Општинска лига Шид: Ревија голова у Гибарцу

Синђелић - Граничар (Ј) 5:6 (3:3)
fudbal

ГИБАРАЦ: Игралиште Синђелића, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Марчетић у 20, 40, 50. И 72. И Ђ. Дамјановић у 43. за Синђелић, Зарић у 18, 31, 44. и 88, Гојић у 81. и С. Јанковић у 90. минуту за Граничар.Жути картони: Стојановић (Синђелић), Зарић, Рикић, С. Јанковић (Граничар).Црвени картон: Рикић (Граничар).

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић, В. Милетић, Ђ. Дамјановић, Стојановић, Дреновац, Вудрак, Лазић, Блашко, Саyак (Миочиновић), Марчетић (Ј. Дамјановић), Шарац (Шпановић).

ГРАНИЧАР: Павловић, Вечић, Д. Јовић, С. Ђурић, С. Јанковић, И. Ђурић, Рикић, Гојић, И. Ђурић, Стојановић (Јурошевић), Томић, Зарић.

И поред тога што су домаћини играли добро и сматрали, себе великим фаворитом у овом мечу, то нису и доказали, али су зато гости срећно славили.

Гостујући тим је баш био добар ривал, није посустајао до краја утакмице и то му се  исплатило.

В. Милетић

Омладинац (Б) - Напредак 1:3 (1:1)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, судија Тадић (Сот). Стрелци: Н. Котарлић у 12. за Омладинац,  А. Младеновић у 17, Павић у 53. и Новаковић у 70. минуту за Напредак. Жути картони: Дујаковић, Н. Котарлић (Омладинац), С. Кулачанин, Павић, Колошњај (Напредак).

ОМЛАДИНАЦ: Протић, Симић, А. Смајић, А. Манојловић, Бодо, Дујаковић, Рукавина, Ивковић  (Ж. Малешевић), Н. Котарлић (Новак), Савић (Лазић), Адамец.

НАПРЕДАК:  Нединић, Милекић (Веиновић), Брекић, Гавриловић, П. Петровић, Павић, С. Кулачанин, Б. Младеновић, А. Младеновић, Новаковић (Јастребић), Колошњај.

Домаћини су потпуно били равноправн у пром полувремену против борбених гостију из Вашице. Једноставно у наставку нису имали више снаге, па су искуство и кондиција гостију одличилаи коначног победника.

М. Павловић

Борац (И) -  Бингула 1:0 (1:0)

ИЛИНЦИ: Игралиште  Борца, судија Вучетић (Ердевик).Стрелац: Д. Филиповић у 38. минуту. Жути картони: Жупљанин (Борац), Пајић (ОФК Бингула).

БОРАЦ: Л. Јовичић, Пејић, Д. Филиповић, Циганков, Медић (Сарап), Наранџић, М. Јовичић, Жупљанин, Урсуз, Стојшић, Тривић.

ОФК БИНГУЛА: Волић, Франциски, Маријановић, Џевер, Шумарски, Секулић, Тодић (Радичевић), Фаркаш (Рајић), Петаковић (Станковић), Пишчевић (Руман), Пајић.

Коначно славље после дужег времена и у Илинцима, За то се потрудио Драган Филиповић. Гости су играли добро док су имали кондиције.

Д. Стојшић

МОРОВИЋ: Јединство - Јединство (Љ) одложено, ГИБАРАЦ: Синђелић -Граничар (Ј) 5:6, БАТРОВЦИ: Омладинац - Напредак 1:3, ИЛИНЦИ: Борац - ОФК Бингула 1:0.ОФК Бачинци је био слободни.

1. Напредак      9      8      1      0                42:8       25

2. Бачинци        8      7      0      1                        26:11     21

3. Синђелић      9      6      0      3                 26:18     18

4. Граничар (Ј)  9      3      2      4                 22:21     11

5. Јединство (Љ)       7      3      1      3        18:20      10

6. Јединство (М)        8      3      1      4                15:26      10

7. Омладинац (Б)       8      3      0      5         8:15       9

8. Бингула 9      1      1      7                          9:27     4