Општинска лига Врбас – Бечеј: Воша преузела врх табеле

Младост – Војводина 1:4   (0:3)
radicevic

РАДИЧЕВИЋ: Игралиште Младости, гледалаца: 150. Судија:  Јеротијевић (Врбас). Стрелци: Јелић у 65. за Младост, а Секулић у 5, Јанковић у 20, Јовић у 43. и Стефанов у 81. минуту за Војводину. Жути картони: Ћук (Младост), Д. Кудрић (Војводина).

МЛАДОСТ: Стефановић 6, Гаврић 6 (Јекић -), Биро 6, Месарош 6, Вучковић – (В. Војновић 6), Бркљач 6, С. Војновић 6, Грбић 5, Ћук 6, Јелић 7, Божић 5 (Вуковић 6).

ВОЈВОДИНА: Војновић 7, Вејин 7, Ћук 7 (Стефанов -), Д. Кудрић 7, Билбија 7, Бановић 7, Козомора 7, Јанковић 8, Н. Кудрић 8, Јовић 7, Секулић 7 (Пеленгић -).

Бачкоградиштанци су двоструко профитирали победом у општинском дербију. Наставили су победоносну серију и, с обзиром на међусобну поделу плена ривала за прво место.

Секулић је већ у 5. минуту искористио грешку одбране домаћина, а онда је Ненад Кудрић два пута асистирао за поготке имењака Немање, Јанковића и Јовића, па се на одмор отишло с убедљивих 0:3.

Успела је Младост да постигне гол преко младог и стаситог Јелића, али је то било све што су могли да ураде. До краја је „резервиста“ Стефанов, после соло продора по левој страни, постигао ефектан гол.

В. Јанков

Обилић - Будућност  0:0

ЗМАЈЕВО: Стадион у спортском центру, гледалаца око 100, судија: Мрђеновић (Врбас), Жути картони: Кобиларов, Буквић, Вучинић (Обилић). Ђуричић, Јокић, Самарџић (Будућност).

ОБИЛИЋ: Карановић, Павићевић (Радојичић), Калајyија, Марчетић, Родић, Вујковић, Буквић, Ћетковић (Стојановић), Кобиларов, Живојнов, Вучинић.

БУДУЋНОСТ: Барцал, Ћоровић, Ђуричић, Марјанац, Д. Обрадовић, М. Обрадовић, Ђ. Цимбаљевић, Новаков, Р. Цимбаљевић, Самарџић, Јокић.

Сусрет старих општинских ривала протекао је у брзој, растрганој на моменте оштрој игри у којој су Змајевчани имали више иницијативе и шанси. Змајевчани су у више наврата опасно угрозили гол гостију али је искусни Барцал одличним одбранама осујетио намере домаћих нападача.

Л. Киш

Победа - Томиславци 0:2, Обилић - Будућност 0:0, Младост - Војводина 1:4, Еђшег - Криваја 6:0, Јединство - Слобода 6:2. Слободна је била екипа  Младост Радост.

1. Војводина              5      4      0      1      13:4  12

2. Будућност              4      3      1      0      8:0   10

3. Обилић                  5      3      1      1      10:4  10

4. Томиславци          4      3      0      1      8:2   9

5. Младост                5      2      2      1      13:7  8

6. Еђшег                    4      2      1      1      14:9  7

7. Јединство             4      1      2      1      10:8  5

8. Криваја                  5      1      1      3      5:14  4