Сомбор, први разред: Општински дерби ничији

Кула - Полет 1:1 (0:0)
fudbal lopta

КУЛА: Игралиште на Гедеру, гледалаца 150. Судија: Перишић (Српски Милетић). Стрелци: Букејловић у 80. минуту за Кулу, а Ромић у 48. за Полет. Жути картони: Кочиш, Ђођић и М. Шарац (Кула), а Пејановић, Перуничић и Калуђерски (Полет).

КУЛА: М. Радуловић 6, Кочиш 6, Ми. Радуловић 6 (од 68. Златић -), Ђођић 6, Тапаи 7, Д. Шарац 6, Букејловић 7, Кукољ 6, Тошић 6, М. Шарац 6 ( од 46. Бабић 6) и Поповић 6.

ПОЛЕТ: Ђуришић 7, Зејак 6, Молнар 6, Чвокић 6, Пејановић 6, Перуничић 6, Максимовић 6, Калуђерски 6, Медојевић 6, Ромић 7 и Комазец 6.

У општинском дербију подела бодова, што је и најреалнији одраз виђеног на терену. У првом полувремену сјајна прилика за Букејловића у 12. минуту, али је Ђуришић зауставио његов шут са десетак метара.

У другом полувремену хладан туш за навијаче Куле. У 48. минуту слободан ударац за Полет са око 35 метара удаљености од гола домаћина. Искусни Ромић је шутирао право у голмана Куле Радуловића којем је лопта кроз руке и ноге прошла у мрежу. Доста труда уложили су фудбалери Куле како би избегли пораз, Бабић је погодио и стативу, да би у 80. минуту једну дубинску лопту пред шеснаестерцем Полета прихватио Букејловић који је вешто лобовао голмана гостију. Искупио се голман Куле Радуловић у 85. минуту.

Ђ. Бојанић

Младост - Дунав 2:0, Јединство - ОФК Оџаци 1:0, Омладинац - Лидер 4:1, Хајдук - Алекса Шантић 5:1, Станишић - Борац 0:0, Тереквеш - Липар 2:0, Партизан - Задругар 2:2, Кула - Полет 1:1

1. Хајдук            2      1      1      0      7:3    4

2. Задругар        2      1      1      0      5:2    4

3. Омладинац     2      1      1      0      5:2    4

4. Кула                 2      1      1      0      4:1    4

5. Полет               2      1      1      0      3:2    4

6. Липар               2      1      0      1      6:2    3

7. Дунав               2      1      0      1      3:2    3

8. Лидер              2      1      0      1      4:4    3