Општинска лига: Шид: Разиграни Шиђани постигли шест голова

Да су домаћи стрелци били мало прецизнији гости би доживели још тежи пораз.
lopta

Једнота - Братство 6:0 (3:0)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалац 100, судија Клисурић (Шид). Стрелци: Лазић у 10. 15. и 20, Медић-Недић у 60. и 70. и Станкић у 80. минуту.

ЈЕДНОТА: Дујковић, Циганков, Благојевић, То Софтић, Миљеновић (Станкић), Медић-Недић, Лазић, Шуша, Недић, Тарлаћ, Хрчек.

БРАТСТВО: И. Киш, С. Сленар, Д. Скленар, Н. Урсуз, Б. Колар, М. Менђан, Балаћ, Фрањо, Секулић, Бунчић, С. Менђан.

Ј. Хрчек

Јединство (Љ) - Бингула 3:1 (3:0)

ЉУБА: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Мијановић (Шид). Стрелци: Р. Чалић у 8, Руман у 34. и Б. Чалић у 39. за Јединство, а Џевер у 85. минуту за Бингулу.

ЈЕДИНСТВО: Дубовски, Зец, Сарваш (Шафарик), Рајић, Б. Чалић, Руман, Сремчић (Тележар), Р. Чалић, Радић, Шили, В. Томан.

БИНГУЛА: Волић, Маодуш, Францисти, Џевер, З. Драгић, Павловић, Станојевић, Ловас, Станковић,  Крмар, Поповић.

Да су домаћи стрелци били мало прецизнији коначан резултат био засигурно дупло већи.

Д. Томан

Борац (И) - Синђелић 1:4 (0:3)

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, гледалаца 100, судија Ашкић (Шид). Стрелци: Јовичић у 51. за Борац, а Јакшић у 10. Бојанић у 15. Угљешић у 19. и Дмитровић у 57.  минуту за Синђелић. Жути картон: Панић (Борац), Гојковић, (Синђелић).

БОРАЦ: Б. Ђурић, Пејић (Вилић), Филиповић (Богдановић), Биндер, Будимир, Јовичић, Ј. Томић, Стојшић, Р. Томић, Панић.

СИНЂЕЛИЋ: Барјактаровић, Радивојшић, Савић  (Медаковић), Јакшић (Грујић), Џуња, Дмитровић (Тодоровић), Сабоци, Станковић (Шпановић), Гојковић, Бојанић (Везировић), Угљешић.

Гости су кренули организованије. Створили су доста шанси. На крају првог полувремена водили су са 0:3 што је било диовољно за нови тријумф.

Б. Сарап

Граничар (Ј) - Сремац (Б) 5:1 (3:0)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Гаврловић (Шид). Стрелци: С. Јанковић у 12. 23, Станковић у 34, Пејић у 65. и Поповић у 80. за Граничар, а Новак у 70. минуту за Сремац.

ГРАНИЧАР: Старчевић, Ђурић, Д. Јовић, Вечић, Петровић, Рикић, Гојић, С. Јанковић, Поповић, Станковић, Пејић.

СРЕМАЦ: Ћетојевић, Малић, Вранов, Остоић, С. Видовић, Ранкић, Радосављевић, Маливук, Јовановић, Билић, Новак.

Од првог минута игре домаћини су кренули офамнзивно и постигли пет погодака.

Д. Јокић

Табела и резултати:

ШИД: Једнота - Братство 6:0, ЉУБА: Јединство - Бингула 3:1, ИЛИНЦИ: Борац - Синђелић 1:4. ЈАМЕНА: Граничар - Сремац (Б) 5:1. Омладинац из Батроваца је био слободан.