Општинска лига Рума-Ириг: Три пенала, један гол

Јединство (Р) - Јединство (К) 5:1 (2:1)
lopta_u_mrezi_1

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 60, судија Сретковић (Рума). Стрелци: Љубишић у 20.и 29.(из пенала)и Милић у 62,64 и 80. за домаћине, Лазаревић у 2. минуту за госте. Жути картони: Кулушић, Милић (домаћи), Јокић (гости).

ЈЕДИНСТВО (Р): Цветковић -, Мађешић 7, Рек 7, Мирић 7, Стојаковић 8, Видаковић 7 (Пањак 7), Кулушић 7,  Зец 7, Милић 8, Љубишић 7, Сабо 8.

ЈЕДИНСТВО (К): Јокић 7, Башић 6, Богдановић 6, Банда 6, Томић 6, Исаковић 6, Цвитичанин 6, Честић 6,  Васиљевић 6, Лазаревић 6, Вукотић 6.

Три пенала судија Сретковић је досудио за домаћине. Само Љубишић један искористио. Једном је лопта отишла у пречку и једном у стативу.

Д. Видаковић

Фрушкогорац - Сремац (Д) 1:1 (1:1)

МАЛИ РАДИНЦИ: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија Меничанин (Врдник). Стрелци: Бакић у 14. за Фрушкогорац, Маџарац у 28.за Сремац. Жути картони: Антонић, Бајић, Јовановић, Стојковић (Фрушкогорац), З. Ашћерић, Љ. Вукмановић (Сремац). Црвени картони. Бјељац (Фрушкогорац), Д. Вукмановић (Сремац).

ФРУШКОГОРАЦ: Јовановић, Антонић, Стојковић, Павловић, Б. Граовац, Бајић, Бјељац, Топић  (Радвањ), Бакић (Ристић), Миоковић (Дакић), Самарџија.

СРЕМАЦ: Марјановић, Маричић, Глушац, Томић, Паунковић, Честић, Љ. Вукмановић, Маџарац, Ђурић (Р. Ашћерић), З. Ашћерић, Вучковић (Д. Вукмановић).

Најбоља игра домаћина у досадашњем делу првенства, али недовољна да се слави. Ипак домаћини да играју овако квалитетно као што су играли у овом мечу засигурно би засели на самом врху табеле. Иначе од гостију се више очекивало.

Б. Кнежевић

Војводина - Граничар (Г) 6:0 (3:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 40, судија Дукић (Платичево). Стрелаци: Шкорић у 6, В. Марковић у 18. и 55, Ћирић у 26, Милојевић у 59. и Алексић у 90. минуту.

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Шкорић, Брацић, Б. Гергијевић, Ристић, Ћирић (Милојевић), Бјеливук, Марковић, Алексић, Таглиавиа (Мајкић), Вунић (Аврамовић).

ГРАНИЧАР: Мијајчић, Ђ. Самарџић, Костић, Лозић, Ђорђић, Ђурђевић, М. Самарџић, Милић, Лазић, Букорац, Ковачевић.

Гости су само на тренутке играли онако како се од њих очекује и то није било довољно ни да постигну почасни гол. Домаћини су имали изузетне стрелце расположене за игру што је било довољно за очекивану убедљиву победу.

Н.  Лазаревић

Хртковци - Јединство (П) 4:1 (2:1)

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, гледалаца 100, судија Оташевић (Рума). Стрелци: Чича у 13. (из пенала), Н. Новаковић у 37. и 68. и Савић у 82. за Хртковце, Стојановић у 43. минуту за Јединство. Жути картон: Обровац (Хртковци).

ХРТКОВЦИ: Чича, Међед, Павличевић, Митровић, Рудић, Обровац, Сушић (Кукић), Савић, Новак (Радић), Станојевић, Новаковић.

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Петровић (Денић), Шкара, Жакула, Стојановић, Поповић, Симић, Обреновић, И. Клајн, Црнковић (Јошић), Лозић (Цвијановић).

Домаћини су били убедљиви у игри водили су са 2:1 у првом полувремену док су имали гости кондиције могли су и парирати разиграним Хртковчанима. У наставку домаћини су играли више рутински, а сви на игралишту су очекивали бар још који гол у мрежи гостију. Тако је и било. После две успеле контре у листу стрелаца су се уписали поново Н. Новаковић и Савић.

Д. Вичик

Полет - 27. октобар 5:2 (0:1)

НИКИНЦИ: Игралиште Полета, гледалаца 50, судија Тодоровић (Хртковци). Стрелци: Југовић три, Марковић и Петровић за Полет, Д. Радојчић и Бенежан за 27. октобар.

ПОЛЕТ: Илић, Стојановић, В. Јокић, Петровић, Марковић, С. Јокић, Ђурђевић (Југовић), Влајин, Видић, Перић, Васић.

27. ОКТОБАР: Путица, Бенежан, Мадацки, Михајлик, С. Јухас, В. Јухас, Д. Радојчић, Фекете, Михајлик, Павин.

Домаћини су имали инцијативу од првог минута, али гости се нису ни мало изненадили на такву игру домаћина. Иако су играли са десет играча целу утакмицу гости су чак и водили у првом полувремену. Онда је у наставку у игру код домаћина ушао „џокер“ Зоран Југовић, одмах је поравнао резултат, али борбени гости су поново повели. И имали још две шансе да дођу до убедљивог резултата. После тога домаћини су кренули на све или ништа, и казнили госте за промашаје.

Б. Тадић

РУМА: Јединство - Јединство (К) 5:1, МАЛИ РАДИНЦИ: Фрушкогорац - Сремац (Д) 1:1, ХРТКОВЦИ: Хртковци - Јединство (П) 4:1, НЕРАДИН: Војводина -Граничар (Г) 6:0, НИКИНЦИ: Полет - 27. октобар 5:2.Борац из Стејановаца је био слободан.

1. Сремац (Д)      9      7      2      0      23:6  23

2. Фрушкогорац  10     6      3      1      24:13        21

3. Хртковци        10     6      1      3      21:16        19

4. Борац (С)       10     6      0      4      31:17        18

5. Јединство (Р) 9      4      5      0      16:6  17

6. Војводина      10     5      1      4      27:16        16

7. Јединство (П) 9      4      2      3      21:14        14

8. Полет             10     3      2      5      15:25        11