Рутинска победа футсалера Бечеја

Последњи окршај 20. кола Војвођанске лиге почео је са пола сата закашњења, јер су се чекали гости из Качарева.
Futsal Becej

А кад су дошли, било их је само седморица. Домаћин је очекивао да ће лако изаћи на крај са екипом која има „кратку клупу“ и преварили се.

Гостујући голман Зоран Шашић се разбранио, а остали су се борили док су имали снаге. Ваља нагласити да су у 29. минуту остали и без Николовског, који је због две јавне опомене морао у свлачионицу. Последњих пет минута су били кључни за коначан резултат, јер су момци са Тисе у том периоду забележили серију од 4:0 и забележили рутинску победу.

В. Јанков

Бечеј - Краљевићево 8:4 (2:1)

БЕЧЕЈ: Спортска дворана ОСЦ „Ђорђе Предин Баyа“, гледалаца: 50. Судије: Милановић (Панчево) и Петровић (Книћанин). Стрелци: Дражић у 12, 39. и 40, Мракић у 19, Ћулум у 22, Кобиљски у 30, Стојановски (аутогол) у 36, Мандаyић у 38. за Бечеј, а Николовски у 20, Вучковић у 21, Трајчевски у 25. и 34. минуту за Краљевићево. Жити картони: Ћурчић, Ћулум и Дражић (Бечеј), а Николовски и Вучковић (Краљевићево). Црвени картон: Николовски (Краљевићево) у 29. минуту. Нагомилавање прекршаја: Бечеј 7(3+4), Краљевићево 2(1+1).

БЕЧЕЈ: Ћурчић (11 одбрана) 8, Ћулум 7, Кобиљски 7, Дражић 8, Ловре 6, Милованов 6, Мракић 6, Мандаyић 6, Пеленгић 7, Вадаски -.

КРАЉЕВИЋЕВО: Шашић (19 одбрана) 9, Николовски 5, Стојановски 7, Вучковић 6, Трајчевски 7, Величковић 6, Миљановић 6.