Премијер лига: Сити савладао Јунајтед

Одигране су две заостале утакмице 31. кола енглеске Премијер лиге. Фудбалери Манчестер ситија победили су на гостовању Јунајтед са 0:2 (0:0).
Premijer liga/promo

Сити поново сада има бод испред Ливерпула, на три кола до краја шампионата.

Грађани су повели голом Бернарда Силве у 54. минуту коли је шутем у ближи угао донео вођство цвом тиму. А Лирој Сане је у 66. минуту када је добио лопту на левој страни терена шутирао по земљи и преварио голмана Јунајтеда.

Арсенал је поражен од Вулверхемптона 3:1 (3:0) веома лако. Невес је у 28 минуту донео вођство голом из слободног ударца. Други гол постигао је Доерти у 37. минуту главом а трећи гол Џота је постигао након грешке одбране сам је ушао у шеснаест метара и погодио гол у 45+2. минуту.

Арсенал је гол постигао у 80. минуту преко Сократиса након центаршута био је највиши у скоку.