Панчевачка лига: Ревија голова у Банату

Десет минута пре краја Милекић је својим голом донео бод домаћину из Банатске Паланке.
fudbal/dnevnik

Дунав – Стрела 4:4 (1:3)

БАНАТСКА ПАЛАНКА: Игралиђште Дунава, гледалаца: 100. Судија: Тодоровић  (Вршац). Стрелци: Остојић у 33, Радивојев у 71 и 82, Милекић у 82  за Дунав, а Б.Савановић у 18, Гуран у 35 и 41, Исаиловић у 68 минуту за Стрелу.

ДУНАВ: Трбојевић 6, Рудић 6, Маричић 6, Стајковић 6 (Брадваревић 6), Јовић 6,5 (Зелић 7), Митровић 7, Остојић 7,5, Ма.Лукић 7,  Радивојев 7,5, Милекић 7,5, Попов 7.

СТРЕЛА: Ми.Лукић 5,5, Дудуј 6, Балог 6,5, Чех 6, Радојичић 6, Максимовић 6, Б.Савановић 7,5, Гуран 8, Исаиловић 7,5, Кочић 6,5,  Гушавац 7.

Б. Стојковски

Јединство Стевић – Долина  1:3 (1:1)

КАЧАРЕВО: Стадион: Јединства Стевић, гледалаца: 100. Судија: Ђурђев (Вршац). Стрелци: Трајчевски у 14  за Јединство Стевић, а Келечевић у 41. (из пенала), Мамојка у 80. и 95. минуту за Долину.

ЈЕДИНСТВО: Чучак 7, Кљајић 6, Момчиловић 6, Митковски 6,5, И. Пешовски 6,5, Трајчевски  7,  П. Окука 7, Дотлић 6 (Симић -), Златановић 6, Балножан 6 (Н.Окука 6).

ДОЛИНА: Бујаковић 7,5, Магда 6, Јованов 6, Васић 7,5, Колак 7, Поповић 7, Јањовић 7, Форгић 6 (Хлавча -), Келечевић 7 (Мамојка 7), Илић 6  (Заборски -), Ћирић 6.

Б. Ст.

Раднички (Б) - Јединство (В) 1:1, Дунав - Стрела 4:4, Партизан (У) - Војводина (Ц), Југославија - Вултурул 1:0, Јединство Стевић - Долина 1:3, Борац (Ст) - Војводина 3:0, Партизан (Г) - Црвена звезда 1:0, Потпорањ - Полет 3:2, Спартак - Слога (БНС) 1:2.