Општинска лига Шид: Полили делегата и отели картон судији

​​​​​​​ОФК Бачинци - Јединство (Љ) 1:2 (0:2)
jedinstvo, ljuba

БАЧИНЦИ: Игралиште ОФК Бачинаца, гледалаца 53, судија Билић (Моровић). Стрелци: Марковић у 56. за ОФК Бачинце, Чалић у 15. и Руман у 43. минуту за Јединство. Жути картони: Марковић (ОФК Бачинци), П. Сремчић, Чалић, Пунош (Јединство).Црвени картони: Барјактаревић (ОФК Бачинци), П. Сремчић (Јединство).

ОФК БАЧИНЦИ: Јовановић 6, Цетић 6, Барјактаревић 6, Милинковић 7, Тубић 6, Кончар 6 (Јанузовић 6),  Џуња 7, Радивојшић 7, Огњеновић 7 (Дојчинов), Вурдеља 6, Марковић 7.

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић 7 (Добрић), Шили 7 (Мрђановић), Лаћарац 7, Петровић 7, Пунош 7, Рамић 7, Д. Руман 7, Ж. Сремчић 7, П. Сремчић 7, Ганић 7 (Радивојевић), Чалић 7 (Ширадовић).

Бачинчани су све покушавали да у другом полувремену макар изједначе резултат. И имали су више прилика код резултата 1:2 за Јединство, али су набрзину прокоцкали. У наставку утакмице гости су се добро бранили и на крају и однели сва три бода у Љубу. Барјактаревић је добио црвени картон што је прво полио делегата водом, а П. Сремчић јер је отео судији картоне.

З. Лазаров

Ердевик - Напредак 1:2 (1:1)

ЕРДЕВИК: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Мијановић (Адашевци). Стрелци: Ненадовић у 37. (из пенала) за Ердевик, П. Петровић у првој и А. Младеновић у 64. минуту за Напредак. Жути картони: Бабић, Јелчић, Ненадовић (Ердевик), Милекић, П. Петровић, Савић, А. Младеновић, Б. Младеновић (Напредак). Црвени картон: Гавриловић (Напредак).

ЕРДЕВИК: Јанковић, Герик, Цветковић (С. Шафарик), Цвијановић, Јеличић (Везировић), Бојанић, Штрбац, Пап, Анђелић, Ненадовић, Бабић (Вукадиновић).

НАПРЕДАК: Милекић, Панић, Брекић, В. Петровић, Гавриловић, Б. Младеновић, Чавић, П. Петровић, Б.  Веиновић, А. Младеновић, Савић.

Гледаоци, су могли, да виде квалитетну игру ривала, а што су гости били мало срећнији од домаћина, јесте погодили су домаћу мрежу из две праве шансе, док су Ердевичани, имали, прилика, али и доста промашаја.

М. С.

Синђелић Сремац 0:1 (0:0)

ГИБАРАЦ: Стадион Синђелића, гледалаца 100, судија Радивојевић (Бачинци). Стрелац: Леваја у 80. минуту.

СИНЂЕЛИЋ: Ђурић 7, Адамовић 7, В. Милетић 7, Дреновац 7, Лекић 7, Вудрак 7 (Шпановић), Ђ. Дамјановић 7 (Саџак), Мраовић 7 (Тодоровић 7), Марчетић 7 (Цвијановић), Угљешић 6, Савић 7.

СРЕМАЦ: Козељац 7, Чалић 7, Остојић 6, Миличић 6, Арежина 7, Јанковић, Вранов 7, Парента, Ерор 7, Мијатовић 7, Ненадовић, Валаисављевић 7, Д. Видовић, Леваја 7, Марчетић 7.

В. Милетић

Омладинац (Б) - Једнота 1:0 (0:0)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 100, судија Марчок (Ердевик). Стрелац: Бодо у 74. Жути картон: Котарлић, Лазић, Фаркаш (Омладинац), С. Јовановић (Једнота). Црвени картон: Д. Јанковић (Једнота).

ОМЛАДИНАЦ: Павловић 8, Лазић 7, Смајић 7, Мијатовић 7, Манојловић 7, Фаркаш 8, Малешевић 7, Петровић 7, Папуга 6 (Дујаковић), Котарлић 7, Бодо 8.

ЈЕДНОТА: Стојадиновић 7, Ђурђевић 7, Колашнај 6 (Рукавина), С. Јовановић 7, Трлајић 7, Шумаруна 6, Милутиновић 7, Смајић 6, Радоњић 6 (Јакшић), Д. Јанковић 7, Ђорђевић 7 (Станчић).

Домаћини су били сигурни у своју победу. Били су и много бољи ривал и у потпуноти су надиграли фаворизоване госте из Шида. Пораз гостију било је и прворазредно изненађење кола.

Г. Павловић

Борац (И) - Јединство (М) 1:1 (1:0)

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 50, судија Васиљевић (Адашевци). Стрелци: Медић у 18. за Борац, Шибалић у 73. минуту за Јединство.

БОРАЦ: Симеуновић, Симић, И. Филиповић, Пејић, Д. Филиповић, Стојшић (Сарапа), Панић, Тривић, Медић (Савић), М.Ђурић, Сарап.

ЈЕДИНСТВО: Протић, Н. Јањатовић, Нишевић, Адамец, Пејић, Болић, Ивковић, Харвличак, Миловановић (Шибалић), Алимпијевић, Ранкић.

Д. Стојшић

ОФК Бингула - Граничар (Ј) 1:1 (0:1)

БИНГУЛА: Игралиште ОФК Бингуле, гледалаца 80, судија  Кончар (Ердевик). Стрелци: Фаркаш у 55. за ОФК Бингулу, Г. Тимарац у 33. за Граничар. Жути картон: Грозданић (Граничар).

ОФК БИНГУЛА: Пајић 8, Шућак 7, Франциски 6 (Б. Радичевић 7), Џевер 7, Б. Видовић 7, Ситаревић 7, Николић 6 (Самарџић 7), Фаркаш 8, Крамар 6, Д. Видовић 7 (Станковић 6), Микић 7.

ГРАНИЧАР: Шкорић 7, С. Ђурић 7, Д. Јовић 7, Грозданић 7, Мијановић 7, Даниловић 7, Рикић 8, Миловановић 6, Станивуковић 7, Стојановић 8, Г. Тимарац 8.

Пре вођства гостију домаћини су пропустили две зицер шансе. Онда је Г. Тимарац постигао ефектан гол. Одбијену лопту је захватио на 25 метара и волеј ударцем лопта је завршила у самим рашљама. Потом је голман домаћих Пајић одбранио гостима чиста три зицера.

У наставку после изједначења домаћини су стално вршили притисак ка голу гостију, али до промене резултата није дошло.Гости су се изврсно бранили.

С. Ћосић

ЕРДЕВИК: Ердевик - Напредак 1:2, БАТРОВЦИ: Омладинац - Једнота 1:0, ИЛИНЦИ: Борац - Јединство (М) 1:1, БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци - Јединство (Љ) 1:2, ГИБАРАЦ: Синђелић - Сремац 0:1, БИНГУЛА: ОФК Бингула - Граничар (Ј) 1:1.

1. Сремац            11     9      1      1      47:14        28

2. Једнота           11     8      1      2      39:11        25

3. Ердевик          11     6      3      2      24:9  21

4. Једин. (Љ)     11     6      3      2      26:18        21

5. Напредак       10     4      2      4      21:19        14

6. ОФК Бингула  11     4      2      5      16:25        14

7. Граничар (Ј)   11     3      4      4      18:18        13

8. ОФК Бачинци 11     4      1      6      21:24        13