Општинска лига Шид: Гости искористили прилике

Борац (И) - Омладинац (Б) 1:2 (1:0)
lopta2

ИЛИНЦИ: Игралићште Омладинца, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Будимир у 27. за Борац, а Рукавина у 49. и Теслић у 67. минуту за Омладинац. Жути картони: Адамец, Рукавина (Омладиунац).Црвени картон: Будимир (Борац)..

БОРАЦ: Станковић, И. Филиповић, Пејић, Циганков, Панић, Сарапа, Тривић (Урсуз), Стефановић, Наранџић (Сарап), Стојшић, Будимир (Моравец).

ОМЛАДИНАЦ: Протић, Адамец, Андрић (Бодо), Дујаковић, Теслић, Новак, Лазић, Рукавина, Симић, А. Смајић, Ивковић, Павић.

Домаћини су приказали добар и допадљив фудбал у првом полувремену, али то није било добвољно, јер су гости  искористили две своје једине шансе.

Д. Стојшић

Напредак - Јединство (М) 8:0 (2:0)

ВАШИЦА: Игралиште Напретка, судија Вучетић (Ердевик).Стрелци: А. Младеновић у 6, 27. и 66, Блашко у 54. И Новаковић у 58, 61, 70. и 87. минуту.

НАПРЕДАК: Врзић, Веиновић, Брекић, Гавриловић, П. Петровић, В. Петровић, С. Кулачанин (Б. Кулачанин), А. Младеновић, Новаковић, Јурошевић, Блашко.

ЈЕДИНСТВО: Секуловић, Медић, С. Пајић, Ристић, Јањатовић, Влајсевић, Јовић, Д. Босанац, Грачанин, Иванковић (Лазић), Арбић.

Изванредано су играли домаћини у другом полувремену, када су постигли шест голова, и пропустијли још толико сјајних шанси.

Д. Јастребић

Граничар - Бачинци 1:2 (1:2)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, судија Тадић (Сот). Стрелци: Зарић у 45. за Граничар, а Радинин у 19. и С. Гачић у 31. минуту за ОФК Бачинце.Жути картони: Јовић, Стојановић (Граничар).

ГРАНИЧАР: Павловић, С. Ђурић, Јовић, Вечић, С. Ђукић (Н. Јанковић), С. Јанковић, И. Ђурић, Рикић, Гојић, Зарић, Стојановић (Јовковић).

ОФК БАЧИНЦИ: Барјактаровић, Милинковић, С. Илић, М. Илић, Калинић, Чавић, Радека (Џуња), Д. Радивојшић, Радин, С. Гачић, Н. Гачић (Јелић, Андрић).

Бачинчани су потпуно надиграли борбене домаћине.

В. Даниловић

ОФК Бингула - Синђелић 0:2 (0:1)

БИНГУЛА: Игралиште ОФК Бингуле, судија Стевић (Шид). Стрелци: Шпановић у 43. и Ђ. Дамјановић у 90. минути.

ОФК БИНГУЛА: Волић, Руман (Франциски, Петаковић), Џевер, Шумарски, Крамар, Ловас, Хорват, Станчетић, Д. Алимановић, Марјановић, Станковић.

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић, Адамовић, Вудрак, Мраовић, Стојановић, Саџак, Ђ. Дамјановић, Шпановић, Шарац, (Савић, Ј. Дамјановић), Марчетић, Дреновац (Тодоровић).

И поред тога што су домаћини играли добро, славили су гости који су ипшак били бољи ривал.

С. Пајић

ЈАМЕНА: Граничар - Бачинци 1:2, ВАШИЦА: Напредак - Јединство (М) 8:0, БИНГУЛА: Бингула - Синђелић 0:2, ИЛИНЦИ: Борац - Омладинац (Б) 1:2.Јединство из Љубе је било  слободно.

1. Напредак       3      3      0      0      13:1  9

2. Бачинци 2      2      0      0      4:1    6

3. Синђелић       3      2      0      1      6:4    6

4. Омладинац (Б)        3      2      0      1      5:6    6

5. Јединство (Љ)        2      1      0      1      5:3    3

6. Бингула 3      1      0      2      4:4    3

7. Граничар       3      0      1      2      5:7    1

8. Јединство (М) 3      0      1      2      2:14  1