Панчевачка лига: Расположени Обрадовић

​​​​​​​Војводина (Ц) – Партизан (У)  0:2 (0:1)
fudbalska lopta

ИВАНОВО:  Игралиште Војводине, гледалаца: 100. Судија:Цвитак (Панчево). Стрелац: Обрадовић у 10. и 69. минуту.

ВОЈВОДИНА: Шарац 6, Коцевић 7, Кастратовић 6, Остојић 6, Николић 6, Стајић 7, Алексић 7, Новаков 7 (Ђерфи -), Милић 6 (Васић 6), Атанасков 7, Митревски 6 (Латовљев -).

ПАРТИЗАН: Тодоровић 7, Танасић 7, Ђорђевић 6, Нуридини 6 (Пандуревић -), Побра 6 (Јанковић 6), Николин 6 (Бањаш 6), Радосављев 7, Војнов 7, Колак 7, Обрадовић 7, Миливојев 7.

Гости из Уљме преко расположеног двоструког стрелца Обрадовића освојили су три бода. У првих 45 минута игре водила се равноправна игра у којој су гости повели после контре преко Обрадовића.

Домаћи тим имао је неколико полуприлика, али је одбрана гостију деловала сигурно да би Обрадовић својим другим голом обезбедио победу свом тиму.

Б. Ст.

Јединство (Вл) - Раднички (Б) 3:2 (2:1)

ВЛАЈКОВАЦ: Игралиште  Јединство, гледалаца 100. Судија: Сарка (Панчево). Стрелци  Ћургуз у 8. (аутогол), Калин у 30. (из пенала), Ангеловски у 71.за Јединство, а Старчевић у 44. и 79. (из пенала) минуту за Раднички.

ЈЕДИНСТВО: Радивојев 7, Попов 6 (Ангеловски 7), Ракитован 7, Москић 7, Милентијевић 6 (Живанов 7), Балог 7, Ђурђевић 7, Бирђан 7, Рошуљ 6, Калин 7, Станојловић 6 (Констадиновић 7).

РАДНИЧКИ: Лабус 7, Лазин 6, Радојев 7, Веселиновић 6 (Кнежевић 6), Ћургуз 6, Јовановић 6, Старчевић 7, Ђого 6, Милованов 6 (Стојковић 6), Добрић 7, Цукић 7.

Фудбалери домаћег тима успели су да освоје три бода против гостију из Баранде који су били равноправан ривал током целог сусрета. Гостујући играч Ћургуз после слабе реакције затресао је своју мрежу, а Калин из пенала домаћину обезбедио предност. У последњем минуту првог полувремена Старчевић је смањио резултат и отворио наду свом тиму да може до бода.

Уласком Ангеловског домаћи тим је био опаснији и после брзе акције Ангеловски је постигао погодак за мирнију завршницу. Десетак минута пре краја гости су преко Старчевића из пенала смањили предност, али нису успели више од тога.

Б. Ст.

Долина - Јединство Стевић  3:1 (2:0)

ПАДИНА: Игралиште Долине, гледалаца: 200. Судија: Мијаиловић (Вршац). Стрелци: Илић у 15, Ђорић у 45, Келечевић у 67. (из пенала) за Долину, а Митић (аутогол) у 88. минути за Јединство Стевић.

ДОЛИНА: Бујаковић 7, Стојисављевић 7, Куталек 6, Матуља 6 (Бабухна -), Чижик 7, Келечевић 8, Ђорић 7 (Паул 7), Земен 6, Илић 7 (Плван -), Поповић 7, Митић 7.

ЈЕДИНСТВО СТЕВИЋ: Чучак 7,  Туфегyић 6 (Брковић), Момчиловић 6, Јаћимовски 7, Несторовски 6, И. Пешовски 7, П. Окука 7,  Илић 6, Трајчевски 6 (Ајрулај 6), С. Пешовски  7, Крстевски 6 (Балножан 6).

Од првог минута домаћи фудбалери диктирали су темпо и повели голом Илића, да би у самој завршници првог полувремена Ђорић удвостручио предност Падинаца.

Гости из Качарева имали су свој период добре игре, али без поготка у мрежи Бујаковића. У другом полувремену још један погодак домаћина стрелац је био Келечевић из пенала, да би два минута пре краја Митић аутоголом ублажио пораз гостију.

Б. Ст.

Јединство (В) - Раднички (Б) 3:2, Стрела - Дунав 5:2, Војводина (Ц) - Партизан (У) 0:2, Вултурул - Југославија 4:3, Долина - Јединство Стевић 3:1, Војводина (С) - Борац (Ст) 1:4, Црвена звезда - Партизан (Г) 0:0, Полет - Потпорањ 0:3, Слога (БНС) - Спартак 1:0.

1. Потпорањ             2      2      0      0      7:0    6

2. Борац (Ст)            2      2      0      0      6:2    6

3. Партизан (У)         2      2      0      0      5:1    6

4. Партизан (Г)          2      1      1      0      12:0  4

5. Јединство (В)         2      1      1      0      4:3    4

6. Слога (БНС)          2      1      1      0      2:1    4

7. Спартак                 2      1      0      1      5:2    3

8. Ј. Стевић               2      1      0      1      6:5    3