Немања Човић донео Војводини финале Купа Србије

На Бановом брду у Београду Војводина са 1:0 победила Чукарички у полуфиналу Купа Србије. Немања Човић дао гол у 32. минуту
fk vojvodina jgrlic

94` Грујић свирао крај

90` Дринчић из корнера упутио пас у казнени, створио нападачу шансу, али шут је био лош

88` Дринчић добро шутира са тридесет метара, несигуран Петровић, корнер за Војводину. Вукадиновић у Војводини излази, улази Ђурић

85` Дринчић центрирао, шанса за Војводину опет, лопта отишла преко пречке

84` Вукадиновић из војводине прошао са леве стране, додао Шорђевићу, голаман Чукарилког Петровић с тешком муком одбранио, велика прилика за Војводину, потом Дејан Зукић фантастично лобује Петрвића из Чујаручког, тим са Бановог брдаа спашава пречка

77` Ндиаје у Чукаричком ушао уместо Видосављевића

76` Видосављевић изблокиран у казненом простору Војводине, био је близу Роцковљевог гола

74`У Војводини ушао Деветак, изашао Бојић

72` Бирманчевић центрира, Тедић шутира главом, Роцков на месту

70` Тедић из Чукаричког добио жути због фаула у скоку над Саничанином

69` Мићин шутира из даљине, голман Војводине Роцков сигуран

68` Војводина преузела иицијативу од Чукаричког

65` Мркајић у Војводини изашао, ушао Зукић, двоструки стрелац против Јавора у Ивањици

63` Шанса за Чукарички, центршут мекан шут главом преко пречке Војводининог гола

61` У Чукаричком изашао Каменовић, ушао Стевановић

56` Војводина запретила преко Андрића и доброг продора и центаршута са десне стране

54` Бралић из Војводине добио жути картон због прекршаја над Тедићем

51` Добар покушај Мркајића из Војводине, после оузето лопте на средини терена и лепе брзе размене пасова, оштро је шутирао преко гола

49` Жути картон за Кајевића, грубим фаулом зауставио је продор Вукадиновића из Војводине уз леву аут линију

47` Видосаваевић шутирао са двадесетак метара, незгодан рикошет, Роцков сконцентрисан

45` У финишу полувремена Видосављевић из близине неконтролисано шутира преко гола Роцкова

43` Одличан шут Бирманчевића из даљине , Роцков брани, одмах шанса за Чукарички, још ефектнија интервенција Роцкова, корнер, опасност отклоњена

39` Езе излази у Чукаричком, ушао Мићин

37` После вођства Војводине Чукарички више има лопту, Бирманчевић је после дугог низа додаваља шутирао из даљине преко пречке

36`  Пљусак не стаје од почетка меча

32` Немања Човић изванредно реагује после центаршута Дринчића, 1:0 за Војводину

30` Темпо игре као да је мало пао

25` Шанса за Чукарички, после продора Кајевића са леве стране и центаршута по земљи, шут Тедића левом ногом одлази поред гола Роцкова

20` Роцков добро интервенише након што је лопта дуго кружила казненим простором Војводине

19` После доброг почетка меча игра је испрекидана, јака киша ипак омета квалитетан пас

17` Бирманчевић шутирао из даљине , лопта лети преко гола Роцкова

16` Војводина има више лопту

8` Војводина притискала Чукарички, опет опасно прошао Андрић по десној страни

7` Добар почетак утакмице, врло јака киша на Бановом брду као да не смета играчима

5` Брзи Вукадиновић запретио голу Чукаричког

3` Опасна акција Војводине која се завршила корнером и добрим шутем Саничанина

Чукарички – Војводина 0:1

БЕОГРАД: Стадион на Бановом Брду, гледалаца: око 1.000, судија: Данило Грујић.

ЧУКАРИЧКИ: Петровић, Ћирковић, Шапић, Пушкарић, Каменовић, Ковач, Видосављевић, Езе, Кајевић, Бирманчевић, Тедић.

ВОЈВОДИНА: Роцков, Андрић, Бралић, Саничанин, Ђорђевић, Дринчић, Стојковић, Бојић, Човић, Вукадиновић, Мркаић.