погодили су домаћу мрежу  четири пута. Јесте да су се домаћи много трудили, играли борбено, на крају су и они постигли два гола.

Ј. Јухас

ШАТРИНЦИ: Игралиште  27.октобра, судија Ћирић (Инђија).Стрелци: Митрић у 61. и В. Јухас у 80. за 27. октобар, а Опачић у 1, Спасојевић у 22, Утвић у 37. и М. Вукмировић у 49. минуту за Цар Урош.Жути картони: Павин, Б. Бирињи (27. октобар).

27. ОКТОБАР: Павин 8 (Лекић), Михајлик 7, Радојчић 8, Јовић 7, И. Бирињи 8, Фекете 8 (Варга), Мишљеновић 8, Б. Бирињи 6, Митрић 8, С. Јухас 9 (В. Јухас), Марковић 8.

ЦАР УРОШ: Губрански 8, Спасојевић 8, Бојић 7, Врховац 8, Опачић 6, М. Вукмировић 8, Паповић 8, Ракита 8, Грујић 9, Младеновић 9, Утвић 9.

МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Планинац 4:2, ЈАРКОВЦИ: Борац -Граничар (Г) 1:3, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Борац (С) 5:0, НЕРАДИН: Војводина - Јединство (К) 1:1, ШАТРИНЦИ: 27.октобар - Цар Урош 2:4, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Полети 0:1 (прекинуто у 33. минуту). Слога из Марадика је била слободна.

1. Јединс. (К)     12     9      2      1      41:13                29

2. Граничар (Г)  12     9      1      2      36:17                28

3. Полет            12     8      1      3      32:18                25

4. Цар Урош       12     7      1      4      42:24                22

5. Фрушкогор.    12     7      1      4      37:25                22

6. Д. Петров.     12     6      3      3      24:15                21

7. Војводина      12     5      5      2      32:17                20

8. Планинац       12     6      0      6      23:23                18