Панчевачка лига: Лидер у наставку до бодова

Лидер на табели стекао је предност голом новајлије Тимића, да би три минута касније искусни Келечевић изједначио резултат.
fudbal

ДолинаЈединство (Вл)  1:2  (1:1)

ПАДИНА: Игралиште Долине, гледалаца: 100. Судија:Дивнић (Ковин) 7. Стрелци: Келечевић у 29. за Долину, а Тимић у 26, С.Попов у 64 минуту за Јединство.

ДОЛИНА:  Бујаковић 6,5 (Кралик 6,5), М. Мамојка 6, Хлавча 6, С. Мамојка 6, Јованов 6,5, Раденковић 7, Келечевић 7, Радивојев 7, Стајић 6,5 (Куталек 6,5), Васић 6,5.

ЈЕДИНСТВО: Илкић 7, И.Попов 6,5 (С. Попов 7), Москић 6,5, Живанов 6,5 (Ковачевић -), Балог 6,5 (Ћетковић –), Пауновић 6,5.Ђурђевић 7, Моторов 7, Тимић 7, Симић 7, Рајлић 7.

У другом полувремену гости из Влајковца успели су да освоје три бода голом резервисте С. Попова.

Раднички (К) – Раднички (Б) 1:0 (0:0)

КОВИН: Стадион: Радничког. гледалаца: 100. Судија: Јевтић (Вршац) 7. Стрелац: Делиблаћанин у 55. минуту.

РАДНИЧКИ (К): Љ.Аврамовић 7,5, Секулић 6,5 (Рајић 6,5), Митковић 6,5, Алексић 7, Радојевић 7, Миленковић 7, Симић 7, Китић 7, Чеха 6,5 (Раденковић 6,5), Костић 7,  Делиблаћанин 7.

РАДНИЧКИ (Б): Анђелић 7, Тимотијевић 6,5, Бабин 7, Трифуновић 6,5, Грбовић 6,5, Л.Аврамовић 6,5 (Јевтовић 6,5), Старчевић 7, Чабрило 7, Виларет 7, Стојковић 7, Виторовић 6,5 (Друловић -).

У првом полувремену није било голова, али у наставку игре после продора Делиблаћанин је успео да затресе мрежу гостију из Баранде за победу и три бода. Гостујући тим био је опаснији. Старчевић, Стојковић и Чабрило били су у прилици да постигну погодак, али је капитен голман Ковинаца Љубиша Аврамовић био несавладив.

Полет (ИД) – Југославија 2:1 (1:0)

ИДВОР: Игралиште Полета. гледалаца: 100. Судија: Џафић (Панчево).  Стрелци: Симић у 36, иЧавић у 90. за Полет, а Стајић у 67. минуту за Југославију.

ПОЛЕТ: Мршић 7, Селаковић 6,5 (Стојковић 6,5), Јаћимовски 7, Бартош 6,5 (Ивковић 6,5), Милошевић 7, Бабић 7, Симић 7, Чавић 7, Рашић 7, Скокна 7,5, Николајев 7.

ЈУГОСЛАВИЈА: Симјановић 7, Стајић 7, Митковић 7, Кастратовић 6,5, Арсенијевић – (Николић 6,5), Дакић 7, Макарун 7, Стојановски 6,5 (Арбрња -), Дуковски 6,5 (Димковски -), Колески 7, Јосимовски 7.

Домаћи фудбалери имали су више од игре и повели су голом Симића. У наставку гости из Јабуке се нису предавали и успели су голом Стајића да изједначе резултат после добре акције навалног реда. Када се очекивао крај меча  гол одлуке постигао је Чавић када је искоса са неких шеснаест метара шутирао и погодио мрежу голмана Симјоновића за победу и три бода.

Б. Стојковски.

Слога (БНС) – Партизан (Г) 0:1 (0:0)

БАНАТСКО НОВО СЕЛО: Игралиште Слоге. Судије:Раковић (Вршац) 7.  Стрелац:Јевтић у 74. минуту.

СЛОГА: Радивојев 7, С.Јовић 6,5, Божић 6,5, Мандић 6 (Милановић 6.5), Ангеловски 6,5, Залокар 6,5, Константиновић 6,5, Јаковљевић 7, Шево 7, Хинић 6 (Д.Јовић 6,5),

ПАРТИЗАН: Ардељан 7, Луца 6,5, Јевтић 7, Савић 6,5, Сочанац 7, Борза 6 (Каначки 7), Чолак 7, Андрејић 7 (Тајдић 7), Дивнић 6,5 (Стојановић 6,5), Стаматовић 7,5, Мађаров 7.

У изједначеној игри без пуно прилика гости из Гаја успели су да освоје три бода. У првом полувременуније било голова, али у наставку гости су били бољи и преко Јевтића успели да постигну једини погодак. У тиму победника добром игром током целог сусрета истакао се Стаматовић.

Припремио: Б. Стојковски

Долина - Јединство (В) 1:2, Потпорањ - Партизан (У) 1:1, Полет (Ид) - Југославија 2:1, Спартак - БАК 2:2, Стрела - Црвена звезда 4:0, Слога (БНС) - Партизан (Г) 0:1, Раднички (К) - Раднички (Б) 1:0, Хајдучица - Будућност (А) 1:1.