Премијер лига: Два гола Митровића и поразу од Лидса

У другом колу енглеске Премијер лиге Лидс је био бољи од Фулама резултатом 4:3 (2:1).
Mitrovic Aleksandar/Fonet/AP

Српски репрезентативац Александар Митровић добио је прилику од старта и постигао је два гола за свој Фулам.

Хелдер Кошта је главом дао гол већ у петом минуту утакмице.

Изједначење је стигло после пола сата игре. Досуђен је пенал за Фулам који је у гол претворио Митровић.

У 41. минуту пенал је свиран и на другој страни, а сигуран реализатор био је Матеуш Клих.

Бамфорд је у 50. дуплирао вођство, а онда је седам минута касније Кошта другим колом повисио на 4:1.

Рид смањио заостатак у 62. минуту, а потом је Митровић прелеп гол дао главом и унео потпуну неизвесност у завршну четвртину овог сусрета.

Ипак, Фулам није успео да се у потпуности врати у меч, евидентни су проблеми у одбрани екипе Скота Паркера.

Евертон је савладао Вест Бромвич Албион са 5:2 (2:1).