ПОДРУЧНА ЛИГА СУБОТИЦА Бодоњи за победу Равноселаца

Пролетер (РС) - Панонија 1:0 (0:0)
1

Одлично суђење младе судијске тројке али и одлична игра Равноселаца који су већ у првом полувремену разбили илузије гостију које је само срећа спасила да им у првом полувремену мрежа остане нетакнута.

У другом делу игре гости су имали више иницијативе и неколико идеалних прилика, што је било кратког даха.

Очито уморни Панонци су заиграли грубље због чега је у 58. минуту због другог жутог картона искључен Бодиш. У 61. минуту шут Маћиженског са пенала Иванишевић је ефектно одбранио.

У 76. минуту Бодоњи је са 25 метара оштрим шутем затресао мрежу гостију чији играчи су после тога заиграли још грубље, па је због другог жутог картона игру морао напустити и Кочић. Равноселци су до краја имали још неколико лепих али неискоришћених прилика.

Л. Киш

РАВНО  СЕЛО: Игралиште Пролетера, гледалаца око 100, судија Јолић (Чока). Стрелац: Бодоњи 76. минуту. Жути картони: Бајчић, Балевић, Готовац (Пролетер), Бодиш, Кочић (Панонија). Црвени картони: Бодиш, Кочић (Панонија).

ПРОЛЕТЕР: Мирковић, Бајчић, Готовац, Балевић, Баланго. Гаyић, Попржен, Маћиженски, Бодоњи, Нешковић, Јандрић.

ПАНОНИЈА: Иванишевић, Кочић, Бодиш, Пешут, Полић (Токоди), Драговић, Марчетић, Баноић, Мартиновић, Вида (Јовановић), Тутић (Бањеглав).

Сутјеска  - Препород  2:1 (2:1)

БАЧКО ДОБРО ПОЉЕ: Игралиште  крај Сушаре , гледалаца 150. Судија: Цветковић (Врбас), стрелци:  Дринчић у 21. и 32. за Сутјеску, а  Ждрња у 27. минуту за Препород.

СУТЈЕСКА: Гашовић  7,  Николић 7 ( Беркловић 7), З. Бајић 7,  Дринчић 9, Јакић  7, Родић 7 Лопушина 7, Андесилић 7 ,Осмајић 7,( Голубовић 7), Пековић 7, М. Бајић 7, (Мрђеновић 7) .

ПРЕПОРОД:  Ившић   7, Таши  6, Терзија 7, Маљковић 6 (Грбић 7) Вуковић 7  Миковић 6, Ђекановић 6 (Шиповац 6), Папди  7, Копања 7, Тодоровић 7,  Ждрња 7.     И. Вуковић

Сутјеска - Препород 2:1, Пролетер (Њ) - Јадран 2:0, Обилић (НК) - Напредак 1:2, Његош - Искра 5:1, Пролетер (РС) - Панонија 1:0, Ђурђин - Слога 0:0, Србобран - Раднички 5:1, Обилић (З) - Сента 0:2.

1. Србобран             4      2      2      0      14:7  8

2. Сента                    4      2      1      1      11:4  7

3. Сутјеска                4      2      1      1      6:6    7

4. Његош                  4      2      0      2      13:7  6

5. Обилић (НК)         4      2      0      2      8:6    6

6. Искра                    4      2      0      2      10:10        6

7. Пролетер (Њ)       4      2      0      2      7:7    6

8. Пролетер (РС)      4      2      0      2      7:9    6