Општинска лига Шид: Лидер сигуран

​​​​​​​Сремац - Граничар (Ј) 3:1 (0:0)
lopta_u_mrezi_1

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 80, судија Тадић (Сот). Стрелци: Влаисављевић, Ерор и  Д. Смајић за Сремац, а Д. Јурошевићза Граничар.Жути картон: Грозданић (Граничар).

СРЕМАЦ: Миленковић 8, Вранов 8, Арежина 7, Остојић 7, Леваја 8 (Миличић), Мијатовић 7 (Јанковић 7),  Влаисављевић 8 (Ненадовић), Чалић 7 (Субић 7), Ерор 7 (Шолаја), Д. Смајић 7, Н. Смајић 7.

ГРАНИЧАР: Богдан Цвијановић 8, С. Ђурић 7, Д. Јовић 7, Грозданић 7, Стевић 7, Гојић 7, Рикић 7, Јанковић 7, Стојановић 7 (С. Јурошевић), Г. Тимарац 7 (Ђукић), И. Јурошевић 7 (Д. Јурошевић).

Доста добра утакмица у којој су домаћини били бољи тек у другом полувремену. И то тек када је гостима видљиво понестало снаге.          Л. П.

Омладинац - Напредак 1:7 (1:2)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 100, судија Чекичевић (Моровић). Стрелци: Рукавина у 39. за Омладинац, Новаковић у 25, 82. и 89, А. Младеновић у 45, Савић у 54, Јастребић у 58. и В. Петровић у 88. минуту за Напредак. Жути картони: Рукавина (Омладинац), Чавић (Напредак).

ОМЛАДИНАЦ: Митровић (Д. Манојловић), Вујаковић, Сарић, Смајић, Ж. Малешевић, А. Манојловић, Лазић, Рукавина (Н. Веиновић), Теслић (Бодо), Фаркаш, Станић.

НАПРЕДАК: Сремац (Чавић), Брекић, В. Петровић, Чавић, П. Петровић, Веиновић (Башић), А. Младеновић, Ђачанин, Б. Новаковић, Јастребић, Милекић.

Д. Јастребић

Јединство (Љ) - ОФК Бингула 4:1 (2:0)

ЉУБА: Стадион Јединства, гледалаца 40, судија Стојески (Шид). Стрелци: Ширадовић у 12. и 78. и Чалић у 20. и 57. за Јединство, а Крамар у 65. (из пенала) за ОФК Бингулу.

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић 9, Мрђановић 8 (Радивојевић), Тележар 9, Ганић 9, Пунош 9, Рамић 8 (Петровић), Д. Руман 8, Ж. Сремчић 9, П. Сремчић 8, Чалић 9 (Добрић), Ширадовић 9.

ОФК БИНГУЛА: Волић 8, Шућак 7, Рајић 7, Франциски 7, Џевер 8, Крамар 8, Б. Видовић 7, Фаркаш 7, Станковић 7, Б. Радичевић 9.

Домаћини су играли онолико колико им је било потребно да освоје планиране бодове. А гости из Бингуле иако су допутовали са само десет играча били су равноправан ривал у првих двадестак минута.

Д. Шаготлић

Јединство (М) - Синђелић 8:1 (5:0)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, гледалаца 53, судија Кончар (Ердевик). Стрелци: Шибалић у 2, 40. и 81, Арбић у 32, Д, Јовић у 35. и 42, Ж. Јовић у 48. и Харвличак у 82. за Јединство, а Дреновац у 85. минуту за Синђелић. Жути картони: Адамец (Јединство), Стојановић (Синђелић).

ЈЕДИНСТВО: Протић, Ивковић, Адамец (Болић), М. Малић, Котарлић, М. Јањатовић, Шибалић  (Харвличак), Алимпијевић (Јовановић), Арбић (Д. Јањатовић), Д. Јовић, Ж. Јовић.

СИНЂЕЛИЋ: Ђурић, Адамовић, Савић, Вукшић, Мраовић, Дреновац, Шарац, Томашевић (Миљуш), Марчетић, Шпановић, Стојановић (Дамјановић).

Р. Кукић

Ердевик - Борац (И) 5:0 (3:0)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Васиљевић (Адашевци). Стрелци: Цветковић у 37, Павловић у 41, Заблаћански у 43. и 62. и С. Шафарик у 78. минуту.

ЕРДЕВИК: Јанковић 8, Бабић 8, Бојанић 7, Цвијановић 7, Јелчић 9, Вукадиновић 8 (С. Шафарик 7), Павловић 9, Штрбац 8, Пап 8, Заблаћански 8 (Томан), Цветковић 8 (Д. Шафарик 7).

БОРАЦ: Станковић 6, Циганков 7, Пејић 6, М. Ђурић 7, Д. Филиповић 7, Сарап 7, Стојшић 7, Медић 7 (Стефановић 6), Панић 7, И. Филиповић 6 (Тривић 6), Сарапа 7 (Николић 6).

М. Станивуковић

Једнота - ОФК Бачинци 4:0 (2:0)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 50, судија Матић (Шид). Стрелци: Јанковић у 20, Радоњић у 30, Ђорђевић у 70. и Думитровић у 85. минуту.

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Ђурђевић (Колошњај), Шумаруна, Поповић (Остојић), С. Хрчек, Алексић, Ђорђевић, Ханчовски (Полуга), Јанковић (Милутиновић), Радоњић, Думитровић (Станчић).

ОФК БАЧИНЦИ: Поповић, Тубић, Лазаров, Џуња, Цетић, Радека, Гачић, М. Илић (Вурдеља), Никола Перишић (Небојша Перишић), Милинковић, С.Илић.

Е. Хрчек

ЕРДЕВИК: Ердевик - Борац (И) 5:0, ШИД: Једнота - ОФК Бачинци 4:0, МОРОВИЋ: Јединство - Синђелић 8:1, ЉУБА: Јединство - ОФК Бингула 4:1, БАТРОВЦИ: Омладинац - Напредак 1:7, БЕРКАСОВО: Сремац - Граничар (Ј) 3:1.

1. Сремац           13     11     1      1      53:15        34

2. Једнота           13     10     1      2      46:11        31

3. Ердевик          13     8      3      2      33:12        27

4. Једин. (Љ)     13     7      3      3      30:20        24

5. Напредак       13     6      2      5      29:21        20

6. Једин. (М)      13     5      4      4      32:24        19

7. Синђелић       13     4      3      6      27:29        15

8. Граничар (Ј)   13     3      4      6      19:22        13