ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Миливојевић стрелац за Кристал Палас

Репрезентативац Србије Лука Миливојевић постигао је гол у ремију Кристал Паласа са Борнумтом (2:2), у 16. колу Премијер лиге. Везни фудбалер био је прецизан са беле тачке у 41. минуту, када је свом тиму донео изједначње.
Premijer liga

Кристал Палас убрзо је успео да дође и до преокрета, пошто је у 44. минуту Скот Дан, на асистенцију Кабаја, погодио за 2:1.

Ствари су се веома брзо мењале крајем првог полувремена, пошто су гости успели у надокнади да изједначе. Стрелац првог гола Yермејн Дефо (10. минут), био је прецизан и у надокнади времена првог дела игре.

У надокнади времена домаћи играчи имали су прилику да освоје сва три бода, пошто је у 90+2 минуту досуђен пенал. Како је Миливојевић задужен за једанеастерце, очекивало се да ће извести и овај. Ипак, лопту је узео Кристијан Бентеке и промашио пенал.

Резултати: Вест Хем – Челси 1:0 (1:0) (Арнаутовић 6), Бурнли – Вотфорд 1:0 (1:0) (Арфилд 45), Кристал Палас – Борнмут 2:2 (2:2) (Миливојевић 41, Дан 44 - Дефо 10, 45+3), Хадерсфилд – Брајтон 2:0 (2:0)
(Муније 12, 43), Свонси  – Вест Бромич Албион 1:0 (Бони 81), Тотенхем – Стоук сити 5:1 (1:0) (Шокрос 21аг, Сон 53, Кејн 54, 65, Ериксен 74 - Шокрос 81), Њукасл  – Лестер 2:2.