Салах: Волео бих Реал у финалу Лиге шампиона

ВИЉАРЕАЛ: „Волео бих да нам ривал у финалу Лиге шампиона буде Реал Мадрид. Изгубили смо од њих у финалу 2018. и било би лепо да им се реванширамо”, изјавио је фудбалер Ливерпула Мохамед Салах.
salah, tanjug ap

Ливерпул се синоћ победом против Виљареала (3:2) трећи пут у последњих пет година пласирао зу финале елитног такмичења, а за трофеј ће се борити против бољег из вечерашњег дуела Реал Мадрида и Манчестер Ситија.

"Сити је заиста јак, играли смо против њих више пута ове сезоне. Радије бих Реал" рекао је Салах, који је 2018. године финални меч против Реала морао да напусти већ у 31. минуту након повреде рамена у дуелу са Серхиом Рамосом.

Реал је победио 3:1, а Ливерпул је већ наредне сезоне освојио трофеј победом у финалу против Тотенхема 2:0, а Салах је постигао гол из пенала већ у другом минуту.