Општинска лига-Шид: Гости стали у полувремену

Синђелић - Јединство (Љ) 4:3 (2:3)
fudbal, pixabay

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, судија Вучетић (Ердевик). Стрелци: Лазић у 5, Марчетић у 30. и 59. и Дреновац у 55. за Синђелић, а Поважан у 6, 38. и 41. минуту за Јединство.

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић, Адамовић, Вудрак, Маравић (Стојановић), Лазић, Милетић, Шарац, Дреновац, Саџак (Чолић), Марчетић, Ђ. Дамјановић, (Шпановић).

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић, Сарваш, Пунош, Рамић, Руман, П. Сремчић, Ганић, Б. Чалић, Манојловић (Зечевић), Поважан, Р. Чалић (Б. Радичевић).

И поред тога што су домаћини играли добро, славили су много теже него што су очекивали. Гостујући тим је био добар ривал, чак је водио у првом полувремену.

В. Милетић

Омладинац (Б) - Граничар (Ј) 2:0 (0:0)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, судија Миљеновић (Шид). Стрелац: Ненадовић у 57. и 75. минуту. Жути картон: Н. Котарлић (Омладинац).

ОМЛАДИНАЦ: Протић, Н. Котарлић, Рукавина, Ж. Малешевић (Новак), Симић, Теслић, Ивковић, А. Смајић, Лазић (Ненадовић), Адамец, Дујаковић.

ГРАНИЧАР: С. Ђурић, П. Јанковић, Д. Јовић, С. Ђукић, Рикић, Гојић, И. Ђурић, Стојановић, С. Јурошевић, Томић, Даниловић.

Домаћини су потпуно надиграли борбене госте из Јамене.

М. Даниловић

Борац (И) - Напредак 2:7 (0:5)

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Жупљанин у 46. и Степановић у 89. за Борац, а А. Младеновић у 7. и 50, Новаковић у 11, 34. и 40. и Јурошевић у 13. и 75. минуту за Напредак. Жути картони: Стојшић (Борац), П. Петровић (Напредак).

БОРАЦ: Станковић, Д. Филиповић, И. Филиповић, Пејић, Циганков, Остојић (Сарапа), Степановић, Урсуз,  Стојшић, Жупљанин, Панић.

НАПРЕДАК: Врзић, С. Кулачанин (Веиновић), Брекић, Гавриловић (Милекић), П. Петровић, Павић, С. Ђачанин, А. Младеновић, Јурошевић, Новаковић, Блашко (Јастребић).

Гости из Вашице су лако дошли до убедљиве победе. Домаћи су играли добро, док су имали кондиције.

Д. Стојшић

Јединство (М) - ОФК Бачинци 1:6 (0:5)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Д. Јањатовић у 87. за Јединство, а М. Илић у 14, 37. и 53, Вурдеља у 23. и Радин у 35. и 45. минуту за ОФК Бачинце.Жути картони: Пејић (Јединство), Калинић, Радин (ОФК Бачинци).

ЈЕДИНСТВО: Секуловић, Лазић, Арбић, С. Пејић, Грачанин, Харвличак, Д. Јањатовић, Ристић (Влаисављевић), Симић, Босанац, Иванковић.

ОФК БАЧИНЦИ: Барјактаровић, Радин, Џуња, Н. Гачић, Д. Радивојшић, Калинић, М. Илић, С. Гачић (Јелић), Јунузовић (У. Радивојшић), Митровић (Јовић), Вурдеља.

Бачинчани силни у првом полувремену, али у наставку, домаћи су играли равноправнији фудбал, али нису могли избећи убедљив пораз.      Р. Кукић

ИЛИНЦИ: Борац - Напредак 2:7, БАТРОВЦИ: Омладинац - Граничар (Ј) 2:0, ГИБАРАЦ: Синђелић - Јединство (Љ) 4:3, МОРОВИЋ: Јединство - ОФК Бачинци 1:6. ОФК Бингула је бил  слободна.

1. Напредак       8      7      1      0      39:7  22

2. Бачинци 8      7      0      1      26:11        21

3. Синђелић       8      6      0      2      21:12        18

4. Јединство (Љ)        7      3      1      3      18:20        10

5. Јединство (М) 8      3      1      4      15:26        10

6. Омладинац (Б)        7      3      0      4      7:12  9

7. Граничар (Ј)   8      2      2      4      16:16        8

8. ОФК Бингула  8      1      1      6      9:26  4