Општинска лига Шид: Ревија голова у Љуби

Јединство (Љ) - Борац (И) 5:4 (2:3)
fudbal

ЉУБА: Игралиште Јединства, судија Маленић (Шид). Стрелци: П, Сремчић у 17, Тадић у 38. и Поважан у 74, 86. и 88. за Јединство, Степановић у 17, Сарапа у 32, М. Јовичић у 39. и Медић у 66. минуту Борац.Жути картон: Сарваш (Јединство), Сарапа (Борац).

ЈЕДИНСТВО: Марчок, Рајић, Манојловић, Тележар, Пунош, Б. Чалић, Руман, Сарваш, Поважан, Тадић, П. Сремчић.

БОРАЦ: Л. Јовичић, Пејић, Жупљанин, Циганков, Урсуз, М. Јовичић, Медић, Сарапа (Моравац), Будимир (Остојић), Стојшић (Степановић), Тривић (Божић).

Домаћини су оправдали улогу фаворита. Победнички гол постигао је Поважан, када је успео да побегне гостујућој одбрани и из близине лопту пошаље у мрежу.

Д. Шаготлић

Бачинци - Омладинац (Б) 3:1 (3:0)

БАЧИНЦИ: Игралиште Бачинаца, судија Миљеновић (Шид).Стрелци: Калинић у 2, С. Гачић у 32. и Д. Радивојшић у 39. За ОФК Бачинце, А. Манојловић у 89. Минуту за Омладинац.

ОФК БАЧИНЦИ: Барјактаровић, Yуња, Н. Гачић, Д. Радивојшић, Калинић, Блажановић (Андрић), Радека,  Јанузовић (Перишић), С. Гачић (Поповић), Митровић (Вурдеља), Милинковић (Чавић).

ОМЛАДИНАЦ: Протић, А. Смајић, Новак, Букарица, Адамец, Симић, Савић, Дујаковић, А. Манојловић (Ковачевић), Ивковић (Андрић), Рукавина (Ж. Малешевић).

Домаћин је славио заслужено. Играо је много борбеније, а имао је и у својим редовима прецизне стрелце Калинића, Гачића и Радивојшића. Иначе, после овог кола Бачинчани су преузели врх табеле и по свему судећи задржаће га до краја првенства.

М. Радин

Јединство (М) - Синђелић 3:4 (2:2)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, судија Гавриловић (Шид).Стрелци: иванковић у 12, 16. и 60. за Јединство, а Саyак у 23. и 39, и Марчетић у 50. и 61. минуту за Синђелић. Жути картони: Томашевић, В. Милетић, Ј. Дамјановић (Синђелић).Црвени картон: Јовановић (Јединство).

ЈЕДИНСТВО: Лукић, М. Чекичевић, Јовановић, Ђурачковић, Пејић, Н. Јањатовић, Недић (Грачанин), Иванковић, Лазић, Симић, Арбић.

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић, В. Милетић, Ј. Дамјановић, Мраовић, Дреновац, Шпановић, Угљешић (Д. Милетић), Балашко (Марчетић), Саyак, Тодоровић, Шарац.

Играо се добар фудбал, али и уз добро суђење.На крају је славио је гост. Резервиста, искусни  Марчетић је био стрелац два гола, што је било довољно за славље.

С. Пејић

Граничар (Ј) - Бингула 0:2 (0:0)

ЈАМЕНА: Игралиште Граничара судија Гавриловић (Шид).Стрелци: Рајић у 48. и Сладојевић у 90. минуту. Црвени картон: Пајић (Бингула).

ГРАНИЧАР: П. Јанковић, Вечић, Д. Јовић, С. Ђурић, И. Ђурић, Рикић, С. Ђукић, Зарић, Стојановић (Јовковић), Д. Јурошевић, Стевић (Тимарац).

БИНГУЛА: Волић, Руман, Пајић, Фаркаш, Шумарски, Јанковић, Станковић, Сладојевић, Пишчевић, Крамар, Рајић.

Док су играчи Граничара имали снаге гост је био и надигран. На крају, гости из Бингуле славили су са два гола разлике.

М. Даниловић

ЈАМЕНА: Граничар - ОФК Бингула 0:2, ЉУБА: Јединство - Борац (И) 5:4, БАЧИНЦИ: ОФК Бачинци  -Омладинац (Б) 3:1, МОРОВИЋ: Јединство -Синђелић 3:4. Напредак из Вашице је био  слободан.

1. Бачинци        14     13     0      1                         45:13     39

2. Напредак      14     12     1      1                 62:11     37

3. Синђелић      14     8      2      4                 35:30     26

4. Омладинац (Б)       13     5      1      7       24:24      16

5. Граничар (Ј)  13     4      2      7                 27:33     14

6. Јединство (М) 13     4      1      8                 23:46     13

7. Јединство (Љ)        12     4      1      7       25:37      13

8. Бингула 15     3      3      9                         14:36     12