Подручна лига Зрењанин: Воша зауставила Делију

​​​​​​​Војводина - Делија 2:0 (2:0)
fudbal lopta

НОВО МИЛОШЕВО: Игралиште Војводине, гледалаца 250, судија: Милић (Зрењанин). Стрелци: Терзин у 24. и Арсенов у 28. минуту. Жути картони: Роцков, С. Терзин, Малешев, Васичин, Арсенов (Војводина), а Перишић, Ђукић, Челекетић, Бадрљица (Делија).

ВОЈВОДИНА: Б. Весков, Попов, Шкеро, Арсенов (Б. Терзин), Роцков, С. Терзин, Д. Стојков, Малешев, Николић (Б. Стојков), Ђ. Весков, Василчин.

ДЕЛИЈА: Бадрљица, Тот (Челекетић), Недељков, Ћеран, Барбат (Миладинов), Степанов, Кричковић, Фејеш, Голић, Перишић, Ђукић (Мићин).

У комшијском дербију старих познаника домаћин је славио. Прво је С. Терзин савладао гостујућег голмана Бадрљицу, а четири минута касније повратник у екипи Новомилошевчана Душан Арсенов уписао се у листу стрелаца.

Играло се борбено, али је судија мало теже прекршаје кажњавао јавним опоменама, па су тако домаћини зарадили пет жутих, а гости четири картона.

М. С.

Црвена звезда - Полет 2:1 (1:1)

РУСКО СЕЛО: Стадион Црвене звезде, гледалаца 200, судија: Зорић (Клек). Стрелци: Гуцул у 28. и Медић у 78. за Црвену звезду, а Бабић у 38. минуту (из пенала) за Полет. Жути картони: Радак, Инђић, Кењало (Полет). Црвени картон: Радак (Полет).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Ћирић 7, Савичић 7, Н. Ољача 7, Попесков 7, Перовић 7, А. Ољача 7 (Барбат), Медић 7, Миладинов 7, Узелац 6, Пашић 6 (Чуданов), Гуцул 7 (Петровић).

ПОЛЕТ: Ковач 8, Велемиров 6, Гавранчић 7, Радак 7, Инђић 6, Драганов 6, Јарић 7, Бабић 7, Буцало 7, Солеша 7 (Радловић), Кењало 6.

Још једна тесна победа Рускоселаца, овога пута против комшија из Накова. Гледаоци су били задовољни пруженом игром оба ривала у општинском дербију с тим што су гости из Накова створили неколико повољних прилика, нарочито у првом делу игре.

Рускоселци су у наставку успели да сломе отпор Наковчана, а победоносни гол Црвене звезде постигао је ветаран Рускоселаца Раде Медић, био је то сјајан шут из слободног ударца, тако да одлични голман Ковач није могао ништа да уради.

М. Рачић

Војводина - Делија 2:0, Лехел - Тамиш 3:0, Јединство (Б) - 2. октобар 2:0, Русанда - Омладинац 0:1, Младост (БД) - Потисје 1:1, Раднички - Клек 0:6, Црвена звезда - Полет 2:1, Младост (Л) - Борац (А) 3:2

1. Ц. звезда       3      3      0      0      8:4    9

2. Клек                3      2      1      0      13:2  7

3. Омладинац     3      2      1      0      6:2    7

4. Потисје            3      2      1      0      6:3    7

5. Војводина        3      2      0      1      5:3    6

6. 2. октобар       3      2      0      1      3:2    6

7. Лехел              3      1      1      1      5:3    4

8. Младост (БД) 3      1      1      1      4:6    4