Панчевачка лига: Белоцрквани убојити

БАК – Војводина (Ч)  6:0  (4:0)

БЕЛА ЦРКВА: Стадион БАК, гледалаца: 150. Судија: Јовановић (Уљма). Стрелци: Симић у 3. Јовановић у 33. Моторов у 36.  Д. Бобић у 38. Милковић у 71. и Андрејић у 81. минуту.

БАК: Илкић -, Моторов 7 (Милковић 7), Ђуркин 7, Јовановић 7,  Јарковчки 7 (Андрејић 7), Тимотијевић 7, Д. Бобић 7, Југа 7, Симић 7, Пауновић 7 (С. Бобић 7), Анђелић 7.

ВОЈВОДИНА: Ировић 6, М. Марковић 6, Јошевски 5 (Ђорђевић 6), Јовановић 6, Пауновић 6, Јездић 6, Стошић 5 (Петровић 6), Рутић 6, Георгијевски 6, Несторов 5, А. Марковић 6 .

Фудбалери тренера Дејана Бабића вратили су се на победнички колосек победом против комшија из Црвене Цркве који су са шест погодака у мрежи напустили терен у Белој Цркви.

Б. Стојковски

Партизан (У) – Вултурул  4:0 (1:0)

УЉМА: Игралиште Партизана, гледалаца: 100. Судија: Субић (Вршац). Стрелци: Обрадовић у 23.  и 67. Јовановић у 86. и Николин у 89. минуту.

ПАРТИЗАН: Тодоровић 7, Бану 7, Танасић 6 (Побра -),  Обрадовић 8, (Пандуровић -), Јовановић 7 (Бањаш), Војнов 7, Колак 7, Радић 6, Богојеввић 6, Миливојев 6.

ВУЛТУРУЛ: Антић 6, Бугаринов 6, Марковић 6, Мазаран 7, Чижик 7, Раденковић 7, Стојковић 6, Миленковић 6 (Морарију 6), Бакић 6, Макарун -(Селић 6), Ђорђевић 6.

Од првог минута домаћи тим из Уљме имао је прилике и бољу игру, а расположени Обрадовић је са два поготка решио  питање победника у овом мечу. Гости из Гребенца у последњих пет минута примили су још два поготка, а стрелци за домаћине били су Јовановић и Николин.

Јединство Стевић Југославија  2:1 (1:1)

КАЧАРЕВО: Стадион Јединства Стевић, гледалаца: 100. Судија: Цвитак (Панчево). Стрелци: Атанасов у 17. (из пенала) и Кљајић у 63. за Јединство Стевић, а Дакић у 42. минуту за Југославију.

ЈЕДИНСТВО СТЕВИЋ: Бујаковић 7, Кљајић 7 (Брковић), Момчиловић 7, Митковски 7, Цветковић 7, И. Пешовски 7, Балножан 7, Аначковић 7 (Трајчевски 7), С. Пешовски 7 (Брковић), Ајрулај 7 (Окука 7) , Атанасов 8.

ЈУГОСЛАВИЈА: Симијановић 7, Митковић 7, Марковић 6, Лалић 7, Митровић 7, Стојановски 6, Дакић 7, Ангеловски 7, Дотлић 6, Станковски 6 (Пејковиоћ 6), Величковић 7.

Током целог сусрета фудбалери Јединства Стевић имали су више прилика против комшија из Јабуке и на крају забележили победу. Домаћи фудбалери дошли су у вођство голом из пенала Атанасова. Гости су изједначили голом Дакића када је шутирао са неких двадесет метара и преварио голмана Бујаковића. У другом полувремену Качаревци су имали пенал када је поново Балножан срушен, али је Ајрулај слабо шутирао и његов шут је Симијановић одбранио.

Победоносни погодак за домаћине постигао је Кљајић када је у гужви пред голом гостију успео да погоди мрежу.

Војводина (Цр) - Црвена звезда 0:3, Војводина (С) - Дунав 2:0, Партизан (У) - Вултурул 4:0, Борац (Ст) - Стрела 2:1, БАК - Војводина (Ч) 6:0, Слога (БНС) - Раднички (Б) 3:1, Јединство (В) - Долина 0:0, Јединство Стевић - Југославија 2:1.

1. БАК                 19     15     1      3      46:10        46

2. Долина            19     13     3      3      49:19        42

3. Борац (Ст)      19     11     4      4      40:22        37

4. Парт. (У)         19     11     3      5      51:31        36

5. Слога (БНС)   19     10     1      8      26:20        31

6. Стрела            19     8      5      6      29:23        29

7. Војв. (Цр)        19     8      3      8      30:35        27

8. Једин. (В)       19     7      5      7      29:34        26