Општинска лига Шид: Ревија голова у Беркасову

Сремац - Напредак 6:3 (3:1)
fudbalska lopta

БЕРКАСОВО: Игралиште Сремца, гледалаца 100, судија Даниловић (Шид). Стрелци: Јанковић у 10. и 40, Арежина у 33, Мијатовић у 59,  Ненадовић у 90. и Владисављевић у 90. за Сремац, а П. Петровић у 57, А. Младеновић у 64. и Новаковић у 84. минуту за Напредак. Жути картони: Вранов, Ерор (Сремац), А. Младеновић, Гавриловић, Веиновић,Чавић, В. Петровић (Напредак).

СРЕМАЦ: Козељац, Остојић, Чалић, Арежина (Парента, Д. Видовић), Смајић, Вранов, Ерор, Влаисављевић (Леваја) Марчетић (Ненадовић), Мијатовић, Јанковић.

НАПРЕДАК: Опојевлић, В. Петровић, Н. Петровић, Гавриловић,  Чавић, Панић, А. Младеновић, Б. Младеновић (Милекић), Бошњаковић, Б. Новаковић, П. Петровић (Веиновић).

Многобројни гледаоци су могли да виде добру допадљиву и ефикасну игру домаћина. Уз то домаћини су имали више жеље и хтења да славе и у томе су и успели.

Д. Јастребић

Ердевик - ОФК Бачинци 4:0 (1:0)

ЕРДЕВИК: Стадион Слоге, гледалаца 50, судија Стојецки (Шид). Стрелци: Пап у 6. (из пенала), Анђелић у 54, Цветковић у 57. и Цвијановић у 63. Жути картони: Тубић, Калинић (ОФК Бачинци).

ЕРДЕВИК: Јанковић 8, Бабић 8, Герик 8 (Вукадиновић 7), Цвијановић 8, Јелчић 8, Штрбац 8, Бојанић 7 (Томан), Пап 8 (Д. Шафарик 7), Анђелић 8 (С. Шафарик 7), Ненадовић 8, Цветковић 8 (Везировић 7).

ОФК БАЧИНЦИ: Јовановић 6, Милинковић 6, Тубић 7, Илић 7, Џуња 7 (Шопаловић 6), Перишић 6, Радека 7, Радивојшић 6 (Вурдеља 6), Огњановић 7 (Цетић 7), Калинић 7, Марковић 7.

Бачинчани нису ни могли покушали да буду достојан ривал у овом мечу. Ердевичани су играли онолико колико им је било потребно за рутинску победу од 4:0.

М. Станивуковић

Једнота - Синђелић 2:0 (0:0)

ШИД: Игралиште 12. април, гледалаца 100, судија Кончар (Ердевик). Стрелци: Думитровић у 80. (из пенала) и Колошњаи у 90. минуту. Жути картони: Мраовић, Марчетић (Синђелић). Црвени картон: В. Милетић (Синђелић).

ЈЕДНОТА: Стојадиновић, Ђурђевић, Смајић, С. Јовановић (Станкић), Трлајић, Шолаја, Петровић, Милутиновић (Шумаруна), Колашњај (Тутић), Думитровић.

СИНЂЕЛИЋ: Трнинић, Адамовић, Губић, В. Милетић, Вудрак (Дреновац), Ђ. Дамјановић, Марчетић, Савић, Саyак, Мраовић (Тодоровић), Угљешић (Стојановић).

У доста тврдој игри Шиђани су били  бољи ривал, али на другој страни гости су били расположени за игру. И нису се ниједном предали. Ни када су остали у игри са десет играча. А пали су у послед њих десет минута.

Е. Хрчек

Јединство (Љ) - Граничар (Ј) 1:3 (1:1)

ЉУБА: Игралиште Јединства, гледалаца 70, судија Гавриловић (Шид). Стрелци:  Петровић у 7. за Јединство, а Стојановић у 44, Миловановић у 52. и Лукић у 84. минуту за Граничар. Жути картони: Лаћарац (Јединство), Цвијановић (Граничар).

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић 8, Шили 6 (Мрђановић), Петровић 6, Лаћарац 6, Пунош 6, Рамић 7, Д. Руман 7, Ж. Сремчић 7, П. Сремчић 6 (Ћалић), Циганков 6 (Зечевић), Ширадовић 6 (Радивојевић).

ГРАНИЧАР: Цвијановић 7, Д. Јовић 6, Вечић 6, И. Ђурић 6 С. Ђурић 6 (Лукић), Гојић 6, Рикић 7 (Шкорић), Миловановић 6,  Н. Тимарац 6, Станивуковић 6, Стојановић 6.

Гости су искористили три прилике и освојили бодове.

Д. Шаготлић

Јединство (М) - ОФК Бингула 0:3 (0:1)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Миња Митровић (Ердевик). Стрелци: Радичевић у 37. и 80. и Микић у 87. минуту. Жути картони: Малић (Јединство), Пајић, Микић (ОФК Бингула).

ЈЕДИНСТВО: Лукић, Ивковић, Н. Јањатовић, М. Јањатовић, Јовановић, Малић, Шибалић, Јовић, Нишевић, Алмпијевић, Ранкић (Адамец).

ОФК БИНГУЛА: Волић, Џевер, Шућак, Крамар, Палић, Микић, Николић (Павловић), Фаркаш, Стамболија, Б. Радичевић (Станковић), Пајић.

Домаћи састав није пружио игру коју су очекивали домаћи навијачи. Иначе сви голови су пали су после израђених акција, а Бранко Радичевић је постигао два ефектна гола. Први из шута с 18 метара, а други главом је просто унео у мрежу изненађеног голмана Лукића.

Р. Кукић

Омладинац (Б) - Борац (И) 6:1 (3:1)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, гледалаца 100, судија Аврамовић (Моловин). Стрелци: Гачић у 18, Манојловић у 27, Вујаковић у 33, Папуга у 83. и 89. и Котарлић у 88. за Омладинац, а Д. Филиповић у 32. минуту за Борац.

ОМЛАДИНАЦ: Павловић, Фаркаш, Смајић, Гачић, Котарлић, Симић, Сарић, Кулачин, Манојловић (Андрић), Дујаковић (Папуга), Поповић.

БОРАЦ: Станковић, Симеуновић, И. Филиповоић, Н. Филиповић, Пејић, Стојшић (Медић), Сарапа,  Шаркановић, М. Ђурић, Тривић, Панић.

Играчи Омладинца играли су онако како се од њих очекује. Стално нападачки, уз ефикасност. Уствари гости из Илинаца и добро су прошли.

Г. Павловић

БЕРКАСОВО: Сремац - Напредак 6:3, ЉУБА: Јединство - Граничар (Ј) 1:3, МОРОВИЋ: Јединство - ОФК Бингула 0:3, ШИД: Једнота - Синђелић 2:0, ЕРДЕВИК: Ердевик - ОФК Бачинци 4:0, БАТРОВЦИ: Омладинац - Борац (И) 6:1.

1. Једнота               3      3      0      0      17:2  9

2. Сремац               3      3      0      0      14:3  9

3. Ердевик              3      3      0      0      11:0  9

4. Граничар (Ј)       3      1      1      1      4:3    4

5. Јединст.(М)        3      1      1      1      7:8    4

6. Јединст. (Љ)      3      1      1      1      4:5    4

7. Омладин. (Б)     2      1      0      1      6:4    3

8. Бингула             3      1      0      2      3:8    3