Општинска лига Шид: Ревија голова у Јамени

Домаћини су потпуно надиграли борбене госте из Илинаца.Једноставно, госте је сам Стојановић победио.
fudbal

Граничар (Ј) - Борац (И) 6:3 (4:2)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, судија Гавриловић (Шид).Стрелци: Гојић у 17, Стојановић у 20, 27. и 37, Н. Јанковић у 58. и Даниловић у 76. за Граничар, Урсуз у 18, Стојшић у 40. и Сарапа у 89. минуту за Борац.Жути картони: Н. Јанковић, Д. Јурошевић (Граничар), Остојић (Борац).

ГРАНИЧАР: Павловић 7, Н. Јанковић 6, Д. Јовић 7, С. Јанковић 7, И. Ђурић 8, Стевић 7, Рикић 8, Гојић 8, Стојановић 9, Д. Јурошевић 6 (Даниловић 7), С. Јурошевић 7.

БОРАЦ: Станковић 6, Пејић 6 (Ђурић, Д. Филиповић), И. Филиповић 6, Тривић 6, Циганков 6, Моравец 6, Наранџић 7 (Сарап), Остојић 6, Степановић 6, Стојшић 6 (Сарапа), Урсуз 6.

Постигао је три изванредна гола, после израђених акција.

М. Даниловић

Бачинци - Синђелић 5:2 (1:1)

БАЧИНЦИ: Игралиште  Бачинаца, судија Тадић (Сот).Стрелци: Радин у 20. и 68, Радека у 63, С. Гачић у 79. и Д. Радивојшић у 82. за ОФК Бачинце, Дреновац у 22. и Вудрак у 81. минуту за Синђелић. Жути картони: Калинић, Барјактаровић (ОФК Бачинци), Стојановић, Ђ. Дамјановић, Тодоровић (Синђелић).

БАЧИНЦИ: Барјактаровић (Вурдеља), Милинковић, Митровић, Џуња, Радека, Јанузовић, Д. Радивојшић (Јелић), Калинић, М. Илић, Радин, С. Гачић (Перишић).

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић, Адамовић, Вудрак, Маравић, Стојановић, Ђ. Дамјановић, Лазић, Милетић, Шарац, Марчетић (Ђ. Дамјановић), Дреновац (Тодоровић).

М. Радин

Резултати:

БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци - Синђелић 5:2, ЉУБА: Јединство - Омладинац (Б) (одложено), ЈАМЕНА: Граничар - Борац (И) 6:3, ВАШИЦА: Напредак - ОФК Бингула 6:0.Јединство из Моровића је било  слободно.