Општинска лига Шид: Контром до бодова

Омладинац - Синђелић 0:2 (0:0)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Савић у 79. и Марчетић у 84. минуту. Жути картон: А. Смајић (Омладинац).

ОМЛАДИНАЦ: Протић, Ивковић (Новак), А. Смајић (Андрић), Павић, Симић, Теслић, Рукавина, А. Манојловић (Сарић), Лазић, Котарлић, Дујаковић.

СИНЂЕЛИЋ: Вудрак, Адамовић, Милетић, Тодоровић, Мраовић, Марчетић, Шарац, Саџак, Ђ. Дамјановић (Ј. Дамјановић), Савић, Дреновац.

Домаћини су приказали добар, допадљив фудбал, а гости су играли опрезно углавном се бранили и успели из контри да постигну голове.

Г. Павловић

Бингула - Бачинци 0:2 (0:0)

БИНГУЛА: Игралиште Бингуле, судија Тадић (Сот). Стрелци: У. Радивојшић у 53. и С. Гачић у 69. минуту. Жути картони: Шумарски, Пајић (ОФК Бингула), Н. Гачић (ОФК Бачинци).

БИНГУЛА: Волић, Пајић, Франциски, Џевер, Шумарски, Ловас (Руман), Марјановић (Хорват), Петаковић (Станковић), Фаркаш, Пишчевић, Тодоровић.

БАЧИНЦИ: Барјактаровић, Вурдеља (Миленковић), Митровић (Калинић), Џуња, Јанузовић, Н. Гачић, Радека, У. Радивојшић, Јелић, Чавић, С. Гачић (Д. Радивојшић).

Домаћини сагорели у жељи за победом, али ни гости нису нешта показали, а од њих се много више очекивало. Суђење слабо.

Б. Пајић

Напредак - Јединство (Љ) 7:1 (3:1)

ВАШИЦА: Игралиште Напретка, судија Маленић (Шид). Стрелци: Јурошевић у 15, Новаковић у 18, 44, 61. и 65, А. Младеновић у 54. и Блашко у 63. за Напредак, а Руман у 21. минуту за Јединство.

НАПРЕДАК: Врзић, Јастребић, Брекић, Гавриловић, В. Петровић, С. Кулачабнин (Б. Кулачанин), А. Младеновић, Б. Младеновић, Јурошевић, Новаковић, Блашко.

ЈЕДИНСТВО: Зечевић,Тележар, Сарваш, Пунош, Руман, Рамић (П. Сремчић), Ганић, Манојловић, Б. Радичевић, Б. Чалић, Р. Чалић.

Домаћини су потпуно надиграли борбене госте из Љубе. Могли су их и убедљивије да савладају. Бриљирао је Бранислав Новаковић са четири постигнута поготка. У екипу се после дужег времена вратио и искусни Дејан Јастребић.

Д. Ј.

Борац (И) - Јединство (М) 1:3 (1:1)

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, судија Вучетић (Ердевик).Стрелци: Стефановић у 19. за Борац, а Ивковић у 27, Босанац у 65.и М. Јањатовић у 90. минуту за Јединство. Жути картони: Остојић (Борац), Грачанин, Јовић (Јединство).

БОРАЦ: Станковић, Панић (И. Филиповић), Пејић, Циганков (Сарапа), Стефановић (Остојић), Моравец, Наранџић (Тривић), Стојшић, Урсуз (Жупљанин), Д. Филиповић.

ЈЕДИНСТВО: Секуловић, Арбић, М. Јањатовић, Грачанин, Владисавјлевић, Недић, Д. Јањатовић, Иванковић, Јовић, Босанац, Харвличак.

И поред тога што су домаћини играли добро, и сматрали себе фаворитом у овом мечу, што нису и доказали, гостујући тим је био бољи ривал. Зато је на крају и славио.

Д. Стојшић

ВАШИЦА: Напредак - Јединство (Љ) 7:1, БИНГУЛА: ОФК Бингула - ОФК Бачинци 0:2, ИЛИНЦИ: Борац - Јединсво (М) 1:3, БАТРОВЦИ: Омладинац - Синђелић 0:2.Граничар из Јамене је био  слободан.

1. Напредак       5      5      0      0      25:4  15

2. Синђелић       5      4      0      1      12:4  12

3. Бачинци 4      3      0      1      8:6    9

4. Јединство (М) 5      2      1      2      13:17        7

5. Јединство (Љ)        4      2      0      2      8:10  6

6. Омладинац (Б)        4      2      0      2      5:8    6

7. Бингула 5      1      0      4      6:14  3

8. Граничар       4      0      1      3      5:9    1