Општинска лига Шид: Ревија голова у Илинцима

Борац (И) - Јединство (Љ) 4:5 (1:2)
jedinstvo iz ljube

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, судија Вучетић (Ердевик). Стрелци: Моравец у 36, 51, 73. и 88. за Борац, Ганић у 11, Б. Чалић у 30, Поважан у 70. (из пенала) и 72. и Сарваш у 71. минуту за Јединство. Жути картони: Степановић, Циганков (Борац), Рамић, Поважан (Јединство).

БОРАЦ: Станковић, М. Ђурић, И. Филиповић, Пејић, Циганков, Остојић, Степановић, Моравец, Тривић, Стојшић, Сарапа.

ЈЕДИНСТВО: Мркоњић, Б. Чалић, Сарваш, Пунош, Руман, Рамић, Ганић, Р. Чалић, поважан, Б. Радичевић, Манојловић.

Домаћинима ни распуцани Моравец није много помогао, гости су ипак више показали, посебно у  наставку када су били много бољи ривал.

Д. Стојшић

Бингула - Граничар (Ј) 1:4 (0:2)

БИНГУЛА: Игралиште Бингуле, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Ловас у 75. за Бингулу, а Стојановић у 23, 42, 57. и 86. минуту за Граничар. Жути картони: Ловас (ОФК Бингула), Стевић (Граничар).

ОФК БИНГУЛА: Дубовски (Волић), Фаркаш (Франциски), Павловић, Руман, Џевер, Ловас, Марјановић, Петаковић, Хорват, Матић, Станчетић (Станковић), Пишчевић (Самарџић).

ГРАНИЧАР: Павловић, С. Ђурић, Д. Јовић, З. Јовић, С. Ђукић, Стевић, Рикић, Гојић, Стојановић, Јанковић (С. Јурошевић), Д. Јурошевић.

Гости из Јамене су потпуно надиграли борбене домаћине. Стојановић је постигао четири изванредна гола, после израђених акција. Н. Пајић

Омладинац (Б) - Бачинци 0:3 (0:0)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, судија Тадић (Сот). Стрелци: Калинић у 61. (из пенала), Радин у 67. и М. Илић у 76. минуту. Жути картони: тренер Гојко Павловић, Рукавина, Манојловиоћ (Омладинац), Н. Гачић ( Бачинци). Црвени картон: Манојловић (Омладинац).

ОМЛАДИНАЦ: Протић, Адамец, Н. Котарлић, Ивковић, Дујаковић (Бодо, Андрић), Симић, А. Смајић,  Ненадовић (А. Манојловић), Теслић (Новак), Ж. Малешевић.

БАЧИНЦИ: Барјактаровић (Вурдеља), Милинковић, Митровић, Џуња, Калинић, Радека, Н. Гачић, М. Илић, У. Радивојшић (Јелић), Радин (Тубић), С. Гачић (Перишић).

И поред тога што су домаћини играли добро и сматрали себе великим фаворитом у овом мечу, то нису и доказали. Јесу гости славили, али много теже него што су очекивали. Гостујући тим је био добар ривал.

Г. Павловић

БИНГУЛА: ОФК Бингула - Граничар (Ј) 1:4 , БАТРОВЦИ: Омладинац - ОФК Бачинци 0:3, ИЛИНЦИ: Борац - Јединсво (Љ) 4:5, ГИБАРАЦ: Синђелић - Јединство (М) 3:0 (гости нису дошли). Напредак из Вашице је био  слободан.

1. Напредак       6      5      1      0      26:5  16

2. Синђелић       6      5      0      1      15:4  15

3. Бачинци 6      5      0      1      15:8  15

4. Јединство (Љ)        6      3      1      2      15:16        10

5. Јединство (М) 7      3      1      3      14:20        10

6. Омладинац (Б)        6      2      0      4      5:12  6

7. Граничар (Ј)   6      1      2      3      10:11        5

8. Бингула 7      1      1      5      9:20  4